Jump to content

Jaka Karta dźwiękowa pod Edifier s350DB

Recommended Posts

Witam, planuje zakup edifier s350db ale nie mam pojecia jaka karte dźwiękowa pod nie wybrać. obecnie mam bose companion 2 na integrze (realtek alc892) ale chciałbym mieć głośniki o większej mocy i lepszym brzmieniu. jakie karty polecacie? 

obecnie mam jeszcze fiio olympus 2 e10k i pod nie podłączone słuchawki, mógłbym podłączyć te głośniki pod wzmacniacz, czy tylko pod kartę?

• 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By mikoxor
      Siemka, kupiłem używany zestaw EDIFIER S730. Niestety z satelitek po włączeniu zestawu słychać głośne jednostajne piszczenie. Zestaw nie jest nawet podłączony do komputera więc jedynie subwoofer z satelitkami. Ciekawa sprawa jest taka, że te piszczenie jest tak wysokiej częstotliwości, że osoby starsze np. moi rodzice nie słyszą tego nawet jak przyłożą ucho do głośnika, a ja i mój brat bez problemu słyszymy z końca pokoju. Można coś z tym zrobić? Od czego ten pisk? Głośniki kupiłem za bardzo dobrą cenę więc szkoda, żebym musiał się ich pozbywać.

Tutaj filmik: (polecam zrobić głośność na maxa): https://www.youtube....h?v=AfQ5jrABA3Y

oraz drugi filmik gdzie już nawet bez pogłaśniania słychać bardzo dobrze: https://www.youtube....h?v=23Q0XcSTPAA

Pozdrawiam
    • By bozar
      Potrzebuję zmienić wysłużone, aczkolwiek świetne Edifiery W296 (mam już kolejną parę!).
      Zależy mi na:
      - OTE
      - BT
      - mikrofon
      - konkretny bas
      - ogólna dobra jakość dźwięku

Mogą być z Aliexpressu, nie spieszy mi się specjalnie. 
      Niestety niewiele jest ciekawych pozycji OTE w dokanałówkach, chyba że ja na nie po prostu nie trafiam. 
      Słyszeliście coś ciekawego w temacie?
    • By Rabbit666
      Cześć,

w związku ze zbliżającymi się świętami wpadłem na pomysł zakupu pod choinkę słuchawek nausznych lub pomniejszonych wokółusznych, z łącznością BT z przeznaczeniem na chodzenie po mieście (typowy outdoor). 
      Mam ATH-M50 z połączeniu z Fiio E10k i  jestem bardzo usatysfakcjonowany takim graniem, dlatego też szukam czegoś o podobnym profilu grania i możliwie fajnej jakości dźwięku jak w M50, lecz w mniejszej wersji BT. Miałem już coś podobnego, było to Sony mdr-xb650bt, ale nie spełniły one swojego zadania. Góra i średnica były bardzo płaskie, przesadnie spokojne, basu było dużo, ale strasznie dudniący. Ostatecznie brzmienie tych sony wyjątkowo nie przypadło mi do gustu. Duża dawka basu o ile jest w tym wypadku ważna, o tyle nie chcę aby odbywało się to mocno kosztem jakości.

Z racji sympatii do M50 pierwsze poszukiwania skierowałem w kierunku tej firmy. Znalazłem modele:
      - ATH-AR3BT - znalazłem mało informacji. Według branżowych opisów model outdoorowy, ale już według opinii kilku użytkowników basu jest niewiele, który w komunikacji miejskiej byłby wskazany
      - ATH-SR30BT - podobna sytuacja, bardzo chwalą za jakość dźwięku, ale ponownie część źródeł branżowych mówi o fajnej ilości basu, sporadycznie o mniejszej ilości basu, a użytkownicy wskazują raczej na małą jego ilość
      - i niestety od tego producenta nic innego w tym budżecie o "miastowym" sposobie grania

Po recenzjach audiofanatyka dość interesujące wydają się Edifiery W820, ale do ich ceny jest jeszcze duży margines na wybranie czegoś jeszcze lepszego jakościowo.
      Wątek niżej znalazłem jeszcze wzmiankę o Sony WH-CH700N. Niby można je wyrwać na allegro za 450 zł jako nowe.

Czy ktoś z was mógłby dorzucić jeszcze jakąś propozycję lub odnieść się do przedstawionych przeze mnie?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy