Skocz do zawartości
  • 0

Zamknięte BT do 900zl


grzanek89

Pytanie

Źródło - IPhone XS

Rodzaje muzyki - trap, rap, elektroniczna

Szukam słuchawek bezprzewodowych. Nauszne, zamknięte. Zależy mi na głębokim basie. Takim który schodzi nisko a nie tylko łupie. Przydałaby się jakaś ciekawa scena. Słuchawki głównie dla funnowego brzmienia. Mój typ M50XBT. Szukam nowych słuchawek ale rynek wtórny tez wchodzi w grę. Nie zależy mi na bajerach typu anc czy obsługa dotykowa. 

Edytowane przez grzanek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
7 godzin temu, grzanek89 napisał:

Wydawało mi się ze słuchawki od Ath to będzie to czego szukam i raczej zostanę poparty przez użytkowników. Jak widać wychodzi na to ze słuchawki od Huaweia są dużo bardziej polecane 

@neonlighti ja opisujemy je jako użytkownicy od kilku miesięcy. Nie na podstawie testów lub recenzji, tylko na podstawie faktycznego używania. Problem jest z recenzjami, bo wielu "wielkich" recenzentów boi się sankcji nałożonych na Huaweia. 

2 minuty temu, cytrynian napisał:

Dołożę kandyzowaną skórkę pomarańczową 😉

Prędzej tą skórką mnie skusisz niż paczkiem. :) Jedno jest pewne Huawei wszystkie swoje wyroby robi co najmniej na dobrym poziomie, a większość na bardzo dobrym. I nie tylko słuchawki. Mam ich kilka sprzętów (zegarek, smartfon, tablet, router no i Studio ANC) i żadna z tych rzeczy nie zawiodła mnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 5.09.2021 o 12:22, neonlight napisał:

Jak te M50x BT grają tak, jak ich wersja przewodowa, a z uwagi na przesył BT jeszcze gorzej,

 

Co za bzdura.

 

grzanek89, jeśli zdecydujesz się na markę na H to koniecznie weź jeszcze jakiekolwiek inne słuchawki grające V-ką (tym, czego oczekujesz) i zrób sobie porównanie. Jedne zachowaj a drugie zwróć. Proszę nie wprowadzać kolegi w błąd że podosuwa sobie suwaki w EQ i będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, ad3m napisał:

 

Co za bzdura.

 

grzanek89, jeśli zdecydujesz się na markę na H to koniecznie weź jeszcze jakiekolwiek inne słuchawki grające V-ką (tym, czego oczekujesz) i zrób sobie porównanie. Jedne zachowaj a drugie zwróć. Proszę nie wprowadzać kolegi w błąd że podosuwa sobie suwaki w EQ i będzie cacy.

Bzdurą jest to, co Ty wypisujesz, trochę pokory by się przydało Koledze. Tak, EQ da się ustawić dowolną charakterystykę brzmieniową, proponuję sprawdzić na swoich AT - działa, aż nie do wiary. 😆

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

20 minut temu, FreeQ napisał:

Sorry ze się wtrące. Założyciel tematu prosi o sluchawki do rapu o głębokim basie a z tego co piszę @Jaro54 to neutralne granie.... jedno i drugie się nie klei. 

 

ATH M50X BT do rapu są bardzo bezpiecznym wyborem.

Pisze też..

W dniu 4.09.2021 o 14:08, grzanek89 napisał:

Takim który schodzi nisko a nie tylko łupie. Przydałaby się jakaś ciekawa scena

Czy M50x spełniają powyższe?! Znając wersję przewodową, wątpię. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sennheiser Momentum 3 też bym polecił jak @mariuszryszard  ale jutro prawdopodobnie zajadę przy okazji do Media Expert i spróbuję odsłuchać te Huaweje żeby mieć porównanie jak wypadają do Momentum 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 minut temu, cpu1 napisał:

Sennheiser Momentum 3 też bym polecił jak @mariuszryszard  ale jutro prawdopodobnie zajadę przy okazji do Media Expert i spróbuję odsłuchać te Huaweje żeby mieć porównanie jak wypadają do Momentum 3.

Zanim zaczniesz słuchać ściągnij z kodu QR na opakowaniu apke. Dopiero wtedy sprawdzisz możliwości Studio ANC. 

 

43 minuty temu, FreeQ napisał:

Sorry ze się wtrące. Założyciel tematu prosi o sluchawki do rapu o głębokim basie a z tego co piszę @Jaro54 to neutralne granie.... jedno i drugie się nie klei. 

 

ATH M50X BT do rapu są bardzo bezpiecznym wyborem.

Czy neutralność oznacza brak głębokiego basu? Chyba nie rozumiesz słowa. Bas i to dobrej jakości jest tam gdzie powinien być, a nie wszędzie. Jak nie ma go w utworze, to go nie usłyszysz. To znaczy neutralny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ależ ja wiem co znaczy neutralność i co się z tym wiąże. Ale czytam tu sugestię ze M50X to złe słuchawki bo "łupią". Owszem bas jest w nich obecny i grubszy, ale daleko mu do łupaniny. No i jednak nie zalewa reszty pasm swoją obecnością. Jednoczesnie jest dość głęboki. A na bank nie są to złe słuchawki, tym bardziej do rapu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

M50XBT to jedne z najbardziej neutralnych i najlepiej brzmiących słuchawek BT jakich słuchałem. Oczywiście, mają świetny, mięsisty i dobrze kontrolowany bas ale jednocześnie wydatną średnicę i nie sybilujące wysokie. Bardzo dobra separacja/rozdzielczość. Pasma nie wjeżdżają na siebie.

Jeśli założyciel tematu nie ma ochoty bawić się w equalizację to jest to bardzo dobry wybór. Przy EQ jest kilka innych, tańszych opcji gdzie efekt będzie podobny. 

 

Edytowane przez cytrynian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Byłem w Media Expert ale burdello jak wszędzie w tego typu sklepach - słuchawki rozładowane i obsługa nie wiedziała jak sobie z tym poradzić. Proponowałem podłączenie powerbanka ale nie mieli żadnego luźnego. Rozwiązaniem okazało się zablokowanie alejki i podłączenie kabla zasilającego USB-C od laptopa z przeciwnej strony półek bo oczywiście słuchawki na alarmowej smyczy. Hałas jak na dworcu centralnym i dzięki temu wiedziałem, że ANC jest nieaktywne. Generalnie chciałem iść już do domu ale dałem im szanse i po chwili podładowania połączyłem bez udziału apki Huaweja. Po paru minutach testu moje skromne wnioski są takie, że faktycznie za tą cenę 399 zł to bardzo dobra opcja po BT. Za swoją oryginalną cenę 1399 raczej nie ;) Mogę się mylić bo warunki odsłuchu ekstremalnie niekorzystne ale grają lekką Vką. Bas mocny i nie zalewa całego pasma ale gra jakby to powiedzieć zero-jedynkowo. Pojawia się i znika. Tak jak światło z lodówki :) Góra ładna, wyraźna i nieostra ale średnicę nie bardzo słyszałem. Chłodna barwa dźwięku - raczej daleko im muzykalnością do Momentum 3 które są cieplejsze i bardziej przyjemne w odbiorze ale też duuuużo droższe. Przejrzysto i czysto zagrały. To tyle z tego mało miarodajnego odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności