Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

@saudio, wiem ale napisać, że mi się podobały to tak jakby nic nie napisać.

Niestety zabrakło mi gdzieś godzinki, aby to sobie dokładniej posłuchać i porównać.

Zbyt dużo czasu przeznaczyłem na początku na inne słuchawki stąd na hiend zostało niewiele, a czasowo byłem ograniczony.

Susvary znałem z poprzednich dwóch AVSów, natomiast Abyssy, nie wiem czemu, zakładałem że będą brzmieć jak szkoła Audeze, a tu zdziwienie bo scenę miały całkiem sporą i były mocno detaliczne.

Oczywiście, zbyt krótki odsłuch aby wdawać się w szczegóły. Sam głowie mam poukładany ten dźwięk i to na ten moment musi mi wystarczyć. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Compton napisał:

3. Dan Clark Ether 2 - coś mi się odetkało w uszach, że doceniłem te słuchawki, chyba że miał na to wpływ wzmak Audio-GD od @Corvin74, który bardzo mocno dociążał te słuchawki czyniąc je bardzo muzykalnymi ale nadal detalicznymi i swobodnymi w brzmieniu, tak jak lubię.

No mam podobnie, cały czas się nad nimi zastanawiam, muszę chyba je znowu pożyć aby je na spokojnie w domu posłuchać tez na Electronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MichalZZZ napisał:

Tak. Nowa wersja wygląda troche inaczej - wiecej czerni i jest odrobinkę lżejsza.

A sonicznie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kurop napisał:

 Elektrostaty chciałbym kiedyś móc postawić na biurku, żeby były i żeby raz kiedyś móc ich posłuchać. 

jak przyjdzie czas na kolejne spotkanie i będziesz chciał to się przypomnij - cały czas właściwie mam więcej sprzętu niż potrzebuję (do kolekcji coś rzadszego od czasu do czasu ściągnę) i często nie ma problemu żebym skompletował zestaw do wypożyczenia na miesiąc/dwa jak ktoś chce na spokojnie u siebie spróbować ;)

Edytowane przez whero
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
26 minut temu, whero napisał:

jak przyjdzie czas na kolejne spotkanie i będziesz chciał to się przypomnij - cały czas właściwie mam więcej sprzętu niż potrzebuję (do kolekcji coś rzadszego od czasu do czasu ściągnę) i często nie ma problemu żebym skompletował zestaw do wypożyczenia na miesiąc/dwa jak ktoś chce na spokojnie u siebie spróbować ;)

super dzięki bardzo za propozycję, chętnie skorzystam ale dopiero za około rok, na ten moment nie mam w domu warunków na wypożyczenie i bezpieczne przechowanie takiego sprzętu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprzęt mieliście od Audio-GD?

Kiedyś słuchałem ich dac'a R8 w technologii r2r, w torze kolumnowym i gdyby nie cena, rozmiary i waga to zastanowił bym się na zakupem, bardzo przestrzenne, nasycone, gładkie granie, jedynie brakuje lepszego czarnego tła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, vonBaron napisał:

Z takim graniem masz Morfeusza albo Sagre.

Granie zestawu z Sagrą w Krakowie w ogóle nie pasowało do opisu @Qaz12 Dla mnie to było po szkieletowej i natarczywej stronie, ale może wina ampa? Nie sprawdzałem tych klocków osobno, ale to samo zestawienie, co w tym wątku na zdjęciach. Do Dave + Niimbus stojących obok nie miało to podejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności