Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem typem człowieka, ktory cokolwiek komuś by mógł pozazdrościć, ale tego Wam zazdroszczę - możliwości testowania tego wszystkiego :D

 

Nie mogę się doczekać Waszych wrażeń. Mam nadzieję, że wszystko tutaj opiszecie. Liczę na Was. 

 

Miłej zabawy! 

 

18 minut temu, saudio napisał:

Nie wiem co zrobię z tym fachowcem marudą jak skończy

@Rafacio Ci sprzęt naprawia?  😆

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić za muzę z gladiatora oraz NightHawki :D Fajnie też widzieć, że Robiny się tam odnajdują. Ciekaw jestem czy ktoś się o nich jeszcze wypowie.

Abyssy fajne słuchawki, ale dla mnie komfort nieakceptowalny. Za to widzę moje wymarzone EF z otwartym pałąkiem. Miałem już nie wydawać kasy na audio, ale jak je widzę, to potem ciągle o nich myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie taka duża ilość sprzętu towarzyszącego i to skupienie na twarzach, to pomyślałbym, że to obrady w salce konferencyjnej jakiegoś korpo :DŻyczę udanych odsłuchów, bo jest co testować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artorias

 

Albo jak przymrozysz oczy, to wigilijna kolacja przy pełnym zastawionym stole i skłócona rodzina 😂

 

Wiesz, tata z brodą w środku, zażenowany sytuacją, obok młody siedzący w telefonie, z drugiego boku w zielonej bluzie wujek wszamajacy pierogi... 

🤣

Edytowane przez MichalZZZ
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie koniec dzisiejszego meetu - zresztą, siedziało się tam od 10-ej więc swoje się zobaczyło.

Dzięki serdeczne za spotkanie - miło było pomacać sprzęty, które rzadko kiedy ma się okazję zobaczyć na żywo w szczególności, że są czasem niczym białe kruki.

Do największych zaskoczeń i najprzyjemniejszych chwil mogę zaliczyć

- Sony MDR CD 3000 w połączeniu z DAC-iem od Breeze Audio - z początku do tych słuchawek polecano mi któryś z modeli lampowych, ale cieszę się, że mogłem spróbować ich na czymś standardowym i wcale tego nie żałuję. Brzmienie było na tyle ciekawe i intrygujące poprzez rozjaśnienie góry, że miało się mylne wrażenie odsłuchu utworu w przyspieszonym tempie. Wokale są tu przedstawione wyjątkowo wyraźnie, niespotykanie u innych producentów, skrząc się subtelnie i zapewniając bardzo przyjemny odbiór jakiegokolwiek utworu, który im zaserwowałem. Separacja i rozrzucenie w przestrzeni wprost kierowała głowę w stronę dźwięku natomiast w połączeniu z wyjątkową dynamiką, mimowolnie powodowała kiwanie się w rytm. Moim zdaniem jest to model szczególny, który każdy przynajmniej raz powinien spróbować, aby wyrobić sobie na ich temat zdanie.

Phobos i lampowiec od WooAudio ( @kurop pomóż z modelem ;) ) - tutaj przysiadłem się polegając na opinii powyższego i nie zawiodłem się. Najbardziej zbalansowane słuchawki jakich kiedykolwiek doświadczyłem - wszystkiego jest tam pełno i nic specjalnie nie wychyla się przed szereg. Jakość przedstawienia utworu jest niemalże idealna: punktowa kiedy trzeba i aksamitna wedle zamierzeń wykonawcy. Owszem, wygląd mają dość kontrowersyjny, lecz na pewno przykuwając nim swoją uwagę nie zawiodą pod kątem tego, co zaserwują naszym zmysłom. Ciary, Panowie. Ciary.

 

Dobra, lecę ochłonąć i przemyśleć czy znaleziony u jednego z uczestników Hiby R3 Pro Saber będzie moim kolejnym DAPem ponieważ to co wyprawia on swoim systemem MSEB to jakaś magia, która umożliwia podpasowanie go pod praktycznie każde IEMy… I to wszystko za niespełna 1k :) 

46489E93-EB45-4777-8395-B06060A50979.jpeg

A6B6CAB8-7DC2-4734-8AB4-F872A1981E61.jpeg

Edytowane przez gucio-chan
Literówki
  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gucio-chan napisał:

pomóż z modelem

WooAudio WA33. Zacny wzmacniacz!

 

 

Kolejny raz dziękuję za znakomite spotkanie słuchawkowe. Wszystkim i każdemu z osobna za przybycie, dostarczenie swoich sprzętów i znakomitą atmosferę. Fajnie było Was spotkać po długiej przerwie 🙂 @Corvin74 i @kurop ukłony w Waszą stronę!

Pierwsze wrażenia na gorąco? Zamknięte Stealth znakomite słuchawki. Zamknięte? Poważnie? Trudno uwierzyć ale nie grają jak zamknięte. No i świetnie grają już z DAP'ów 🙂

Sivga PII - znakomite, pełne energii i naturalnej muzykalności słuchawki. Dobrze wycenione. Bardzo wygodne, zdecydowanie mogą się podobać

@manuelvetro Połączenie Robin + Pioneer...w tym przypadku jestem na nie tzn nie jest najgorsze ale w mojej ocenie przebasowione. Z AuneB1 różnica na plus, kolosalna. Zdecydowana poprawa kultury brzmienia. Bas przestaje dominować, zostaje fajna szeroka scena i całkiem naturalne granie. 

O Phobosach i wrażeniach pisać nie będę bo jako właścicielowi mi nie wypada ale faktycznie, z WA33 grają znakomicie. Z Violectric 590 także obłędnie ale te trzaski potencjometru irytują. 

 

Osobiste zaskoczenie? Breeze Audio! Znakomity zestaw. Gratuluję właścicielowi!

Osobiste rozczarowanie? Peacock, za ciemne. Dość ciężkie granie. Nie w moim stylu.

 

Pozdrawiam do następnego 🙂

Edytowane przez Name44
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

master 19 z susvarami robił robotę (prawie wszystko inne pędził zacnie - z zastrzeżeń to jedynie przy wydajnych słuchawkach wydawał delikatne odgłosy przy regulacji głośności... ) - praktycznie wszystko zasilający wzmacniacz (w moim doświadczeniu przebija nawet znacznie droższe konstrukcje tego samego producenta)

 

wzmak WBA fenomenalny - dodawał odrobinę lampowej magii jednocześnie nie ujmując mocy i parowaniu z różnymi słuchawkami - wszystko co spróbowałem zagrało wzorcowo (czy też nawet bardziej przez naturę lamp)... jedyną "wadą" było to że cały czas był zajęty przez chętnych do odsłuchów i brakło czasu żeby osobiście przepuścić przez niego wszystko co leżało na stole ;)

 

abyssy..  przez połączenie komfortu i osobistych preferencji dotyczących grania (żeby nikogo nie urazić) nie podeszły mi do gustu 1266 ... za to wbrew oczekiwaniom Diana zagrała całkiem całkiem i (pomimo ewidentnych braków w ergonomii pałąka - wolałbym żeby było tam cokolwiek miękkiego) są całkiem fajnie... jedynie pozostaje ta cena ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanko było super zobaczyć się z wami na żywo. W dzisiejszych czasach to powoli robi się żałuję że tak krótko. Miłym zaskoczeniem było że nie tylko audio (pozdrawiam brać nożową).Na następną mitę postaram się wziąć więcej ostrości.
Szczególne podziękowania dla organizatorów;Dzięki że Wam się chciało to ogarnąć, nie złą pizzę i dobrą kawę.

Ps.Nawet powietrze miało audiofilski zapach.

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności