Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, whero napisał:

a co robi?

Podłączony do USB dopiero zrobi Ci z mózgu MATRIX!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@whero Uuu... :D Już się jaram, a to jeszcze ponad 24h.

Mój laptok już gotowy, zaktualizowany na Win11, z iTunes, Apple Music Electron i Tidalem (brak subskrypcji, ale może ktoś poratuje)

Muszę jeszcze tylko pamiętać o przenośnym HDD

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr z WBA powinien przywieźć nowego Electrona w konfiguracji:

lampy:

4x 6S41S

2x WE2A3 Psvane Replica

1x 6N7S TungSol

wzmacniacz ma 4,5W mocy na kanał 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Corvin74 napisał:

Piotr z WBA powinien przywieźć nowego Electrona w konfiguracji:

lampy:

4x 6S41S

2x WE2A3 Psvane Replica

1x 6N7S TungSol

wzmacniacz ma 4,5W mocy na kanał 

 

ciekawe czy się zgodzi podpiąć stax'y pod niego ;) (już zapakowałem mojego sony ta-n86)

Edytowane przez whero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stax’y wymagają specjalnego wzmacniacza, także raczej nie wolno ich podpinać pod zwykle wzmacniacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Corvin74 napisał:

Stax’y wymagają specjalnego wzmacniacza, także raczej nie wolno ich podpinać pod zwykle wzmacniacze.

przywożę lrt (adapter pod "zwyczajne wzmacniacze" ~ i tak najepiej min 15W w klasie A ale lampy rządzą się swoimi własnymi prawami - w sobotę mogę wytłumaczyć więcej i zademonstrować na miejscu ;) )

https://hifiphilosophy.com/recenzja-lrt-czyli-sluchawki-elektrostatyczne-napedzane-zwyklym-wzmacniaczem/?caly-artykul=1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was moi mili serdeczną przyjacielską prośbę. Będę Waszym dłużnikiem. Jeżeli ktoś śledzi forum, to czytał zapewne, że jestem zainteresowany zakupem nowego wzmacniacza i waham się pomiędzy nowym Bursonem GT, Violectriciem HPA V550 Pro (tudzież 590 pro) i Niimbusem US5 Pro. Pierwszy z nich nie jest jeszcze ogólnodostępny, wiec cierpliwie sobie czekam na pierwsze testy, ale dwa pozostałe będziecie mieli okazje przetestować na zlocie. W związku z tym mam prośbę o opisanie swoich wrażeń (tutaj w wątku, bądź na priv, obojętne) razem z słuchawkami Abyss 1266, które też będą tam dostępne. Chodzi mi szczególnie o Wasze wrażenia porównawcze jeżeli chodzi o wysokie tony tych słuchawek ze wspomnianymi wzmcniaczami. Oczywiście wszystko też zależy z jakim DACiem będą parowane, zdaje sobie z tego sprawe, ale im więcej zbiore na ten temat informacji, tym bardziej będę pewny swojego wyboru. Niestety nie mam możliwości przetestowania sprzętu przed zakupem, więc licze na Wasza pomoc. Przy okazji poproszę też o pobawienie się potencjometrem w Niimbusie jak i Violectricu i napisanie, czy słychać jakieś trzaski, klikanie, czy sam nie wiem jak już to nazywać ;)

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

 

Michał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Historia lubi się powtarzać. Dzisiaj wjeżdża 7 słownie siedem paczek z gratami na MiTe.

A część już czeka u mnie.

Nie będziemy się nudzić .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś się musiało spierd... odpadam :(

 

 

1. Corvin74

2. Adam

3. Krzysiek

4. Najner

5. FranticPhil

6. jacmiszcz92

7. CapriIII

8. Dex555

9. Praedo

10. Mongrel

11. Firegon

12. Lord Rayden (wstępnie, zależy od pracy)

13. Name44

14. niebond

15. BitWolf

16. lsd

17. Compton

18. (drugie 17) Whero (wstępnie)

19. Kridzu (wstepnie)
20. KapcerBnn
21. gucio-chan

 

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Już jutro będę na Was czekał :) od 10:00

Sprzęt też oczywiście.

pizza też jak zwykle będzie, kawa itp.

Do zobaczenia.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja we Wrocku będę 10:40.
Zabrałbym swojego elektrycznego rumaka ze sobą ale że jadę z bagażem emocjonalnym to nie ma sensu więc pewnie dotrę koło 12-ej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
23 godziny temu, vonBaron napisał:

Broń boże nie podłączaj Morfeusza po USB.

jakby miał wybuchnąć to możemy podpiąć to przez matrixa x-spdif2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BitWolf napisał:

Ja we Wrocku będę 10:40.
Zabrałbym swojego elektrycznego rumaka ze sobą ale że jadę z bagażem emocjonalnym to nie ma sensu więc pewnie dotrę koło 12-ej.

jeszcze zobaczymy, poprosimy... może ktoś skoczy samochodem i podwiezie z dworca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, vonBaron napisał:

Ale przecież masz Hermesa to po co kombinować?

 

nie wiem czy będzie jak go podłączyć po Lan. Nie zdążyłem go nawet rozpakować jeszcze. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, side napisał:

Mogę dołączyć do spotkania jako tzw. gołodupiec? 😁 Mam tylko to, co pod avatarem.

 

Jedzie ktoś z Was na MiTę od strony Katowic A4 i chciałby zgarnąć mnie po drodze?

Tajniakos odpadł i miejsce się zwolniło, więc myślę, że @Corvin74 nie będzie miał nic przeciwko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności