Skocz do zawartości

Firmware 2.50b Do D2


Rekomendowane odpowiedzi

Mail z dzisiaj: "D2 Polish menu will be applied from next D2 firmware version. " --> czyli należy założyć, że w wersji finalnej będzie już język Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że defakto to mało komu jest polskie menu potrzebne :)) jestem o tym święcie przekonany. Ale jednak jak już obiecali i Czechy mają mieć swoje.. to czmeu nie my ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie menu nigdy nie miało być i nie będzie ulepszenie, a udogodnieniem.

zważywszy na fakt, że polska jest notorycznie ignorowana przez większość producentów i wszyscy mają w dupie nasze zadupie, to miły akcent, że jakaś koreańska firma zaoferuje nam polskie menu, zwłaszcza, że jeszcze nie wszyscy mówią english. plus dla nich. i bardzo dobry argument reklamowo-propagandowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pliki FLAC 1.1.4 nie różnią się niczym od plików FLAC 1.1.0 czy 1.1.2 etc. to generalnie nie ma znaczenia jaką wersję kodeka odtwarzacz posiada... moja Karma ma jakąś zabytkową, a mimo to odtwarza KAŻDY plik FLAC (nie licząc problemów z przewijaniem niektórych mocno skompresowanych plików FLAC, stworzonych za pomocą enkodera FLAKE)

 

a APE jako format, to tylko ciekawostka... co mi z formatu, który nawet na kompie się tnie podczas przewijania (zawiesza mi kompa O_o ) powyżej poziomu "normal"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zacina się na każdym pliku (wina implementacji kodeka w odtwarzaczu, albo odtwarzacz "nie wyrabia" - ograniczenie sprzętowe albo ponownie wina marnej implementacji) czy tylko na konkretnych (np. tych, którym brakuje seek-pointów, jak np. plikom skompresowanym przez FLAKE-a)?

 

bo to jest dość istotna różnica... jeśli z plikami FLAC ("najprostszy" i najmniej zasobożerny kodek bezstratny) jest problem, to nie chcę w ogóle myśleć jak działają pliki APE (dla odmiany, jest to najbardziej zasobożerny kodek bezstratny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze nie ma roznicy we flac 1.100 do 1.1.4

ale nie dla f-my Cowon

po prostu zaladowanie utworu kodowanego we flac 1.1.4 powoduje zwis totalny w D2 !

I dlatego na nic mi malowanki,kalkulatorki,i inne gierki badziewne dla malych "konusow"

wiem,wiem ze na to lecA NA zACHODZIE DLATEGO MARKETING stara sie jak moze

jak tak prostej rzeczy jak play music file nie potrafi "cacko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego na nic mi malowanki,kalkulatorki,i inne gierki badziewne dla malych "konusow"

wiem,wiem ze na to lecA NA zACHODZIE DLATEGO MARKETING stara sie jak moze

jak tak prostej rzeczy jak play music file nie potrafi "cacko"

poczułem się urażony. a mam ponad 190cm więc do konusów trudno mnie zaliczyć. to że tobie flac nie chodzi, nie znaczy że masz atakować innych. pozatym nie widzę powodu aby atakować cowona za to, że dba o klientów-ciesz się tym co ci dają-ci co mają vibeza w ogóle nie mieli żadnego nowego fw, a cowon dodaje coś raz na dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dochodze powoli do takiego wniosku, ze to baerdziej zabawka niz odtwarzacz. D2 ma ekran dotykowy wiec cowon musial zrobic z niego uzytek. a raczej "uzytek". tak wiec slownik. zawiera klawiature, ktora z powodzeniem moglaby byc uzyta w edytorze plikow txt. ale takowy edytor nie powstaje... doszedl notepad. zabaweczka.. na iaudiophile pojawily sie szablony stron notatnika. pomyslowe! napisalem wiec do cowona, ze przydalaby sie opcja kopiowania plikow w D2 azeby moc trzymac w jednym katalogu szablony i kopiowac je do glownego katalogu notepada gdy chce sie napisac jakas notatke. otrzymalem odpowiedz, ze nie ma tego w planach. flash? przyda sie do tworzenia aplikacji. mamy kalkulator naukowy obslugujacy jedynie liczby calkowite (tak jakby flashlite zaimplementowany w D2 nie obslugiwal liczb zmiennoprzecinkowych...).

 

plusem jest to, ze wszystkie przyciski sa wyswietlane na ekranie wiec nie moze dojsc do zdnego rodzaju mechanicznego zuzycia. i nei za bardzo daje rade sluchac na nim muzy rockowej. po prostu nie moge ich sensownie ustawic. gora, a dokladniej wszelkiej masci talerze, brzmi (mam epki i px100) jakby ktos kladl palec na ustach i uciszal mowiac "szszsz" w mocno stlumionej wersji. conieco pomaga przymkniecie oczu, eq ma rock i na px100 m3b na 6 (np machine head). a na dokladke gnebi mnie fakt wbudowanej baterii. najprawdopodobniej sprzedaje (swoja droga cena bardzo okazyjna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiedziales tego przed kupnem?

 

Poza tym momentami sam sobie zaprzeczasz. Najpierw narzekasz, ze to coraz bardziej zabaweczka.

Po chwili wspominasz, ze poprosiles Cowona o dodanie kolejnego "zabaweczkowego drobiazgu"...

 

(tak jakby flashlite zaimplementowany w D2 nie obslugiwal liczb zmiennoprzecinkowych...).

Jezeli piszesz o tym kalkulatorze napisanym przez forumowicza z iaudiophile, to nie jest wina Cowona, ze nie dzialaja...

 

a na dokladke gnebi mnie fakt wbudowanej baterii.

Mowisz o wbudowanej baterii. Kazdy player z video ma wbudowana baterie. Czesc ma wymienne, ale i tak wbudowane.

 

i nei za bardzo daje rade sluchac na nim muzy rockowej.

To juz jest Twoje subiektywne odczucie, ja takich problemow nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym momentami sam sobie zaprzeczasz. Najpierw narzekasz, ze to coraz bardziej zabaweczka.

Po chwili wspominasz, ze poprosiles Cowona o dodanie kolejnego "zabaweczkowego drobiazgu"...

 

Skoro mam ekran dotykowy pod reka to chce go wykorzystac w jakis sensowny sposob. Podreczny notatnik (jako, ze odtwarzacz mp3 traktuje niemalze jak piata konczyne) przydalby sie.

 

 

Mowisz o wbudowanej baterii. Kazdy player z video ma wbudowana baterie. Czesc ma wymienne, ale i tak wbudowane.

 

Wole wymienne. Sam powiedz - jesli padnie Ci bateria w D2 po gwarancji, wylozysz na nia pieniadze, ktore zazyczy sobie cowon (pewnie bedzie to ponad 100zl) czy bez bolu zaniesiesz D2 do piwnicy i polozysz na polce obok innych obumarlych, jednorazowych urzadzen z wbudowana bateria?

 

 

To juz jest Twoje subiektywne odczucie, ja takich problemow nie mam.

 

Jak najbardziej.

 

 

Mam po prostu mieszane uczucia co do D2. I raz chce go zatrzymac, innym razem sprzedac od reki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności