Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki Nauszne BT | Do ok. 600zł


mopkl

Pytanie

Cześć,

 

Jak w temacie poszukuję słuchawek nausznych bezprzewodowych (możliwość połączenia kablem będzie fajną opcją, aczkolwiek nie jest to konieczność) w cenie do max. 600zł. Źródłem będzie telefon Lg V30 + Tidal HiFi. Muzyka której głównie będę słuchał do muzyka klasyczna (czasem jakaś opera) i filmowa plus stary dobry rock (Led Zeppelin, Queen, Rolling Stones itp.). Aktualnie użytkuję Final Audio E3000 (zakupione dzięki Waszym poradom) i jestem naprawdę mega zadowolony tym jak grają (plus za fajną szeroką scenę). Słuchawki będą użytkowane głównie poza domem (komunikacja + spacery), stąd zależałoby mi na odpowiednim poziomie izolacji od otoczenia - finale nie są w tym może mistrzem, ale dają radę :D

Po przejrzeniu wielu tematów zawęziłem wybór do poniższych modeli (ale jestem jak najbardziej otwarty na inne propozycje):

  • Audio-Technica ATH-SR50BT - nie ukrywam, że był to mój faworyt do momentu, kiedy je odsłuchałem w sklepie - poziom maksymalny głośności niestety je dyskwalifikuje. Były na tyle ciche, że aż nie dowierzałem, że to ich maksimum możliwości. Z ciekawości porównałem je z ATH-M50xBT i okazały się one jakoś 2x głośniejsze od 50BT. Natomiast zasługuje na podkreślenie to, że wydały się mega wygodne!
  • Pioneer SE-MS7BT-K - najtańsze z grona, ale zbierające fajne recenzje. Pytanie moje odnośnie tego modelu jest następujące: jak będą sprawowały się z muzyką, której będę słuchał - niestety napotkałem się z jedną recenzją, że nie nadają się do muzyki klasycznej i rocka...
  • Pioneer SE-MS9BN - cena 2 razy większa niż poprzednika, a czy idzie za tym lepsza jakość dźwięku? Niestety nie udało mi się znaleźć wielu recenzji tego modelu
  • Huawei FreeBuds Studio - w wielu podobnych tematach polecane, ze względu na jakość dźwięku, wykonanie i fajnie działający ANC. Moje jedyna obawa względem nich to brak obsługi kodeku AptX (aczkolwiek z recenzji wnioskuję, że nie wpływa to na ich fajne granie).

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dorzuć jeszcze do listy Pioneer SE-MS9BN, rozwinięcie 7-mek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Udało mi się osłuchać w sklepie kolejne 2 modele i:

*Pioneer SE-MS7BT- po BT grają OK, ale nic poza tym. Izolacja od dźwięków zewnętrznych  szału nie robi, a głośność niestety nie jest najwyższego poziomu (jest troskę lepiej niż SR50BT). Natomiast po kablu tworzą z telefonem bardzo fajny zgrany duet ;)

* Huawei Freebuds Studio - no i to jest to! Jako jedyne nie wymagały max. poziomu głośności, a i tak były głośniejsze od Pioneera. Izolacja od otoczenia na super poziomie i to nawet z wyłączonym ANC (z włączonym tylko lepiej, aż w szoku byłem zdejmując je z głowy jak głośno jest w sklepie 😅). No i najważniejsze, jakość dźwięku - @neonlight masz rację w 100%, brak aptX absolutnie nie zawadza, słuchawki zarówno grając Beethovena jak i Led Zeppelin brzmiały bardzo fajnie!

 @Jaro54  SE-MS9BN również brałem pod uwagę w pierwszym poście, ale niestety nie mogłem ich nigdzie znaleźć stacjonarnie. Miałeś może okazje je odsłuchać i byłbyś w stanie się do nich odnieść w porównaniu do Freebudsów?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • MP3store

A może w podobnym budżecie zainteresować się dokanałówką w okolicach 300zł i modułami bluetooth od FiiO?

FiiO UTWS1 jaśniejsze i cichsze, UTWS3 ciepłe i muzykalne - wybór myślę zależny od słuchawki któraby miała z 

nimi współpracować..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, MP3store WAW napisał:

A może w podobnym budżecie zainteresować się dokanałówką w okolicach 300zł i modułami bluetooth od FiiO?

FiiO UTWS1 jaśniejsze i cichsze, UTWS3 ciepłe i muzykalne - wybór myślę zależny od słuchawki któraby miała z 

nimi współpracować..

 

Huawei FreeBuds Studio ANC są teraz w promocji po 399 płn, i nie jesteś w stanie w tej cenie nic lepszego zaproponować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 minut temu, Jaro54 napisał:

Huawei FreeBuds Studio ANC są teraz w promocji po 399 płn, i nie jesteś w stanie w tej cenie nic lepszego zaproponować. 


gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Euro rtv agd 

https://www.euro.com.pl/sluchawki/huawei-freebuds-studio-czarny.bhtml

Edytowane przez Jaro54
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Freebuds Studio ANC są jeszcze dostępne za 399 w wybranych sklepach, ale trzeba pofatygować się z bucika ...

HUAWEI Freebuds Studio ANC Czarny Słuchawki nauszne - ceny i opinie w Media Expert

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem, że temat już stary i pewnie nieaktualny, ale SR50BT mają panel dotykowy na obudowie lewej słuchawki (na tym deklu z logiem "A"). Gdy je pierwszy raz podpinałem też nie mogłem dojść jak to możliwe, żeby były takie ciche. Na słuchawce są przełączniki mechaniczne, ale nigdzie nie oznaczono tych dotykowych ;) Dopiero po jakiejś chwili połapałem się o co chodzi. Słuchawki na pełnej głośności nie są słuchalne, dlatego sądzę, że tu właśnie był problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności