Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki wokółuszne, bezprzewodowe za około 400zł


sonek231

Pytanie

Dzień dobry,

 

Proszę o pomoc w wyborze nowych słuchawek. Będą to moje pierwsze bezprzewodowe. Zamierzam ich używać w domu pod telewizor (filmy), do muzyki także w podróży. Jeśli chodzi o moje preferencje muzyczne to lubię głeboki dynamiczny bas, ale jeśli chodzi słuchawki to tak żeby głowa po pół godziny nie bolała. Obecnie używam czasem Encore Rockmaster OE i generalnie nie jest źle jak się pobawi człowiek softwarem trochę, ale jakby się dało to szukam czegoś więcej :)

Chciałbym by nowe miały ANC i w jakimś stopniu dobrze wygłuszały otoczenie. Miło by było gdyby miały jakieś etui i się składały.

 

Słuchałem Sony WH-CH710N i są obecnie moim faworytem, ale nie mam dużego porównania. Nie znam za bardzo innych marek.

 

Budżet około 400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli jesteś w stanie dołożyć to warto zainteresować się Huawei FreeBuds Studio ANC. Lepiej grają, lepiej wykonane a ANC mają nie gorsze od Sony WH-1000 XM 3. No i kosztują trochę wiecej niż połowa ceny Sony. Bardzo wygodne, po 5 minutach zapominasz że masz słuchawki na głowie, zostaje tylko muzyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Można dostać za niecałe 600 pln

Tu linki do 3 ofert po 599 pln 

1.ALLEGRO

2.Komputronik

3.Amazon.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z ANC i porządnym dźwiękiem raczej nowych nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spróbuj w Media expert lub Komputroniku 

Bylejakie ANC to lepiej żadne. Zepsuje dzwiek

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wg mnie (mam Studio ANC od pół roku) lepsze od Sony WH-1000 XM 3. Jedyny brak to brak obsługi LDAC, pomimo to grają lepiej na AAC niż Sony po LDAC .Mogę słuchać z Hiby R2 po LDHC porównywalnym z LDAC. Jeśli zdecydujesz się na nie to zainstaluj z kodu QR na opakowaniu aplikacje. Daje spore możliwości ustawień ANC 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli masz trzymać się budżetu to zrezygnuj z ANC, inaczej będzie kiepski dźwięk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hm... ja mam poprzednika, czyli CH700 i nie zauważam, by ANC psuło dźwięk. A samo w sobie jest takie sobie, no ale jest. Słuchawki są bardzo wygodne. Prawdę mówiąc, założyłem w sklepie CH710 i to jakby krok w tym - mniej wygodne. Chyba że muszą się ułożyć.
Czy wasze porównania Huawai do 1000 MK3 są bezpośrednie i uważacie, że grają lepiej, dobrze zrozumiałem? Czy tylko różnica w cenie nie warta różnicy jakości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Porównywałem Studio ANC z XM3 i mimo lepszego kodeka (na telefonie - AAC vs LDAC) Studio grało lepiej, a ANC wg mnie jest lepsze niż to od Sony (cały czas porównanie z XM3) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wykonanie też na plus Huawei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 godzin temu, Jaro54 napisał:

Porównywałem Studio ANC z XM3 i mimo lepszego kodeka (na telefonie - AAC vs LDAC) Studio grało lepiej, a ANC wg mnie jest lepsze niż to od Sony (cały czas porównanie z XM3) 

Jaro a masz może rozeznanie czy np fiio M6 również będzie przesyłał ldhc z FreeBuds studio? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Godzinę temu, sonek231 napisał:

A będzie duże opóźnienie przy filmach?

Netflix z tv lg oled

Z youtube, canal+ nie rozjeżdża się dźwięk, z netflixa nie wiem, ale chyba powinno być ok

13 minut temu, spark13 napisał:

Jaro a masz może rozeznanie czy np fiio M6 również będzie przesyłał ldhc z FreeBuds studio? 

 

Nie ale  w Hiby R2 działa

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za 400 złotych są Ausdom Bass One.

Jest w nich ANC, choć średniej jakości, za to dobre wygłuszenie pasywne, więc z reguły nie trzeba ANC uruchamiać, a np. mnie ono drażni przez uczucie wzrostu ciśnienia w uchu, mają suwak od basu, na najniższym poziome jest go sporo, później tylko więcej. Dość ciężkie, ale mimo tego nosi się wygodnie (w okresie jesienno-zimowym, w ciepłe dni nie korzystam z takich słuchawek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
46 minut temu, Jaro54 napisał:

 

Z youtube, canal+ nie rozjeżdża się dźwięk, z netflixa nie wiem, ale chyba powinno być ok

Nie ale  w Hiby R2 działa

Pozbyłem się hiby R2 i po 48h kurier przytargał freebuds studio. 

 

O ja nie szczęsny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
54 minuty temu, Inszy napisał:

Za 400 złotych są Ausdom Bass One.

Jest w nich ANC, choć średniej jakości, za to dobre wygłuszenie pasywne, więc z reguły nie trzeba ANC uruchamiać, a np. mnie ono drażni przez uczucie wzrostu ciśnienia w uchu, mają suwak od basu, na najniższym poziome jest go sporo, później tylko więcej. Dość ciężkie, ale mimo tego nosi się wygodnie (w okresie jesienno-zimowym, w ciepłe dni nie korzystam z takich słuchawek).

 

Co to za firma i w jakim sklepie są dostępne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności