Jump to content

Nowa Ultima SP2000T

Recommended Posts

21 godzin temu, Palpatine napisał:

Wygląda jakby był zrobiony z bardzo dobrych materiałów, stylistycznie bardzo mi się podoba. Lubię jak wejścia na słuchawki są u góry, a ładowanie usb c są na dole.

Najbardziej mnie ciekawi, jak duże są różnice między trzeba trybami i jak tryb lampowy radzi sobie z czułymi iemami. Kolor etui troszkę dyskusyjny, ale i tak nie używam ;)

System wygląda jak we wszystkich AK więc nikt raczej nie będzie zaskoczony.

Miałem okazję posłuchać na ostatnim micie w Krk. Tryby pracy wzmacniacza bardzo mocno się od siebie różnią, usłyszysz róźnice od razu. Słuchałem SP2000T min z Kinera Nanna 2 i Solarisami. Obydwie pary zrobiły na mnie duże wrażenie (Kinera lepsze).

Masz rację - system jest zrobiony po staremu, nawigacja jak dla mnie czysto intuicyjna. 

• Thanks 1

35 minut temu, Palpatine napisał:

@ZebLongjak szumy z Solaris? SE180 na SEM2 (AKM) mi szumiał z Andro i Mest II i tylko dlatego go nie kupiłem. Solarisy chyba są jeszcze bardziej czułem niż w/w.

Słuchałem na Sem1 i lekkie szumy były. Ale mam wrażenie, że nie jestem na to tak wyczulony i ich poziom był dla mnie ledwie zauważalny.

Dla mnie wypadły bardzo angażujące, detalicznie i przestrzennie. Tak czy inaczej ciepłej brzmiące Nanny 2 bardziej mi się spodobały. Sem1 był dla mnie ciekawszy niż 2. Pamiętaj, że na micie skaczesz od sprzętu do sprzętu próbując ogarnąć cały ten dobrostan bez nadziei posłuchania wszystkiego co cię ciekawi.

• Thanks 1