Skocz do zawartości

Nowa Ultima SP2000T


ZebLong

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Palpatine napisał:

Wklejałem pomiary, ciężko z tym dyskutować.

Hmm. Zawsze piszecie, że pomiary są do dupy, a teraz ciężko dyskutować? Nawet z jednego kolegi się podśmiewacie, że podpiera się pomiarami. Czyli punky widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak zwykle.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Turaj chyba mogę napisać "bezkarnie" Do Forumowicza euter do którego ośmieliłem się napisać w sprawie ewentualnej transakcji zakupu - a jestem zainteresowany skoro sam zamieściłem ogłoszenie na tytułowy odtwarzacz dla lampki w dziale "Kupię" - szkoda że "Możliwe negocjacje cenowe" to jednak faktycznie nieprawda - i normalne zabezpieczenie transakcji przy kwocie rzędu 7200 zł "obrażają"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marcinl0 napisał:

Turaj chyba mogę napisać "bezkarnie" Do Forumowicza euter do którego ośmieliłem się napisać w sprawie ewentualnej transakcji zakupu - a jestem zainteresowany skoro sam zamieściłem ogłoszenie na tytułowy odtwarzacz dla lampki w dziale "Kupię" - szkoda że "Możliwe negocjacje cenowe" to jednak faktycznie nieprawda - i normalne zabezpieczenie transakcji przy kwocie rzędu 7200 zł "obrażają"...

Napisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Palpatine napisał:

Trzymaj się 6k, nie odpuszczaj.

Dziękuję za miłe wsparcie, aby zażegnać przykrą sytuację już napisałem: przepraszam za propozycję transakcji - nieudanej nie z mojej winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marcinl0 napisał:

Dziękuję za miłe wsparcie, aby zażegnać przykrą sytuację już napisałem: przepraszam za propozycję transakcji - nieudanej nie z mojej winy.

Masz fajny sposób przepraszania - z jednoczesnym wyparciem się winy. Dla mnie to level wyżej niż jak ktoś usprawiedliwia się zachowaniem przepraszanego. 

 

Nie doszło do transakcji z przyczyn matematycznych. Twoja górna granica ceny jest niżej niż dolna granica @eutera. I nie chodzi mi o tą wyrażoną w negocjacjach, tylko faktyczną. Inaczej byście się dogadali.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, marcinl0 napisał:

Turaj chyba mogę napisać "bezkarnie" Do Forumowicza euter do którego ośmieliłem się napisać w sprawie ewentualnej transakcji zakupu - a jestem zainteresowany skoro sam zamieściłem ogłoszenie na tytułowy odtwarzacz dla lampki w dziale "Kupię" - szkoda że "Możliwe negocjacje cenowe" to jednak faktycznie nieprawda - i normalne zabezpieczenie transakcji przy kwocie rzędu 7200 zł "obrażają"...

 

Zrób mu na złość i kup od kogoś innego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Roberto73 napisał:

Za urządzenie prawie nowe  oferujesz cenę o 45% niższą,  bo?  Też wiele rzeczy sprzedawałem , i na takie śmieszne oferty łapaczy okazji (to delikatne określenie) nawet nie traciłem czasu na odpisywanie.

7200 to chyba bardzo dobra cena za odtwarzacz faktycznie używany i bez gwarancji w PL.

3 minuty temu, Spawn napisał:

 

Zrób mu na złość i kup od kogoś innego.

Thx - tylko na razie jeszcze nie ma innych ofert jak np. na Astell Cube przy którym tak właśnie zrobiłem - ale musiałem poczekać ok. rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, majkel napisał:

Ale Polska szybciej z niej wyjdzie niż się ten Akacz zepsuje. :P 

tzn trzeba pamiętać że SP2000T ma lampkę - niby pancerną dla której w ogóle rozważam kolejny Astell (a mam już Astelle 100ii + 120ii + Kann "pierwszy" + i najnowszy Kann Cube) - a jak słuchać np. po 10h/na dobę to "wypalona" lampka może być do wymiany w ramach dobrej gwarancji...

Edytowane przez marcinl0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marcinl0 napisał:

tzn trzeba pamiętać że SP2000T ma lampkę - niby pancerną dla której w ogóle rozważam kolejny Astell (a mam już Astelle 100ii + 120ii + Kann "pierwszy" + i najnowszy Kann Cube) - a jak słuchać np. po 10h/na dobę to "wypalona" lampka może być do wymiany w ramach dobrej gwarancji...

A europejska to zła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marcinl0 napisał:

tzn trzeba pamiętać że SP2000T ma lampkę - niby pancerną dla której w ogóle rozważam kolejny Astell (a mam już Astelle 100ii + 120ii + Kann "pierwszy" + i najnowszy Kann Cube) - a jak słuchać np. po 10h/na dobę to "wypalona" lampka może być do wymiany w ramach dobrej gwarancji...

Aaa nie to faktycznie , jesteś usprawiedliwiony.  Dam pincet , bo pewnie się zepsuje

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roberto73 napisał:

Aaa nie to faktycznie , jesteś usprawiedliwiony.  Dam pincet , bo pewnie się zepsuje

Proponowałem uczciwe 7200 - a ile sam dałbyś ?

3 minuty temu, wegiel21 napisał:

A europejska to zła?

"Zakupiony we Francji w salonie audio RetroFutur dwa miesiące temu - dowód zakupu będący podstawą gwarancji " czy na pewno będzie ta gwarancja do wyegzekwowania w PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marcinl0 napisał:

Proponowałem uczciwe 7200 - a ile sam dałbyś ?

"Zakupiony we Francji w salonie audio RetroFutur dwa miesiące temu - dowód zakupu będący podstawą gwarancji " czy na pewno będzie ta gwarancja do wyegzekwowania w PL ?

A czy napewno w PL jest do wyegzekwowania? Ja reklamowałem dysk ssd m.2 w sklepie i zostałem tak przewałowany że ani dysku ani kasy i sprawa w sądzie.

 

Dam pińcet i biorę to takie typowe targowanie rodem z OLX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Roberto73 napisał:

widziałem najniższą cenę ;) kolegi euter i tego już się nie odwidzi , ale nie powiem

Prawda że bardzo zbliżona do mojej (wg mnie naprawdę rozsądnej) propozycji ? Gdybym sam był Sprzedającym to zgodziłbym się - ale może jak poczekam będzie i po 6K jak proponuje w dziale Kupię.

Edytowane przez marcinl0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Roberto73 napisał:

widziałem najniższą cenę ;) kolegi euter i tego już się nie odwidzi , ale nie powiem

 

Kolega @marcinl0 też dostał taką - bardzo atrakcyjną - propozycję ode mnie, ale pokusa ugrania dodatkowych kilku stówek okazała się silniejsza. A potem jeszcze doszło oczekiwanie, że transakcja tylko przez PayPal (prowizję oczywiście pokrywam ja), bo przecież mogę go odszukać...

Edytowane przez euter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, euter napisał:

 

Kolega @marcinl0 też dostał taką - bardzo atrakcyjną - propozycję ode mnie, ale pokusa ugrania dodatkowych kilku stówek okazała się silniejsza. A potem jeszcze się okazało, że transakcja tylko przez PayPal (prowizję oczywiście pokrywam ja), bo przecież mogę go odszukać...

Po to właśnie są platformy z niewielką prowizją jak paypal aby była możliwość: bezpieczna płatność błyskawiczna kartą kredytową do limitu karty -  a nie tyko "uciułaną żywą" sporą  gotówką na prywatne konto. Ja mogę spokojnie rok poczekać jak z Cube - mam na czym słuchać.

Edytowane przez marcinl0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności