Skocz do zawartości

Nowa Ultima SP2000T


ZebLong

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, laocy napisał:

Co jelenie na start?razdwatrzy go 😃

Jednak Koreańczycy wiedzą co to markietinggggggggggg

Ja tam chętnie pogalopuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Sam jestem ciekaw. Trzeba prosić [mention=8741]kurop[/mention]aby podzielił się z nami taką wiedzą.
Znamy tez pełne dane techniczne:
https://www.astellnkern.com/eng/content/shop/specification.asp?mcg=CG110000&mpos=0&scg=CG210180&spos=0&tcg=&tpos=0&dpos=3&gcode=SC36700
Będzie w październiku. Ceny jeszcze nie znam

Wysłane z mojego IN2013 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Palpatine napisał:

Cena przewidywana to 1899$ wiec przelicznik musiałby być ciekawy żeby wyszło więcej jak za ich flagowca 😉

 

W sumie to nie ma co zgadywać... więc robię korektę na 12.999 zł :) 

 

image.png

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Palpatine napisał:

100$ więcej jak przewidział @Karmazynowy nie jest źle tylko pora ruszyć do parku na "łowy" 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Palpatine napisał:

hehehe chyba, żeby wyrywać staruszkom torebki na niego...cena jest taka nie za niska...

Raczej chodziło mi o wyrwanie torebek aby nabyć AK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opinia przedstawiciela A&K

Personally, I feel the SP2000T fits between the futura and ultima lines. It has features unique to both lines. The SP2000T is definitely NOT a flagship AK player. I like to think of it as a "reimagined" or "interpretation" of the SP2000.

Between no AKM DAC chip production and global components shortages, the next flagship probably will not be released until late 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zatem jaka powinna być premierowa cena w PL zł ?

I czy traktować SP2000T jako DAP w pełni zbalansowany lampowy - czy jednak jako "częściowo zbalansowany" i jednak hybrydowy - i czy warto jednak poczekać z zakupem na testy aż się sprawa wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcinl0 napisał:

czy warto jednak poczekać z zakupem na testy aż się sprawa wyjaśni.

A pytasz bo jest jakiś pre-order?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marcinl0 napisał:

Zatem jaka powinna być premierowa cena w PL zł ?

I czy traktować SP2000T jako DAP w pełni zbalansowany lampowy - czy jednak jako "częściowo zbalansowany" i jednak hybrydowy - i czy warto jednak poczekać z zakupem na testy aż się sprawa wyjaśni.

Obczaj, w którym mp3store jest ten player obecnie na pokazach, i jedź posłuchać. W Krakowie był w ostatnią sobotę. Czyli teraz chyba Katowice przez kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Taka sytuacja u mnie we wrocławskim MP3Store...

 

242477935_376603677444168_25753140185137

 

242760166_376603740777495_84005609626817

 

Jeżeli ktoś lokalnie chciałby przetestować to koniecznie proszę o kontakt priv przed przybyciem. 

 

W dniu 21.09.2021 o 13:38, majkel napisał:

Obczaj, w którym mp3store jest ten player obecnie na pokazach, i jedź posłuchać. W Krakowie był w ostatnią sobotę. Czyli teraz chyba Katowice przez kilka dni.

 

 

W poniedziałek wysyłam go do Katowic, gdzie poleży do końca przyszłego tygodnia a póki co jest na 3 dni u mnie. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Teraz, Palpatine napisał:

Jak to jest w systemach lampowych. Jeśli jest jedna lampa na wzmacniaczu (KORG Nutube 6P1) to wyjście z niej nie jest w pełni zbalansowanym mimo korzystania z wyjść 2,5/4.4? 

Chyba nie powinno być 2 pełni na logikę ale cholera wie :) Co najdziwniejsze dap w sprzedaży a 0 inf o nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby był zrobiony z bardzo dobrych materiałów, stylistycznie bardzo mi się podoba. Lubię jak wejścia na słuchawki są u góry, a ładowanie usb c są na dole.

Najbardziej mnie ciekawi, jak duże są różnice między trzeba trybami i jak tryb lampowy radzi sobie z czułymi iemami. Kolor etui troszkę dyskusyjny, ale i tak nie używam ;)

System wygląda jak we wszystkich AK więc nikt raczej nie będzie zaskoczony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Każdy Astell jest zrobiony z bardzo dobrych materiałów i jakość wykonania detali jest w mojej opinii najlepsza z wszystkich producentów. Aczkolwiek nie każdy model dobrze leży w ręce. Sp2kT jest tutaj całkiem spoko jak na tak duże urządzenie. Jestem ciekawy jutrzejszego meetu i opinii słuchających.

Co do systemu to działa sprawniej niż np. Kann Alpha więc to jest na plus ale funkcjonalnie i obsługowo jest praktycznie to samo.  

 

Póki co opinie o SP2kT są zdecydowanie na plus a kolejka chętnych do wypożyczeń i odsłuchów rośnie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności