Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe BT z najlepszym ANC i czasem pracy - 600-1000zł


patrykosinnn

Pytanie

Cześć. Potrzebuję słuchawek dokanałowych true wireless do pracy w biurze dla osoby która potrzebuje kompletnej ciszy aby móc się skupić (dźwięki, rozmowy, śmiechy z zewnątrz). Zależy mi przede wszystkim na jak najdłuższym działaniu na baterii oraz ANC które wygłuszy otoczenie w jak największym stopniu, przy nie za głośnym słuchaniu muzyki i podcastów/audiobooków. Podcasty i książki to będzie z 70% w porównaniu do muzyki więc jakość dźwięku nie jest najistotniejsza. Rozmowy będą bardzo rzadko wiec mikrofon nie wymagany. Budżet jest rozpięty ponieważ najchętniej kupiłbym 2 pary słuchawek za około 600zł, aby mieć na wymianę po rozładowaniu jednych, natomiast jak skończy się lato prawdopodobnie będę chciał dokupić jakieś nauszne zamiast drugiej pary dokanałowych, więc fajnie jak by cena była w dolnej granicy, chyba że do takich wymagań trzeba dołożyć. Z rzeczy które by mogły jeszcze być to ładowanie indukcyjne. w miarę duży zasięg i możliwość jednoczesnego podłączenia do 2 urządzeń. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może TECHNICS EAH-AZ70WE. Można nowe dostać za ok 650 pln. Dźwiękowo biją Sony, wykonanie też lepsze niż Sony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
26 minut temu, Jaro54 napisał:

Może TECHNICS EAH-AZ70WE. Można nowe dostać za ok 650 pln. Dźwiękowo biją Sony, wykonanie też lepsze niż Sony. 

Jaro tak z ciekawości pytam bo Sony wf-1000xm4 mają LDAC a panasonic(technics) tylko sbc, AAC. 

Ty uważasz że Panasonic zagra lepiej. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znam kilka par słuchawek bez LDAC, aptx HD które grają lepiej niż te z kodekami. Sony po za topowymi robi basotluki moim zdaniem. Słyszałem te Technicsy i teraz szukam super promocji na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

Znam kilka par słuchawek bez LDAC, aptx HD które grają lepiej niż te z kodekami. Sony po za topowymi robi basotluki moim zdaniem. Słyszałem te Technicsy i teraz szukam super promocji na nie. 

Trudno żeby topowe były gorsze od xb.(zwłaszcza że nazwa xb odzwierciedla ich granie) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pisałem o m. in WH-1000 XM3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co myślicie o airpodsach pro? Zależy mi też na wygodzie i mam bardzo dużo dobrych opinii o nich.  Czy nie będzie problemów z używaniem ich na windows 10? Co do sony to dużo opinii przeczytałem które mówiły że niestety są trochę duże i ciężkie, a ja słuchawki używam kilkanaście godzin w pracy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie lepiej kupić nauszniki? Lato się zaraz skończy, a wielogodzinna praca w dokanałówkach to nic zdrowego dla ucha.


Poszedłbym w BOSE QC35II które są mega wygodne + bardzo dobrze spiszą się w podcastach / audiobookach z uwagi na swoją barwę dźwięku.

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak mogą być nauszne to jeszcze warto wziąć pod uwagę Huawei Studio ANC. Tańsze, bardzo wygodne, dobry dźwięk i ANC może ciut gorsze od Bose ale wg mnie nie ustępuje Sony WH-1000 XM 3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
24 minuty temu, Jaro54 napisał:

ANC może ciut gorsze od Bose ale wg mnie nie ustępuje Sony WH-1000 XM 3 

 

Coś tu się wyklucza, bo Soniaki mają lepsze ANC od Bose.

 

Choć nie są to duże różnice - żeby nie było niedomówień.

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja od siebie dodam że weź pod uwagę otoczenie w którym będziesz to anc używał.
Niektórzy piszą o jakości dźwięku a to drugorzędny temat.
Sony xm4 i xm3 dobre anc szumów ale z głosami sobie średnio radzą.
Pasywna izolacja całkiem niezła.
Aipodsy. Tutaj anc szumów troszkę słabsze ale z głosami sobie radzą lepiej.
Przez customowe gumki często problem z aplikacją. Ja dopiero z complajami mam sensowne aplikacje.

Żadne z tych słuchawek nie nadają się do całodniowego siedzenia w pracy.

Kup sensowne nauszne jako główne.
Mam i używam prawie codziennie ( w zależności od humoru") Sony xm4 xm3 airpods pro.

Bose qc czy te nowsze 700 oceniam niżej od sonego. Oba modele miałem i intensywnie użytkowałem.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności