Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Hiby RS6


Palpatine

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie ma…w zapowiedziach produktu było MQAx8, gapless, RG. Jak dobrze pamietam w dniu premiery niczego z tych rzeczy Dap nie oferował. Przestałem śledzić jego temat kilka miesięcy po premierze, ale wiele tygodni po niej ludzie nie dostali tego za co zapłacili. Dodatkowe problemy z wieszaniem się softu czy wyciszaniem dźwięku zgłaszane nawet ostatnio na tym forum. Mija rok od premiery a gapless nie ma. Może po prostu lepiej przetestować urządzenie, sprawdzić funkcjonalność, wycenić i dopiero zapowiedzieć. Ludzie szukają dobrych sprzętów i z chęcią za nie zapłacą, ale liczą na produkt dopracowany. Sprzedawca powie, ze to drobnostka ze Dap nie ma funkcjonalności która przed premierą zapowiedział producent, a klient powie ze to nie fair. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A może po prostu mam za wysokie wymagania. Co więcej zapowiedziano już następcę tego modelu nie naprawiając błędów, które trapią to urządzenie od momentu premiery.

Przepraszam za offtop!

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine może po prostu zacznij pisać o produktach, które chociaż na oczy widziałeś, bo tylko biegasz po wątkach i spamujesz bzdurami, próbując doszukiwać się teorii spiskowych na prawo i lewo...

 

AK złe, bo do TIDAL-a nie można się zalogować, gdzie nie mają wpływu na API dostawcy usługi. Shanling M8 zły, bo nie ma gapless, gdzie masz masę innych apek, gdy producent nie chce go dodać (jak bierzesz sprzęt na Andku, to masz taką opcję; niemożliwe? a jednak). O obsłudze MQA nawet nie chce się rozwodzić, ponieważ nie pamiętam materiałów oficjalnych, które mówiły o tym na starcie (to ficzer dodany), a ty wprowadzasz tu w błąd. W ogóle sprawdzałeś kiedyś M8, bo pamiętam, że w wątku pisałeś najgłośniej o jego wadach, nie mając go nawet 😕

 

FiiO złe. iBasso złe. Teraz HiBy RS6 jest zły, a nawet wersji międzynarodowej nie ma :D Do tego wprowadzając w błąd odnośnie wysyłki, bo o dostępności globalnej na początku października nikt oficjalnie nie pisał. Pojawi się odpowiednia wersja to się ją oceni i skarci, gdy będzie zła. To, że Darwin jest ciężki do zaimplementowania w jądrze Androida, to raczej jasne, a tu nie wiadomo nawet na co konkretnie się powołujesz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, ze nie można dyskutować o produktach, których nie miało się w rękach lub oceniać na  bierząco sytuacji w okresie premierowym. Kilka dapow Ibasso miałem w rękach: 160, 220, 300 ten ostatni na własność. AK miałem 25, SA700, testowałem Alphe. Gdzie podałem jakąkolwiek teorie spiskową? Chyba nadinterpretujesz fakty. Napisałem ze producent nie dowiózł tematu które obiecał na folderach reklamowych od dnia premiery do dzisiaj. O FiiO raczej się nie wypowiadam gdyż tak spamują produktami ze zupełnie nie zerkam w ich stronę. Nie wiem czy jako moderator możesz mi wyznaczać rejony na forum czy tematy w których mogę się poruszać. Nie wydaje mi się. Jeśli złamałem gdzieś regulamin daj mi punkty czy bana. Zapoznam się z argumentacja.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak raczej chłodno oceniony.

Cytat

The sound overall is a unique one with distinctive warmth and musicality. It has great texture and naturalness but I think the resolution and transparency part can be improved as well as clarity and separation. However, pairing is also very critical here. You can balance out the clarity with very resolving, flat and bright IEMs/headphones. You will have a very natural sound that is quite satisfying.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, Palpatine napisał:

Swietnie. Niecierpliwie czekam na opis wrażeń, ja nie byłem tak odważny. 

Ciekawość zwyciężyła... A ta (translator) recenzja pomogła w decyzji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Palpatine napisał:

Wyglada na to, ze póki co poddali się jednak ze złotą wersją, ale możliwe ze będzie czarna. Pojawiły się pierwsze zdjecia.

Ciekawe z jakiego materiału są te innego koloru obudowy... oryginalnie to jeden kawałem miedzi 🆗 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
16 minut temu, Palpatine napisał:

Możliwe, że Elegant Gold to wersja na Chiny, dlatego dopytuję. Wiem, że MusicTek sprzedawał wesje EG stąd moje zaciekawienie.

CIACH

Widziałem na HF, z tym RESOuLUTION 😅

  • Haha 3
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znana z modowania dapów firma NPAudio opracowała setup dla RS6. Póki co brak informacji o zmianach w dźwięku, ale cena jest absurdalna. 6 kondów za niecałe 300 euro plus lutowanie, plus malowanie na czarno w cenie drugiej sztuki.

https://www.npaudio.uk/npaudio-black-audio-note-hiby-rs6-r2r-dap-special-edition-made-to-order

Edytowane przez Palpatine
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Palpatine napisał:

Znana z modowania dapów firma NPAudio opracowała setup dla RS6. Póki co brak informacji o zmianach w dźwięku, ale cena jest absurdalna. 6 kondów za niecałe 300 euro plus lutowanie, plus malowanie na czarno w cenie drugiej sztuki.

https://www.npaudio.uk/npaudio-black-audio-note-hiby-rs6-r2r-dap-special-edition-made-to-order

"Kilka" kondensatorów, "trochę" farby i już jest na head-fi'aju chętny, co śle sprzęt na moda :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności