Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Hiby RS6


Palpatine

Rekomendowane odpowiedzi

@wegiel21nie musimy się ze wszystkim zgadzać ze sobą. Każdy jest inny, ma inne doświadczenia, potrzeby. Jesteśmy tu aby ze sobą rozmawiać lub wymieniać się swoimi doświadczeniami, niestety niektórzy nie potrafia w kulturalny sposób przekazać myśli, a z braku argumentów kierują w inne osoby inwektywy - patrz wyżej. 
 

Wracjac do Hiby chyba zostaje tylko czekać na oficjalny komunikat. W tej chwili ludzie świrują ze recenzenci dostali dapy z zielonym etui z reklam i zrobili uboxingi a klienci maja się ich nie doczekać. Pierwsi będą paczki otwierać za tydzień wiec zobaczymy.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wycofano produktu @wegiel21. Wycofano złotą błyszczącą wersję z uwagi na zbyt trudny proces produkcji w którym był zbyt wysoki odsetek jednostek nie spełniających warunków przejścia kontroli jakości. Innymi słowy, doopy dał wytwórca obudów. Co za tym idzie, wycofano z oferty również zielone etui skórzane które miało być do tej wersji i zostaje wersja standard z etui w innym kolorze, a zielone będzie sprzedawane później oddzielnie. Hiby dało ciała, że zareklamowało produkt, którego nie będzie w stanie zaoferować i to zapewne dlatego, że im się to zwyczajnie nie będzie opłacać przy tak wysokich kosztach produkcji i dużym odpadzie. Mnie by wadziło, gdyby wycofali produkt w ogóle albo dokonali zmian na gorsze w architekturze odpowiedzialnej za dźwięk. A tak, to cóż... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak to pozostaje nam płacić za dapa grubo ponad 5 k zł i usprawiedliwiać producenta dlaczego nie był w stanie zaoferować produktu, który zapowiedział 20 dni temu. I nie, nie jest to wina producenta obudów, tylko Hiby ze takiego wybrał. Cóż może znajda w końcu kogoś bardziej rzetelnego i za pół roku wydadzą wersje MK2 limited Edition Plus Gold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wydadzą wersję normalną, która będzie grała tak samo i którą 99% ludzi i tak będzie trzymać w etui, a kto będzie chciał, później dokupi sobie zielone za zdecydowanie mniej, niż za takowe krzyczy sobie A&K i świat będzie się kręcił dalej. Kto zechce, to kupi. Kto będzie chciał psioczyć i marudzić, i tak będzie to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Palpatine napisał:

No właśnie dobrze ze wyjaśniłeś sprawę z etui bo ja ta sytuacje zrozumiałem inaczej. Ktoś pisał ze recenzenci dostali wersje copper z zielonym etui i zrobili reklamę i recenzje a do użytkowników ma być wysyłana wersja copper bez tego etui.

Z tego co ja zrozumiałem i co udało mi się znaleźć, to że wersja złota błyszcząca z obudową z miedzi miała mieć zielone etui  w komplecie i tą wersję rozsyłali jaako demo. Jak przyszło do produkcji, to się okazało, że przy dużych partiach jest za dużo wadliwych obudów nie spełniających norm, czyli pewnie dostawca zrypał sprawę. Jak to jest miedź, to pewnie w grę wchodził jakiś electroplating, ale pewności nie mam. Tak czy owak, nieoficjalnie mówi sie, że ma być wersja z aluminiową obudową jak w R6 2020 i etui w kolorze innym, a zielone ma później trafić do osobnej sprzedaży. Nie zdziwię się, jak jakaś część złotych z zielonym jednak trafi do klientów, ale cholera wie jak to wyjdzie. Póki co oficjalnego stanowiska nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Vaiet napisał:

Z tego co ja zrozumiałem i co udało mi się znaleźć, to że wersja złota błyszcząca z obudową z miedzi miała mieć zielone etui  w komplecie i tą wersję rozsyłali jaako demo. 

Potrzebowałem chwili czasu i jednak tak jak sądziłem miałem racje. Hiby od samego początku wysyłało tylko copper z zielonym etui. Niech przykładem będzie recenzja na yt i recenzja pisana chociaż słowo recenzja to nadużycie. I stad ten płacz…reklama poszła a szaraki maja dostać wersje copper bez etui.


https://inf.news/en/food/7a4d87485f98b02506cf16ebec868008.html

 

Pod względem marketingowym strzelają sobie w kolano. Oczywiscie o ile plotki się potwierdza bo Hiby nie zdementowało wycofania wersji Gold do tej pory

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Palpatine napisał:

Potrzebowałem chwili czasu i jednak tak jak sądziłem miałem racje. Hiby od samego początku wysyłało tylko copper z zielonym etui. Niech przykładem będzie recenzja na yt i recenzja pisana chociaż słowo recenzja to nadużycie. I stad ten płacz…reklama poszła a szaraki maja dostać wersje copper bez etui.


https://inf.news/en/food/7a4d87485f98b02506cf16ebec868008.html

 

Pod względem marketingowym strzelają sobie w kolano. Oczywiscie o ile plotki się potwierdza bo Hiby nie zdementowało wycofania wersji Gold do tej pory

Ich błąd, niech teraz cierpią. Jak dla mnie powinni po pierwsze obniżyć cenę wersji standardowej, jeżeli wycofają tę wcześniej reklamowaną, o 50-100$ a tym co zamówili wcześniej jako pre-order, powinni to etui zielone albo dosłać, albo sprzedać za nie więcej niż 50% MSRP. Oczywiście o ile zależy im na tym, żeby wyjść z tego z twarzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już preorder w MusicTeck

Jak dobrze liczę to jakieś 6800 zł. 

https://shop.musicteck.com/collections/hiby/products/hiby-rs6?variant=39597894795326
 

Wysylka wczesny listopad.

Swoja droga polecam sklep, obsługa i wsparcie 10/10. Ciekawe jaka będzie cena w preorderze w polskiej dystrybucji, ale widać ze cena względem R6 2020 poszybowała w górę zgodnie z zapowiedziami.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 (w wersji international oczywiście) pojawi się u nas w listopadzie.

Cena 6600-6700.

Preordera nie będzie, bo ostatnie R6 New zaliczyły półroczny poślizg z masową produkcją, więc jak już fizycznie dotrą to zrobimy kilkudniowe promo na start, w okolicach 6000 zł. obstawiam.

 

Kolor szampański, w zestawie brązowe etui.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Palpatine napisał:

@Maysterczy wiesz może jakie będą losy wersji złotej? Oraz czy w przyszłości będzie dostępne zielone etui?

Tak a ewentualnie co słychać z tą słitaśną w kolorze pacyficznego zachodu słońca w wersji w kolorku blue łosoś 🤗 Tylko wiesz aby sygnaturka nie był diametralnie inna 🤫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale pytanie, co w nim tak nowatorskiego i super ah i oh aby dać ponad 6k? Nowy HIBY R6 2020 chodzi już po 400$ używany więc chyba nie taki oh...

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R2R, bardzo niski ohm na wyjściu, streaming co w R2R nie jest takie oczywiste, dobry procek i dobrej jakości ekran, gotowe presety dla różnych słuchawek, możliwość odtwarzania wszystkich możliwych plików, wifi 5G, MQAx16 - nikt tu koła na nowo nie odkrył, ale wyglada na to ze zbudowano urządzenia kompletne i to na R2R. Pytanie jak to gra, ale już pierwsze opinie mówią o tym ze poziom sceny, holografii, detalu jest znacznie wyższy niż w R62020

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prawdopodobie Hiby nie tylko niedopilnowało procesu produkcyjnego wersji złotej, którą trzeba było wycofać ze sprzedaży (tymczasowo?) ale recenzenci zgłaszają ogromne problemy z softem. Nikt nie chce publikować recenzji w takim stanie funkcjonalności. Co więcej pojawiają się plotki, ze w USA wstrzymano sprzedaż, a wysyłki miały się rozpocząć tydzień temu.

A little birds told me this can't be sold in the USA yet because of UI/ software issues......


Troche szkoda, bo na papierze to swietnie zapowiadający się dap. 
Dziwna polityka Hiby. Zapowiedź produktu, data sprzedaży, ustalona cena. Już do recenzentów rozesłano tylko wersje copper, z dwoma etui. Teraz wyszły jeszcze problemy z softem. Czy nikt nie testuje tych produktów przed rozpoczęciem kampanii reklamowej? Ja można było do recenzji wysłać produkt w takim stanie? 

Edytowane przez Palpatine
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedaży miał wejść w listopadzie dopiero, wcześniej jedynie Chiny, więc nie wiem co tam chcieli sprzedawać, ale może wersje przeznaczone na Chiny właśnie. Już raz była taka akcja z Shanlingiem i ludzie dopiero jak je otrzymali to było wtf, gdzie Google 😅 Nie wiem jak w RS6 z tymi wersjami, ale w Shanlingu było to nie do przeskoczenia i nie dało się doinstalować, przez zmiany w hardware.

 

Póki nie trafi oficjalnie do EU to w zasadzie niespecjalnie mnie interesuje co tam odstawiają jankesy, bo tam to tylko siedzą sklepy, które chętnie by sprzedały coś co dopiero jest w fazie projektu. Poza tym po premierze R6 2020 opóźnionej o ponad pół roku wyleczyłem się z preorderów Hiby (wtedy zapewnili chociaż sztuki do wysyłek preorderów i ogólnie wszystko śmigało).

 

Mamy zamówione póki co 10 szt. RS6 i jak będą u nas to wleci też info stosowne. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maysterz jednej strony dobrze, ze wycofali póki co produkt ze sprzedaży bo nie powtarzają błędów Shanling, z drugiej coś tam poszło ewidentnie nie tak, a szkoda bo podobno gra swietnie. No nic to, czekamy na rozwój sytuacji. Hiby nic nie komentuje wiec to i tak tylko plotki. Ja miałem info ze sklepu z USA ze mieli rozsyłać wersje international w pierwszym tygodniu października, teraz maja datę wysyłki na początek listopada. Podobno jest tez szansa ze wersja gold pojawi się w późniejszym terminie.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym Shanlingiem, ale u nas tego też sporo się sprzedało (M8) i nikt nie miał tych strasznych problemów o jakich piszesz co rusz. Ani zwrotów, ani reklamacji. W głównej mierze widywałem natomiast niezrozumienie pewnych funkcji, jakieś dziwne i nielogiczne oczekiwania albo próby tłumaczenia problemów spowodowanych samym Androidem albo aplikacjami zewnętrznymi jakoby to Shanling zawinił. Sami go używamy w firmie do teraz i mogliśmy sobie potwierdzać to i owo na bieżąco za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności