Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Dokanałowe do 500zł


sar44

Pytanie

Witam szukam słuchawek dokanałowych z kablem zbalansowanym  do dx160 i UA2 .

Głównie chodzi szeroką scenę szczegółowość ,detal bas i nie kłującą górę o ile to możliwe oczywiście w tym przedziale cenowym. Troszkę można nagiąć mogą być też używane.

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez sar44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mógłbyś zacząć się rozglądać za używanymi FiiO FH5. Jakiś czas temu widziałem parę na OLX za 5 stów (nie pamiętam tylko z jakim to było kablem). Alternatywnie może używane FH3.
(Tak się składa, że właśnie będę wystawiał swoją parę FH5, ale w tym przypadku się nie zaoferuję, bo swoje chciałbym sprzedać z kablem SE.)
Możnaby jeszcze rozważyć nowe Kinera IDUN, tylko do nich trzeba by dokupić oddzielnie balans.

Edytowane przez VexAv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chcesz zaoszczędzić trochę kasy to na bazarku są Meeaudio Pinnacle P2 moje. Nówki. Bardzo wygodne i dźwiękowo porządnie grające słuchawki. Co do wygody, to można w nich spać. Jeśli cię zainteresują to pisz na pw. Można do nich dokupić kabel MeeAudio zbalansowany 2,5 mm plus wszystkie możliwe końcówki bez 6,3 mm. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam i polecam FiiO FD1 na przetworniku berylowym. Grają bardzo przyjemnie, bez sybilizacji i syków, wiec góra spoko. Bas nie łupie, ale jest go trochę. Mnie zaskoczyły bardzo pozytywnie, ale też nie siedzę za bardzo w IEMach, więc pewnie są lepsze oferty. Tutaj jednak dostępność powinna być dobra (kupiłem w mp3store) no i cena 330zł. Można sobie dokupić do nich kabel zbalansowany dobrej jakości i wyjdzie lekko powyżej 400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Posiadałem FH3 i z czystym sumieniem polecam LC-4.4C od Fiio. Zdziwisz się ile jeszcze szczegółów te doki potrafią wydobyć z muzyki. Kable z serii B raczej moim zdaniem nie podejdą tym słuchawkom - będą głośniejsze, ale nie pokażą tego w czym są najlepsze. Spróbuj zaoszczędzić tą dodatkową stówkę, dwie - podziękujesz później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na kabelku "C" zagrają z większą ilością detali, ale też dźwięk będzie bardziej "techniczny" niż na kabelku z zestawu.  Generalnie to takie granie półkę wyżej, ale nie każdemu może podejść odczuwalna zmiana barwy dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności