Jump to content

Momentum TWS za 300 zł

Gourney

Recommended Posts

Na sprzedaż:

1. Cayin n3pro - polska dystrybucja (dowód zakupu z 18.11.2020, zatem jeszcze na gwarancji); Player świeżo po wymianie gwarancyjnej wyświetlacza  (parował); sprzęt w stanie idealnym, komplet producenta + dedykowane zielone etui - xxx;
  2. Shanling m6pro - polska dystrybucja (dowód zakupu z 18.08.2020, zatem jeszcze na gwarancji); technicznie ideał, wizualnie - nieznacznie przytarty prawy górny róg obudowy); komplet producenta + brązowe skórzane etui - xxx
  3. Bowers&Wilkins p5w - bezprzewodowe, kompaktowe słuchawki o świetnej jakości wykonania (materiały) i ciekawym wzornictwie; kupione jakiś czas temu jako powystawowe i tak też wyglądają - stan b. dobry, jakieś niewielkie mankamentu wizualne się znajdą, ale na pierwszy rzut oka wyglądają na nówki; najważniejsza rzecz - pady w doskonałym stanie, także jeszcze posłużą; komplet producenta - xxx zł.
  4. Sennheiser Momentum TWS - pierwsza rewizja, polska dystrybucja (dowód zakupu z 20.01.2020 r., nie mam pewności co do gwarancji); ze słuchawek wyjąłem gąbczaste filierki, bo i tak wypadały, a w sumie nie wiem czemu miały służyć; stan bardo dobry (nie doszukałem się śladów używania), komplet producenta - 400 350 330 300 

Uzgodnioną formę wysyłki pokrywam ja, chyba że miałbym wysyłać za granicę lub w kosmos. Zdjęcia dla zainteresowanych.

Pozdrawiam,

G.

Edited by Gourney
  • Like 2

• Gourney changed the title to Shanling m6pro (2k!), Bowers&Wilkins p5w, Momentum TWS - okazyjne ceny
  • Gourney changed the title to Bowers&Wilkins p5w, Momentum TWS - okazyjne ceny
  • Gourney changed the title to Momentum TWS za 300 zł
  • 2 weeks later...
  • Similar Content

• By Undertaker
      Cześć,
      Na sprzedaż: 

Sivga P2 - popularne "Pigwy" w bdb stanie i oczywiście w pełni sprawne, komplet sklepowy, na gwarancji. 
      Cena: 1234 zł

Monoprice Monolith M1070 - słuchawki w bdb stanie, w pełni sprawne, sprzedaję same słuchawki wraz z welurowymi nausznikami (mega wygodne, poza tym Zeos poleca) oraz kablem 1,3 m Brainwavz. 
      Cena: 1222 zł (opcjonalnie bez kabla: 1111 zł) 

Yulong DAART Aquila - fajne zbalansowane combo DAC/AMP, super wykonane (obudowa chyba ze 4 kilo), stan bdb. W zestawie kabel USB i zasilający, instrukcja, pudełko. 
      Cena: 1987 zł 

Astell & Kern AK70 - wyjątkowo udana czarna limitowana wersja pierwszej wersji AK70, stan bdb, w zestawie pudełko, instrukcje, kabelek USB. 
      Cena: 876 zł 

• By brunnerius
      Albo króliczek, mi się A15 po szufladzie do dzisiaj obija, czasem odpalam, dalej twierdzę, że to bardzo fajnie grający DAP
      Teraz mam questa ale mi się powoli czas kończy, bo żona tęskni za posianym przeze mnie A45 i jak tak dalej pójdzie to A55 wyląduje w domu, w necie tylko komisy albo drożyzna

EDIT: Powyższa treść posta to taki prekursor tego tematu, postanowiliśmy zaprzestać zaśmiecania wątku z testem A45  

Kolega @paratykus namówił wszechmocnego @KaszaWspraju i mamy nasz własny osobisty wątek o tych małych ale wielkich DAPach.

@paratykus już zaprosił, ja pójdę jego śladem i również zapraszam do "komingautów" 

Posiadanie małego...  Odtwarzacza Sony A oczywiście , to powód do dumy. Zwłaszcza, że Sony umi w muzykę  
      Małe jest piękne i w tym przypadku może więcej niż niejedno duże.
    • By szwagiero
      Sprzedam słuchawki Shanling MTW300. 

Słuchawki kupione w Audeos w lipcu tego roku, jest dowód zakupu, jest cały komplet z nieużywanymi tipsami, kabelkiem itd. Słuchawki były użyte raz przez ok. godzinę - działają, grają. Doki TWS to nie moja bajka, więc sprzedaję.

Cena: 420 PLN

Odbiór osobisty - Warszawa centrum lub wysyłka.

• By Night
      Jak w ogłoszeniu, w razie pytań zapraszam do kontaktu 

-Świetny wzmacniacz słuchawkowy Forum608 mk3 na super podzespołach i w świetnej obudowie DIY
      -Słuchawki Sennheiser HD265 linear

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/Gomf/

PS. Dla forumowiczów promocje

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy