Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Używany dac/amp dla X2HR do 500zł


Jokerz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

Tak jak w tytule szukam używanego dac/amp'a do 500zł do Fidelio X2HR ale że na dac'ach znam się jeszcze mniej niż na słuchawkach to zwracam się o pomoc na forum do was. Chcę kupić "używkę" ponieważ mam zamiar uzyskać jak najlepszy efekt pod względem jakości audio za jak najniższą cenę. Muzyka jakiej sucham to cloud rap, horrorcore, death rap, rap, trap, hip-hop. Czyli w skrócie taka ciemniejsza, mroczna strona rapu. Ulubieni wykonawcy to Night Lovell, OmenXIII, Bill Saber. Jeśli ma to znaczenie to wykonawcy pochodzą z Kanady/Ameryki wszyscy mają ciemny kolor skóry oraz głębokie, basowe głosy. Czasem Jazz ale jest on mniej ważny. Do tej pory korzystałem z FX-AUDIO dac x3 pro i nie jest on zły ale  nie chcę podcinać skrzydeł moim Philipsą oraz czasem występują nieprzyjemne w nim lekkie ale słyszalne szumy. Moje preferencję dźwiękowe oraz czego wymagam od nowego dac'anie kłująca oraz nie za mocna góra odpowiada mi taka jaka jest w połaczeniu x3 pro z X2HR, wokale mają być czyste, głębokie, powodujące ciarki nowy dac ma mi takie doznania gwarantować :) , bas na nowym dacu może być odrobinę większy i mocniejszy do tego głębszy w całym paśmie basu, nie bułowaty i męczący ale wyraźny i przyjemny ma dawać jeszcze większego pozytywnego kopa, scena im szersza tym lepsza, czysta. Dac ma być dla przeciętnego rozrywkowego słuchacza który lubi pocieszyć się dobrym dźwiękiem jakim jestem ja. Wspiołem się na wyżyny pisząc moje preferencję oraz czego wymagam od daca i mam nadzięję że nie napisałem głupot. Myślałem nad Creative Sound BlasterX G6 jest to niby gamingowy dac ale słyszałem o nim dużo dobrego nawet że jest lepszy od ifi zen daca albo fiio k5 pro. Dodatkowo ostatnio był w cenie 330zł z tak zwanego B-stocku na oficjalnej stronie Creativa ale akurat byłem na wyjeździe i nie udało mi się go zakupić a rozszedł się jak świeże bułeczki w jeden dzień. Jako plus w tym dac'u widzę też istnienie softwaru który odziwo według opini osób nawet tych bardziej wymagających co do audio jest przydatny i uławia w dostosowaniu dźwięku do swoich preferencji. Co myślicie o tym dac'u?Każdą wskazówkę i odpowiedź doceniam! Sound BlasterX G6 (szary) : Amazon.pl: Elektronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności