Skocz do zawartości

Słuchawki MrSpeakers


MichalZZZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne słuchawki na jakich sprawdziły się pady ZMF (oprócz oczywiście samych ZMF) to HE-6, na reszcie innych tylko pogarszały SQ.

Oj tam, do D7000 mi te od Ori pasowały bardzo dobrze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2021 o 01:37, zielinskitomasz napisał:

Ethery CX- można wyrwać na olx. Uwielbiam je. Niedlugo dostaną nowe pady ZMF. Dostaly juz kabelek od JD. Za przyzwoite pieniądze dostalem wg mnie kawal dźwięku.
Niby są zamknięte a grają jakby nimi nie były.

Interesowałem się nimi nawet. Możesz powiedzieć coś więcej o ich brzmieniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2021 o 11:10, wegiel21 napisał:

Interesowałem się nimi nawet. Możesz powiedzieć coś więcej o ich brzmieniu?

Mają dobrą prezentację sceny, dość spore napowietrzenie, szczegółowość i analityczność. Czysta i wierna prezentacja. Ja je trochę poprawiłem z Roonie poprzez EQ parametryczny. 

Tu jest świeży tekst na ich temat 

Drop Ether CX Review (zamknięte słuchawki planarne) | Audio Science Review (ASR) Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Poratuje ktoś tutorialem jak ściągnąć stockowe pady z CX. Nie mam w tym kompletnie żadnego doświadczenia. Żal będzie jak na dzień dobry spartole robotę.
Szukałem jakiegoś filmiku z Etherow ale kiepskie wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałem niedawno w Ether i były odklejane. Tutaj Dan pokazuje na otwartych Ether 2 i pady też są przyklejane. Nowe pady nie maja taśmy samoprzylepnej?


 

Jeszcze taki filmik:

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak te pady ZMF się sprawdzają? Je słucham na oryginalnych z włożoną białą wkładką z jednym ząbkiem. Zrobiłem zdjęcie instrukcji dot. wymiany padów- może komuś się przyda.

 

11BB2671-D885-4570-9D14-A42E7CA84BDF.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Stas napisał:

O jejku . 
Jeśli wygrzane , daj czym prędzej znać jak brzęczą .

To wygrzany egzemplarz testowy, 

pierwsze wrażenia, niesamowicie lekkie, dobrze wykonane, a jak grają?

podłączone do DX300 po balansie grają podobnie do Hifiman Arya, co już mi się podoba, muszę więcej posłuchać…. Ale tak na szybko to moje granie 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, vonBaron napisał:

Możesz porównać do Ether Flow otwartych?

Z pamięci to trochę inne granie, Ether Flow wydają się bezpieczniejsze takie bardziej funowe. Ether 2 wydają mi się rozwinięciem Arya z lekko cieplejsza sygnaturą. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, Corvin74 napisał:

Z pamięci to trochę inne granie, Ether Flow wydają się bezpieczniejsze takie bardziej funowe. Ether 2 wydają mi się rozwinięciem Arya z lekko cieplejsza sygnaturą. 

 

Z mojej pamięci Ether flow są cieplejsze, ciemniejsze, mają pełniejszy dźwięk, bardziej nasycony. Ale mniej rozdzielcze wysokie i objętościowo mniejszą przestrzeń. 

 

EF2 chyba bliżej do Ether Flow C niż do Ether Flow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, vonBaron napisał:

A to ciekawe bo słyszałem że grają jak przymulone, nawet 2 lata temu sprzedawca w MP3 mi je odradzał.

Cześć, no nie są przymulone, to naprawdę dźwięk podobny do Arya, mi się podoba, chyba lepiej zgrywają się z tranzystorem niż lampą, to ze względu na te ciepło jakie mają.

Zresztą dobrze je opisał Pan Piotr Ryka w swojej recenzji. 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Corvin74 napisał:

Cześć, no nie są przymulone, to naprawdę dźwięk podobny do Arya, mi się podoba, chyba lepiej zgrywają się z tranzystorem niż lampą, to ze względu na te ciepło jakie mają.

Zresztą dobrze je opisał Pan Piotr Ryka w swojej recenzji. 

 

O ! 
A u mnie kombinat .

Lampa z tranzystorem . 
Kręcą mnie te słuchawki .
Będę musiał się bujnąć do sklepu . 
Ze wzmakiem . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od wczoraj dzięki niezawodnemu @kurop słucham Ether C Flow.

no i podobają mi się

w tej chwili słucham z AudioGD Master 19 i gra to ładnie, miękko, z ciepełkiem, są bardzo łagodne na górze żadnych SS nie zarejstrowałem, a jednak dużo detalu tez jest. Duża przestrzeń jak na zamknięte, średnica przybliżona, ładnie rozkładają się instrumenty na scenie.

 

 

F80CE0BF-0730-42C2-B247-812EED69EC7F.jpeg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Palpatine napisał:

@Corvin74 jedne z najładniejszych zamkniętych słuchawek ever imo. Zazdroszczę ich poznania, czekam na wrażenia jak się z nimi zapoznasz. Na meet będzie AK SP2000T - daj proszę znać jak się spisuje taka para.

Ja słuchałem już w domu z DX300 i jest super, to chyba do tej pory najlepsze zamknięte jakie słuchałem, no musiałbym jeszcze ze Stelia porównać łeb w łeb bi tez dobre są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
[mention=78608]Corvin74[/mention] jedne z najładniejszych zamkniętych słuchawek ever imo. Zazdroszczę ich poznania, czekam na wrażenia jak się z nimi zapoznasz. Na meet będzie AK SP2000T - daj proszę znać jak się spisuje taka para.
Z sp2000t na bank się zlubią. Prądu też będzie pod dostatkiem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności