Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Beyerdynamic LAGOON ANC vs Denon AH-GC30


Hersion

Pytanie

Cześć, przymierzam się do zakupu słuchawek portable BT do słuchania metalu/rocka (głównie prawie sam metalcore). Nie zależy mi na anc, co byście polecili, ktoś testował coś z tych dwojga?

Chodzi o żywą i dynamiczną sygnaturę dźwięku najlepiej wlewającą się przez środek z wokalem i instrumentami, która napawa do działania i pobudza,  nie zależy mi oczywiście na mocno wyeksponowanym basie przy takiej muzyce. Narazie trafiałem na płaskie słuchawki, które mnie z lekka przynudzały. Rozważałem jeszcze coś takiego (Technics EAH-F70NE-K),  lecz nie sądzę żeby miały to coś jak w denonie czy beyerze. Jak wypadają jeszcze Lagoony do Aventho?

Dzięki za podpowiedź

Edytowane przez Hersion
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Huawei FreeBuds Studio ANC są jednymi z najwygodniejszych słuchawek a dźwiękowo i ANC nie muszą się wstydzić przy Sony

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety Trump to wymusił. Gdyby nie sankcje to i LDAC by miały i Sony by startu nie miały. Mając Studio przeszło pół roku nie zamieniłbym na Sony. Nawet ANC wg nie ma się czego wstydzić a cała reszta czyli wykonanie, wygoda i dźwięk (mimo braku LDAC) po stronie Huawei 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, neonlight napisał:

Kodek mało istotny, liczy się efekt końcowy. 😉👍

Znaczy wiesz może i racja, jednak słucha się na tym Tidal Hi-Fi i tak patrzyłem na te kodeki, chociaż ten aptx. Mówicie, że fajnie grają? Do tej pory miałem SoundMagic BT30 też spoko były, ale śmierć je dopadła i szukałem czegoś ciekawego pod ten mój gust muzyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pytanie było - Lagun czy Demon. Lagun to lagun, a Denon wcale nie demon. Z tych dwóch to na pewno Lagun, choć oba mają mocno wycofaną średnicę. Lagun gra jednak lepiej, zresztą przy tych Denonach prawie wszystko będzie grało lepiej. Wszystko tam rozczarowuje - brak średnicy, metaliczność sopranów i jakość wykonania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za mocne nakierowanie, ostatnio siedzę i zbieram dane o Aventho, myślę o jakimś złapaniu okazji i  przetestowaniu ich wireless albo wired i po prostu podłączenia ich sobie pod Qudelix'a. Zastanawiam się czy tam też v-kowe brzmienie nie siedzi, zdalsza od średnicy, gdzie wolałbym raczej na odwrót. Niby oferują jakąś tam apkę, która ma podstrajać słuchawki pod własne preferencje, tego w sumie też jestem ciekaw.

Edytowane przez Hersion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności