Jump to content

Ułamana część pałąka HyperX Cloud

kelt

Recommended Posts

Hej, przy zdejmowaniu słuchawek z głowy pęknął mi element jak na zdjęciu.. prosiłbym o radę co z tym zrobić, słuchawki mają już z 5 lat albo więcej ale jestem z nich zadowolony mimo wszystko chciałbym z nimi zostać na dłużej, do obsługi klienta HyperX nie można napisać bo model już wycofany ze sprzedaży, co zresztą potwierdził mi agent na czacie, na FB nie odpowiadają.

Czy można to gdzieś kupić ew. naprawić nie przepłacając? Może ktoś ma stare HyperX'y popsute i chciałby odsprzedać? Dokładny model to KHX-H3CL/WR.

spacer.pngspacer.pngspacer.png

Edited by kelt

Owiń taśmą klejącą. Możesz jakąś pod kolor dobrać, żeby było bardziej estetycznie.

• Like 1

Posted (edited)

Nawet o tym nie pomyślałem, owinąłem dość ciasno taśmą izolacyjną i póki co trzyma nawet regulacja działa.. 😄

PXL_20210720_212130542.jpg

Edited by kelt

Pałąk też masz zdziadziały- może owinąc ten uchwyt lub całość elastyczną taśmą, która super trzyma beż kleju.

https://www.militaria.pl/element/tasma_maskujaca_element_black_elm-31-024895_g_p113650.xml

https://www.militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=taśma+maskująca

Edited by lobuz1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Perul
      Wiele słuchawek skonstruowanych jest niezbyt ergonomicznie, pałąk nie jest wystarczająco miękki, nie dopasowuje się do kształtu głowy, co często powoduje ból podczas dłuższego użytkowania.

Poniżej jeden ze sposobów jak temu można zaradzić.

1. Kupujemy opaskę neoprenową lub podobną, która obejmie nasz pałąk
      2. Przygotowanie pałąka do przyklejenia dodatkowych gąbek (taśma dwustronna)

3. przyklejenie dodatkowych gąbek - warto zrobić to tak, by na czubku głowy gąbki nie było

4. zakładamy opaskę i cieszymy się niecisnącymi słuchawkami

• By dizek11
      Hej.
      Potrzebuje pomocy ,z moim zestawem słuchawkowym "Hyper X Cloud2"
      słuchawki służą mi już dobre 2 lata,dzisiaj około 15 coś się zepsuło ,zaczołem słyszeć tylko na 1 słuchawce
      ,gdy wróciłem do domu o 17:30 słuchawki przestały totalnie działać
      Chcę dodać że w miejscu wzmacniacza(tego pokrętła którym reguluję się głośność) jest widoczne uszkodznie kabla
      ,takżę zobaczyłem że nie ma tam prawie kabla miedzianego!(kilka drutów nie stykających z sobą)
      Prosze o szybką pomoc
      Dizek11.
      2020-12-29
      22:10
      Ps dla szybszego kontaku można się skontaktować na discord-dizek11#3268

• By MTZcustom
      Przedmiotem naprawy są słuchawki taty, otwarte Pillipsy z 2003 roku. Grają w sposób, który może się podobać i można je polecic jako entry level do hi-fi
      Przypadłością tego modelu jest pałak z szajs-plastiku, który się łamie na potęgę. Ten pacjent byl owinięty grubą warstwą taśmy izolacyjnej 😛 Połówkę, którą się dało uratować zalałem doszczętnie 2 składnikowym JB Weld, a z drugiej strony to samo + zrobiłem rekonstrukcję kształtu z użyciem poxiliny. Trzyma się, nie łamie i zdaje egzamin. Słuchawki grają jak należy i są wygodne mimo unieruchomionego pivota, bo paski ze stali sprężynowej są wystarczająco elastyczne. Później szlif, polerka i czas na lakier!  Całość pomalowałem niezawodnym Bollem do zderzaków plastikowych nadając słuchawkom prawie że massdropowy sznyt 😛 wisienką na torcie są wybite w aluminiowych tabliczkach znamionowych (pamiątce z poprzedniej pracy) oznaczenia "lewa, prawa"

• By czaron87
      Mam ATH-M50X DG Limited edition. Zaczęły w nich pękać pady nie było możliwe dostać oryginalnych ciemno brązowych padów w Polsce to kupiłem z GB. Teraz zaczęła pękać skóra na pałąku od spodu i na warstwie wierzchniej. Wydaje mi się że to musi być skóra syntetyczna bo skóra naturalna by się rozciągnęła ale nie popękała. Szok że producent w tej półce cenowej zakłada skórę syntetyczną.

Czy w innych wersjach kolorystycznych też tak macie?
      Czy można wymienić skórę na pałąku kupując oryginalne części jeśli tak to gdzie można to dostać szukam i nie mogę znaleźć?

Pozdrawiam.
    • By Rafi6677
      Cześć! 
      Poszukuję kogoś z Lublina kto podjąłby się naprawy słuchawek nausznych bezprzewodowych Sony DR-BTN200. Prawa strona zaczęła grać nieznacznie ciszej oraz czasami trzeszczeć.
      Oczywiście odpłatnie.

Pozdrawiam, 
      Rafał
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy