Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Pierwsze TWSy


gooru

Pytanie

Witam i zwracam się do Was Koledzy z pytaniem. Szukam swoich pierwszych TWSów. Nie chcę wydawać jakiejś wielkiej kasy. Więc okolice 250zł to już max. Najchętniej z Polski. Obecnie szanse załapania się na cło i VAT spore. Co do strojenia neutralne ewentualnie rozrywkowe brzmienie. I tak muzyka będzie dodatkiem. Poza domem słucham ostatnio częściej podcastów i audiobooków. Muzę słucham głównie na torze stacjonarnym. Ale fajnie jeśli poradzą sobie nieźle i z muzyką. Acz w plecaku zawsze mam btr3 i któreś doki. A hotelowo Edifiery wn860. Co do wymagań:

  • akceptowalne brzmienie
  • rozdądne przebiegi na jednym ładowaniu
  • praca w dualnu - nie master, slave
  • akceptowalne rozmowy przez telfefon
  • fajnie jeśli są ładowane usbc acz to nie priorytet. Wciąż noszę micro usb.

 

I waham się czy iść budżetowo i kupić coś pokroju haylu gt1 plus/pro. czy iść wyżej w coś ala sabbat e12. xb700 może coś w stylu fiil t1. Z TWS słuchałem w zasadzie tylko airpodsy pro i xm3 i to bardzo fajny sprzęt. Ale jednak trochę inna półka cenowa. 

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
9 minut temu, neonlight napisał:

Polecane są Earfun Free Pro Oluv Edition, których sprzedaż właśnie się skończyła, ale będę je miał jutro, więc jak mi się nie spodobają, to mogę Ci je odsprzedać. ;)

Jestem ciekaw jak pójdzie - raportuj 👍

 

Ja muszę sobie poszukać alternatywnych tipsów by poprawić bardziej  wygodę lub mieć kapkę więcej basu. Ale i tak.ze sprzedarzą poczekam aż ich legenda wzrośnie i cena wskoczy tak ze dwa razy w górę wtedy wtedy ogłoszenie wypuszcze o białym kruku na sprzedaż. ;)

 

A tak serio to nie zamierzam sprzedawać. Nawet jak nie będę korzystać to będę trzymał z sentymentu dla pracy Oluva. Nie ma ma.uniwersalnych recept na przyjemny dźwięk earfun OE promują czystość i szczegółowość, jak ktoś to lubi to w tej cenie są whooy dobre;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jutro będę odświeżał sobie Lypertek Tevi, które kiszą się w szufladzie.

To jest taka tańsza i "nieco gorsza" wersja Sennek Momentum TWS ver.1, a z upgrade (zrobione u mnie ) programowym SQ, które jest zapamiętywane przez słuchawki... porównywalne.

Bateria nie do zajechania. Jeśli coś mi nie przypasuje to mogę sprzedać za ok.230 zet, ale to w ostateczności, bo zamierzam je jednak zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, neonlight napisał:

Jasna sprawa, ponarzekam na bank. 😁👍

 

A co za problem podbić bas w EQ? 😉

Problem taki, że nie mam na razie czym. Będę musiał poszukać jakiegoś dobrego (P)EQ na komórkę, znasz może jakiś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poszukaj na chińskich sklepach (niektóre mają wysyłkę z Polski lub innego kraju UE więc nie ma strachu o opłaty) Mifo O5 Pro lub nowsza wersja O5 Pro 2 gen. Jak trafisz na promocję to ok 50-55 $ można dostać 1 gen. Lub coś od Tronsmart. Mają wysyłkę z Polski dokładnie z Marek pod Warszawą. Tam też ewentualne zwroty lub reklamację załatwiasz. Tylko nie proś o rozmowę z szefową bo to Chinka ale akcent ma typowo chiński. Ona dobrze rozumie po angielsku, ale ty chyba jej nie zrozumiesz. Jeśli do rozmów to Onyx Neo są bardzo dobre i kosztują ok 100 pln. Nawet sporo droższe TWSy nie gwarantują tak dobrej jakości rozmów. Dźwięk (muzyka} słabszy niż O5 Pro ale da się słuchać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety nie. To są magazyny Tronsmart 

Jak będziesz kupował to musi być sklep na Ali Tronsmart Official 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności