Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki TWS do 1500


venom200

Pytanie

Witam zmieniłem telefon który nie ma tzw "dziurki" , więc jestem na etapie poszukiwania słuchawek typu TWS.

Do tej pory w telefonie z dziurki używałem słuchawek Audio Technica Ath A900X i Hifimam RE400.

Dodatkowo używam Fiio E07k jaki DACa i wzmacniacz. Jednak używanie non stop wzmacniacza zew. staje się irytujące. Jest jeszcze przejściówka USB-C na gniazdo 3,5 mm, ale problemem jest że przeważnie muzyczki słuchał w łóżko przed snem a wtedy tel jest najczęściej rozładowany, zamiast podpiąć słuchawki, telefon się ładuje. Dlatego szukam słuchawek TWS.

Miłe wskazane ANC bo często w ciągu dnia jak chcę posłuchać muzyki dzieciaki hałasują.

Słuchałem ostatnio Sony 1000MX4 ale te nie dokanałowe, ale te nauszne, grały tak aby posłuchać je 5 min,. potem już stały się męczące, takie typowo marketingowe granie mi się wydały, jednak jestem chyba troszkę bardziej dojrzałym audiofilem. ( Sprzęt stacjonarny dosyć doinwestowany)

Myślałem o Hifiman TWS 800 bo podoba mi się sygnatura Hifimam.

Następnie Grado GT200

I kolejne to już z ANC. Sennheiser Momentum TW2.

Master & Dynamic MW07 Plus nie znam ale słyszałem pozytywne opinie.

Niestety jak to z tego typu słuchawkami nie mam możliwości odsłuchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hejka!

 

A może zainteresowałoby cię "combo" Fiio FH3 + UTWS3?

 

Jeśli zależy ci na jakości dźwięku - to to będzie najlepsze z wyżej wspomnianych wyborów, oraz miałbyś możliwość ewentualnego ulepszenia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
38 minut temu, MP3store Lodz napisał:

A może zainteresowałoby cię "combo" Fiio FH3 + UTWS3?

UTWS3 dźwiękowo jest znacznym postępem w stosunku do UTWS1/TRN BT20S/20S Pro. Ale ergonomia została doszczętnie zepsuta. Raczej do łóżka, na siłownie czy inne zajęcia z dużą ilością ruchu bym nie polecał. Do siedzenia przy książce/ kompie ok, ale w ruchu lub do leżenia raczej się nie nadają zbyt duże, kanciaste przez to raczej słabo w tych zastosowaniach się spisują.

Z TWS do takich zastosowań wg mnie jedne z lepszych Mifo O5 Pro lub nowa wersja O5 Pro 2 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Jaro54 napisał:

UTWS3 dźwiękowo jest znacznym postępem w stosunku do UTWS1/TRN BT20S/20S Pro. Ale ergonomia została doszczętnie zepsuta. Raczej do łóżka, na siłownie czy inne zajęcia z dużą ilością ruchu bym nie polecał. Do siedzenia przy książce/ kompie ok, ale w ruchu lub do leżenia raczej się nie nadają zbyt duże, kanciaste przez to raczej słabo w tych zastosowaniach się spisują.

Z TWS do takich zastosowań wg mnie jedne z lepszych Mifo O5 Pro lub nowa wersja O5 Pro 2 gen

Nie testowałem Mifo więc się nie wypowiem, ale używałem utws3 do biegania i nie odczułem żadnego dyskomfortu, w przeciwieństwie do utws1 które to zbyt ciasno trzymały się mych uszu, ale cóż to kwestia indywidualnej budowy ciała. Utwsy można przynajmniej przetestować na miejscu ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
37 minut temu, MP3store Lodz napisał:

Nie testowałem Mifo więc się nie wypowiem, ale używałem utws3 do biegania i nie odczułem żadnego dyskomfortu, w przeciwieństwie do utws1 które to zbyt ciasno trzymały się mych uszu, ale cóż to kwestia indywidualnej budowy ciała. Utwsy można przynajmniej przetestować na miejscu ;)

Ale w UTWS1/ BT20S/Pro można uprawiać wszelakie aktywności czego nie da się w UTWS3. Miałem 2 tygodnie pożyczone od Artura UTWS3 a mam BT20S i Pro więc mam porównanie. Jeśli UTWS1 były zbyt ciasne dla ciebie to znaczy, że masz spore uszy. Dla większości ludzi UTWS3 będzie za luźny i za duży

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

UTWS3 do chodzenia (spacer, droga do pracy), pracy stacjonarnej tak. Gorzej bieganie czy siłownia. 

Ja je lubię, uźywam z Shanling ME500.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja finalnie dziś odebrałem słuchaczki Master Dynamic MW08
Przesłuchalem raptem kilka minut i cóż jest super.
Kupiłem Master Dynamic bo na wszystkich forach jakość muzyki jest najlepsza według użytkowników i ja to potwierdzam. Grają lepiej niż Hifimam Re 400 , podobnie do Audio Technica ATH 900X
A to już bardzo solidna rekomendacja.
ANC na średnim poziomie mogłoby być lepiej.
Ale to co dla mnie najważniejsze jakość muzyki jest jak na earbuds fenomenalna.
Air podsy wypadają słabo w porównaniu z MW08.
Mam OnePlus earbuds które użytkuje żona to już w ogóle słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności