Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dongle USB (wątek zbiorczy)


marek_m

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, brunnerius napisał:

Andy przetestował Tempotec Sonata E44 i jak to gra jak on pisze to ja chce. 

4.4 bal ale układ ze wspólnym gnd co oznacza ze przez przejściówkę, zresztą dodaną do zestawu, można se podłączyć też se ;)

Po wypłacie zamawiam

89 USD 🔥 

 

Niebawem ma się też pojawic jakiś VE Mega Dongle. Ostatni wpis coś tam rozjaśnia - Bigger is better? 

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, requal napisał:

89 USD 🔥 

 

Niebawem ma się też pojawic jakiś VE Mega Dongle. Ostatni wpis coś tam rozjaśnia - Bigger is better? 

nie tani ale i nie najdroższy gwizdek, Andy brzmienie sonaty pro opisuje no tak prawie że idealnie, nie sądzę, żeby go Tempotec podpłacało :D więc jak mi tylko kasa wpłynie na konto to zamawiam :) przyjdzie, pobawię się i Ci podrzucę sam sprawdzisz

no i jeżeli "bigger" za te 90USD zagra "better" to może być :D chyba że tego VE dongla na myśli miałeś.

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, brunnerius napisał:

nie tani ale i nie najdroższy gwizdek, Andy brzmienie sonaty pro opisuje no tak prawie że idealnie, nie sądzę, żeby go Tempotec podpłacało :D więc jak mi tylko kasa wpłynie na konto to zamawiam :) przyjdzie, pobawię się i Ci podrzucę sam sprawdzisz

no i jeżeli "bigger" za te 90USD zagra "better" to może być :D chyba zę tego VE dongla na myśli miałeś.

Oni tam z VE podchwycili temat dongli i na prośby użytkowników jednej z grup na fb (na której udziela się też Andy), VE szykuje jakiegoś dongla na wypasie. Tylko wg. nich musi on mieć nieco większe gabaryty stąd nazwa Mega Dongle. 

 

Z chęcią posłucham :)

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, requal napisał:

Z chęcią posłucham :)

z chęcią podrzucę. a sonaty hd pro słuchałeś?

 

VE nie w kij dmuchał są ale, nie wiem, czy dongiel musi być duży żeby "zagrał" 

Pewnikiem z czasem będzie jak z DAP-ami, od tyci Sansy po DX300 ;) 

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, brunnerius napisał:

z chęcią podrzucę. a sonaty hd pro słuchałeś?

 

VE nie w kij dmuchał są ale, nie wiem, czy dongiel musi być duży żeby "zagrał" 

Pewnikiem z czasem będzie jak z DAP-ami, od tyci Sansy po DX300 ;) 

Nie słuchałem. Możemy zrobić dongle podmianke jak chcesz. Jak coś to PW 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, brunnerius napisał:

z chęcią podrzucę. a sonaty hd pro słuchałeś?

 

VE nie w kij dmuchał są ale, nie wiem, czy dongiel musi być duży żeby "zagrał" 

Pewnikiem z czasem będzie jak z DAP-ami, od tyci Sansy po DX300 ;) 

Nie słuchałem. Możemy zrobić dongle podmianke jak chcesz. Jak coś to PW 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2021 o 23:32, cpu1 napisał:

Zamówiłem tego TPR22 w jakiejś wersji PRO. W komentarzu doczytałem, że różnica na plus wyłącznie w kabelku, zaś reszta taka sama. Tutaj zamawiałem :https://www.aliexpress.com/item/1005002018925221.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6a0c4c4d1dpVP2 

Zadziała z Xiaomi Mi 11 na Snapdragonie 888 ? Bo podobno na Mediatek nie chodzą.

Czy wersja Pro to kabel splatany i czarny i jasny ? Oba splatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Zadziała z Xiaomi Mi 11 na Snapdragonie 888 ? Bo podobno na Mediatek nie chodzą.

Czy wersja Pro to kabel splatany i czarny i jasny ? Oba splatane.

Mam POCO X3 NFC (Xiaomi) na Snapie 632 i śmiga bezproblemowo. 

Wersja Pro to ten z czarnym splatanym :

https://www.aliexpress.com/item/1005002018925221.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6a0c4c4d1dpVP2

Zwykła nie Pro z jasnym :

https://www.aliexpress.com/item/4000506401908.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.32282e0es1RsXJ

Od jutra deczko tańsze. Warto by chyba rozwiać wątpliwości i wysłać zapytanie do CharmTeka jaka jest na prawdę różnica między nimi.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Birken napisał:

Z tego co wyczytałem to rozumiem, że słuchawki bez mikrofonu nie działają na komputerze zarówno z Win 10 jak i 7 co by się zgadzało. Dotyczy zarówno 22 jak i 22 pro. W takim razie jakim cudem u was działa a u mnie nie??😞

Faktycznie w opisie TPR22 Pro jest : "if you wanna use our TPR22 amplifier on your computer, please use headset support mic function, or you can't use it"

Może opis dotyczy pierwszej wersji, a w kolejnej partii coś usprawnili. 

 

Otrzymałem odpowiedź od Chińczyka :
TPR22 Pro used 1: 6N crystal cable material, TPR22 used 5N.

2:TPR22 Pro used internal ANC noise canceling, TPR22 not

3: TPR22 Pro adjust EQ ,added subwoofer

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mantr napisał:

Dongiel od iFi Audio: GO blu: https://ifi-audio.com/products/go-blu/

iFi-Go-Blu-5.jpg

Ile to kosztuje i czemu tak drogo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mcarto napisał:

Czy ktoś miał okazję porównać TPR22 do wspomnianego Fiio BTR5??

Mam obydwa. Odsłuchy ze smartfona. Do BTR5 podłączałem się słuchawkami pod gniazdo 3.5mm i korzystałem poprzez BT z LDAC. Sumarycznie, w mojej opinii TPR22 Pro jest lepszy od BTR5. Nie jest to duża różnica. W TPR22 całe pasmo jest przyjemnie dociążone. Głębsza scena. Dużo bardziej podoba mi się w nim bas, który schodzi niżej i przyjemnie się rozpływa poprzez wspomnianą lepszą głębię. Góra w BTR5 ostrzejsza, bardziej "krzykliwa", dla mnie bardziej cyfrowe brzmienie, zaś TPR22 Pro gra trochę ciemniej, przyjemniej, mniej męcząco. Średnica jest bardzo podobna w obydwu. Ilość mocy oczywiście po stronie FiiO. Ja zostaję z TPR22 Pro na ten moment, a FiiO idzie na sprzedaż. 

Edytowane przez cpu1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cpu1 napisał:

Sumarycznie, w mojej opinii TPR22 Pro jest lepszy od BTR5.

No tpr jest spoko, miałem go przed sonatą, tego ten, zjadła go na każdej płaszczyźnie, jak mantrę będę powtarzał. Polecam tego pizdka każdemu w ciemno, zero ryzyka. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przesiąść się z DragonFly Black na IBasso DC03/04? 
Będzie z tego zysk - a jeśli tak, to jaki - w jakości dźwięku?
Imo tylko większa wygoda + balans, jeśli potrzebujesz. Brzmienie po prostu troszkę inne, ani lepsze, ani gorsze
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2021 o 17:41, Wuja_ napisał:

Warto przesiąść się z DragonFly Black na IBasso DC03/04? 

Będzie z tego zysk - a jeśli tak, to jaki - w jakości dźwięku? ;)

Każdy ma inne zdanie ale w mojej opinii przy dzisiejszym postępie w produkcji dongli firmę Audioquest z ich ważkami warto zostawić historii i to nie tylko z ekonomicznego punktu widzenia. Długo użytkowałem Reda i krótko Cobalta. 

Edytowane przez cpu1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neonlight  Nie czytałem opisu GGMM A1 tego recenzenta ale uplasował go wyżej od Cobalta. GGMM A1 na Wolfsonie był bardzo ciepły i z pamięci pasuje pod Twój opis Blacka. Moc na wyjściu też była podobna czyli mała. Aktualnie za 21 USD na Ali ale bywały promocje że za 14 USD można było go wyrwać. Poręczniejszy od tego pendrive'a na kablu OTG. Ja na dzień dzisiejszy nie widzę sensu pakowania się w takie antyki, które jadą na starej renomie i milionie zachwalających je postów. Są nieporęczne, ciągną więcej prądu itd. Było i minęło. Stary (korzystny) stosunek cena/jakość trzeba skorygować i dostosować do obecnej oferty dongli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Methuselah zmienił(a) tytuł na Dongle USB (wątek zbiorczy)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności