Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tani używany smartfon do słuchania muzyki (do 100 zł)


Oktawian12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam odtwarzacza używanego, który odtwarza muzykę  w miarę przyzwoicie, obsłuży kartę micro sdxc 64 GB + bluetooth potrzebny na teraz +- na wyjazdy wakacyjne, podróże pociągiem, którego nie zal będzie jak się  porysuje,zgubi itp. Mój telefon Nokia 8110 4g nie nadaje się nawet na awaryjny odtwarzacz.

Najłatwiej chyba będzie mi kupić jakieś smartfon  flagowca sprzed kilku lat. Dostępne od ręki na olx i podobnych portalach w niewielkich pieniądzach. Będzie mi służył tylko do słuchania muzyki. Słaba bateria to nie problem, podłącze powerbank. 

Słuchawki, które posiadam to przewodowe Panasonic RP-HJE 125, bezprzewodowe Ugreen Hi Tune ws100

Gatunki muzyczne bardzo różne od rocku progresywnego, przez pop, dance,aż po  soundtracki z anime. Właściwe muzycznych  wszystkich gatunków słucham.

Pliki grane z karty microsd: Mp3 320 kb/s Flac, Wav. Lubię dźwięk, w którym bas jest odczuwalny ale nie zagłusza innych pasm.

W okolicy znalazłem ogłoszenie z Samsungiem Galaxy S3 za 30 zł. Drugie ogłoszenie dotyczy Samsunga Wave I generacji za 60 zł ( tutaj mam wątpliwości czy system bada obsłuży kartę 64 GB).

Wiem z lektury tego Forum, że oba w swoim czasie były uznawane za dobre telefony muzyczne.  W dzisiejszych czasach, który bardziej się sprawdzi ?

Bedę też wdzięczny za wszelkie inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż 50 pln i na bazarku jest może jeszcze AXON 7. w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz nawet szukając po chińskich sklepach

kolega @tanatos72miał go do sprzedania. Wymienione przez ciebie nie mają raczej najmniejszych szans z AXONEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności