Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[S] Chord Hugo2, gwarancja + bardzo dobre kable


Smutny Joe

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż trafia Chord Hugo2 w kolorze srebrnym. Stan techniczny i wizualny bez zarzutu. Pełen komplet. Niedawno minęły dwa lata od zakupu z polskiej dystrybucji, więc jest jeszcze na gwarancji, bo Chord oferuje na niego 3 lata.
Dla chętnych wykonam zdjęcia. Możliwość realizacji transakcji przez Allegro (także z ratami 0%).
 
Muszę uczciwie przyznać, że sprzęt jest genialny i jest to jedyny sprzęt audio, na jaki trafiłem w życiu, którego recenzje nie są ani trochę przesadzone. Jedyny powód sprzedaży, to że nie stać mnie chwilowo na rozrzutność, jaką jest posiadanie nowego nabytku TT2 oraz Hugo2 jednocześnie, skoro i tak słucham głównie stacjonarnie.
 
Uwaga, to nie koniec:
w zestawie są także dwa bardzo dobre kable:
* Lavricables lightning - micro usb, czyste srebro, o wartości ok 100 Euro, do podłączenia iPhone (lub innych sprzętów z lightning) do Hugo2. Kilkanaście cm. Dużo wygodniejsza i lepszej jakości opcja niż adapter + stockowy kabel dołączany przez Chorda.
* Moon Audio Silver Dragon usb c - usb micro do podłączenia telefonu/tabletu/laptopa z usb c do hugo2 o wartości ok 140 dolarów + przesyłka i cło. Dodatkowo przejściówka na "zwykłe" usb a. Jako komentarz dodam, że przy tym kablu pierwszy raz w życiu zauważyłem różnicę (in plus) po wymianie kabla cyfrowego. Nie wiem, czy to silver dragon jest taki dobry, czy kabel z zestawu taki słaby  

 

Link do oferty na OLX: https://www.olx.pl/d/oferta/chord-hugo2-srebrny-kable-moon-audio-lavricables-gwarancja-CID99-IDKvH9H.html
 
Cena za cały zestaw: 6600 zł

 

Cena za sam Hugo2: 5699 zł

 
Dostawa kurierem, paczkomatem, realizacja przez Allegro lub odbiór osobisty w Warszawie

Edytowane przez Smutny Joe
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Smutny Joe zmienił(a) tytuł na [S] Chord Hugo2, gwarancja + bardzo dobre kable
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności