Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokonałowe z ANC do 1200 zł


sZp9

Pytanie

Cześć,

przymierzam się do zakupu słuchawek dokanałowych BT z ANC do 1200 zł. Głównie używane one będą na mieście oraz siłowni (słuchanie podcastów i muzyki), dlatego dobrze by było jeśli w miarę możliwości nie wypadały one z ucha. Obecnie mam Audictus Adrenaline 2.0 i słabo leżą w moim uchu. Często też przerywają jeśli telefon znajdują się w kieszeni. Wcześniej miałem Snab Overtone EP-101M BT i one akurat pod tym względem wypadały lepiej. Testowałem zwykłe AirPodsy i muzycznie przy wcześniej wymienionych bardzo słabo wypadają, jednakże bardzo fajnie leżą (nie wypadały np. podczas skakania na skakance). Zastanawiam się między AirPods Pro, Jabra Elite 85t oraz Sony-WF-1000XM4. Do odtwarzania używam telefonu iPhone SE.

 

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak nie gadasz dużo poprzez słuchawki to xm4 są spoko. Małe, dobrze leżą w uchu i długo na baterii działają. Anc rozmów słabsze niż u Apple.
Pro z drugiej strony bardziej grają średnica a anc lepiej się sprawdza w pomieszczeniach. Do rozmów /pracy mój faworyt.
Możesz jeszcze sprowokować te nową capfire satsuma i adapter. Dźwiękowo najlepiej ale bez anc.


Żadnych "Chińczyków" nie testowałem więc nie mam porównania niestety.

M.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 godzin temu, Wisting napisał:

Jeszcze są Galaxy Buds Pro.

 

Buds Pro mają denne ANC. Generalnie całe słuchawki są denne, ani to dobrze nie gra, ani w uchu nie leży, ani ANC nie ma. Moim zdaniem zdecydowanie przereklamowane. W dokach ANC to Bose Quietcomfort Earbuds albo Airpodsy Pro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba miałeś jakieś podróby w uszach - ani są denne, ani źle nie leżą. Fakt, Sony mają ANC lepsze, ale nie aż tak. Piszesz jakieś herezje.

BOSE = Buy Other Stereo Equipment 😝

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli planujesz XM4 a źródłem miałby być sprzęt apple i użycie AAC to obejrzyj na youtube ostatnie nagranie na kanale Oluvs gadgets. Do wzięcia pod uwagę przed kupnem - coś może nie pykać przy współpracy tych słuchawek z jabłkiem.

Edytowane przez cytrynian
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jeśli planujesz XM4 a źródłem miałby być sprzęt apple i użycie AAC to obejrzyj na youtube ostatnie nagranie na kanale Oluvs gadgets. Do wzięcia pod uwagę przed kupnem - coś może nie pykać przy współpracy tych słuchawek z jabłkiem.

Ja używam z Apple i nie mam żadnych problemów.
Może coś było na rzeczy ale był update firmware i wszystko śmiga jak należy.

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupiłem te XM4 i bardzo fajne dla mnie. AAC w tramwajach kozak, ledwo słychać dźwięki z zewnątrz, nie wypadają na siłowni podczas skakania na skakance. Nie wiem jeszcze jak z bieganiem, ale chyba też może być ok. Do ogarnięcia jeszcze ustawienia co i jak oraz dobranie idealnie pianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja finalnie dziś odebrałem słuchaczki Master Dynamic MW08
Przesłuchalem raptem kilka minut i cóż jest super.
Kupiłem Master Dynamic bo na wszystkich forach jakość muzyki jest najlepsza według użytkowników i ja to potwierdzam. Grają lepiej niż Hifimam Re 400 , podobnie do Audio Technica ATH 900X
A to już bardzo solidna rekomendacja.
ANC na średnim poziomie mogłoby być lepiej.
Ale to co dla mnie najważniejsze jakość muzyki jest jak na earbuds fenomenalna.
Air podsy wypadają słabo w porównaniu z MW08.
Mam OnePlus earbuds które użytkuje żona to już w ogóle słabo

Sony mają jak dla mnie za mocno podbity bas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 4.07.2021 o 08:35, Wisting napisał:

Chyba miałeś jakieś podróby w uszach - ani są denne, ani źle nie leżą. Fakt, Sony mają ANC lepsze, ale nie aż tak. Piszesz jakieś herezje.

BOSE = Buy Other Stereo Equipment 😝

 

Trochę poniewczasie, bo nie zaglądałem do wątku. Ale kwestię podrób wykluczam, prosto do Samsunga dostałem w promocji. No chyba że Samsung rozsyła podróby :D

A to co piszę to swoje własne odczucia, a nie herezje. Własne odczucia, w przeciwieństwie do utartych sloganów, jak zacytowane wyżej odnośnie Bose. Słuchałeś tego modelu w ogóle, czy tak sobie tylko piszesz? Ja je osobiście wszystkie przerabiałem i powtórzę stanowczo, uważam że Samsungi mają słabiutkie ANC na tle konkurencyjnych produktów. Nawet szumu klimatyzacji w pokoju nie były w stanie zamaskować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W TWSach Mifo O5 Pro też ma dobre ANC, w starego typu składach elektrycznych wytlumiaja więc wg działa tak jak należy. Wygoda, dźwięk też na dobrym poziomie. ANC ma też nasłuch, więc w pracy lub w domu (by garem w głowę nie zarobić od gorszej/lepszej połowy) działa. A biją wszystkie czasem działania, ok 8 godzin i 10x można naładować z etui. Tak co 2 tygodnie etui się ładuje. A można z niego podładować telefon lub DAP bo ma 2600 mA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności