Skocz do zawartości
  • 0

iBasso AM05 + Astell & Kern SR25 ?


Tome-k

Pytanie

Zwracam się uprzejmie z pytaniem zawartym w tytule, czy taka konfiguracja ma rację bytu i może być zadawalająca pod względem odbioru... zdaję sobie sprawę, iż jest to pytanie czysto teoretyczne, wszak każdy posiada inne preferencje, oczekiwania oraz inną percepcję odbioru....

Przyznam, że po przeczytaniu niezliczonych ilości recenzji, opinii, charakterystyk, etc. dotyczących zarówno słuchawek, jak i odtwarzaczy, powstaje niemały mętlik, spowodowany natłokiem informacji, a co zatem idzie, problem z dokonaniem optymalnego wyboru.

Dodam, jako uzupełnienie, rodzaj najcześciej słuchanej przeze mnie muzyki, to muzyka klasyczna ( głównie symfoniczna ), rockowa lata 70-te np. Black Sabbath, The Doors, Deep Purple, Led Zeppelin, oraz nieco rzadziej elektronika .

Z góry serdecznie Wam dziękuję za odpowiedzi / podpowiedzi, sugestie .....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Brałem pod uwagę przede wszystkim to, iż wsród forumowiczów jest wielu, użytkowników wyżej wymienionego odtwarzacza, jak również wspomnianych słuchawek.....

liczyłem więc na sugestie i podpowiedzi zarówno jednych , jak i drugich..... natomiast, przez myśl mi nawet nie przeszło, że tak doświadczone z dźwiękiem i sprzętem grono, mogłoby polecić cokolwiek "w ciemno " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro nikt nie odpowiada, to znaczy, że jednak grupy posiadaczy tych odtwarzaczy i tych słuchawek, razem się nie zazębiają.

Ja np. mam AM05, ale nie słuchałem SR25, więc byłoby to wróżenie z fusów i bezwartościowa opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Inszy napisał:

Skoro nikt nie odpowiada, to znaczy, że jednak grupy posiadaczy tych odtwarzaczy i tych słuchawek, razem się nie zazębiają.

Ja np. mam AM05, ale nie słuchałem SR25, więc byłoby to wróżenie z fusów i bezwartościowa opinia.

Mam tak samo. I tak samo uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jako że mam SR25 od momentu jak się u nas pojawił mogę tylko delikatnie zasugerować, że jeżeli szukasz neutralnej barwy średnicy to raczej brałbym do tego grajka słuchawki z troszkę podcięta/lekką średnicą bo już sam SR 25 podgrzewa/pogrubia środek i lekko podbija średni basik. Nie jest (niestety dla mnie) neutralny jak np. Pioneer xdp 100r. Ostatnio sprawdzałem go też z DAC wbudowanym we wzmacniacz stereo Trigon Exxceed i ciepło jak diabli na średni z tego ładnego SR 25 bije. Tu chyba rozumiem osoby, które do SR 25 dobierały Sundary itp. W połączeniu z moimi Oppo pm3 też jest za ciepło, wyraźnie za ciepło. 

Edytowane przez Adam 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności