Skocz do zawartości

Wtyki z AliExpress? Przewód do Audeze LCD-2C


Damix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

W końcu sprawiłem sobie porządną lutownicę (TS100), głupio było by szewc bez butów chodził ;)...

Chciałbym wykonać dla siebie pierwsze przewody, między innymi symetryczny XLR do Audeze LCD-2 classic, Bo przymierzam się do przejścia na wzmacniacz z symetrycznym I/O. 

Polecacie jakieś wtyki z AliExpress? Czy raczej bać się tamtejszej jakości i brać coś od naszych rodzimych sklepów typu Audeos? 

Przy okazji zapytam o przewód, co polecacie do nich. 

 

Edytowane przez Damix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wtyki pewnie zamówię u nas albo na thomann jesli zbierze się wieksze zamówienie. Bardziej sie zastanawiam jaki kabel wybrać i splitter, bo te są zaskakujaco drogie. Nie zależy mi za bardzo na rozjaśnieniu, więc niekoniecznie srebro. Pewnie coś takiego by nawet wystarczyło 2PCS HiFi Carbon Fiber Pants Boot Y Splitter Speaker Audio Wire Slider Plug for DIY Earphone One 6.2mm TO Two 4mm Hole Speaker|Connectors| - AliExpress   lub 4pcs YYAUDIO DIY HIFI copper planted gold or sliver Solid Steel Speaker Video Audio Cable Wire Pants Boots coaxial y splitter|Plug & Connectors| - AliExpress

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś optymalny zakup. Ali to akurat jedno z ostatnich miejsc, skąd brałbym jakiekolwiek XLRy. Oczywiście Rean to lepszy wybór niż Amphenol z tymi ich pękającymi zakrętkami korpusu. Z Ali biorę egzotykę typu MMCX, Lemo albo super wąskie ekstra długie jacki 3,5mm. Standardowe rozwiązania profesjonalnych firm to polska dystrybucja robi robotę. Od biedy można zaglądnąć na Farnella czy innego Mousera, ale to lepsze dla firmy z VATem UE.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2021 o 14:27, Andrewek napisał:

Te mini-XLR wyglądają tak samo...

Ja jestem z nich zadowolony. Złocone blaszki w środku. Bezproblemowo się lutuje i świetne spasowanie z gniazdami Audeze. Kosztują grosze to osobiście nie widzę sensu na kupowanie droższych przy moich przewodach pokroju Cordial czy Canare. 

 

Focia :

lcd-xkab.thumb.jpg.70af362c0e2da985349c04920bc81579.jpg

Edytowane przez cpu1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności