Skocz do zawartości
  • 0

Nauszne słuchawki priorytet ANC do 800zł


Crash Override

Pytanie

Hej, poradźcie mi coś...
mam mpow h12 od dawna i tam ANC jakoś działa (nie wiem na ile dobrze na ile źle ale działa nie jak w tanim bluedio starym co miałem) i są spore nauszniki za co bardzo je lubię.

Najważniejsze dla mnie jest ANC - reszta jest mniej ważna.

No i szukam następcy i myślałem,żeby znaleźć coś taniej niż sony XM3 (nauszne, nie xm4 bo budżet) za ok 700zł jakież używane albo coś w ten deseń.

Kupiłem Soundcore q30 na promocji i dzisiaj zacząłem testy... jestem zniesmaczony albo coś źle robię.
Po pierwsze nie podoba mi się wielkość padów - niby są dobre ale w mpow czuję się ogromnie bardziej komfortowo (wieksze nauszniki) no i tak na pierwszy rzut oka a właściwie na pierwszy dotyk to wydają się być mało solidne te q30 ale mniejsza o to.

ANC - testowałem wszystkie tryby - denerwuje mnie strasznie,że nie ma jakiegoś trybu turbo/max itd. który tłumił by łącznie wszystko to co 3 oddzielne tryby.
Outdoor wydaje sie być najgorszy, indoor i transport bardzo zbliżone i nie mogę wybrać który jest lepszy.

Tak czy tak - klimatyzacja szumi, auta za oknem jeżdżą , za ścianą gra TV - porównywałem na bieżąco mpow h12 i q30 - wg. mnie to jest ten sam poziom ANC no i jestem niezadowolony bo to dla mnie żaden upgrade.

Co mi zostaje,żeby muszle były większe i ANC znacząco lepsze? tylko sony XM3 nauszne?

PS. W mpow h12 uwielbiam to ,ze mogę ich używać bez włączania tylko jako wygłuszacze - nic nie włączam, nic nie paruję tylko klikam ANC na lewym nauszniku aż zapali sie na zielono itd. Dobrze rozumiem,że w np. q30 muszę całą procedurę robic? włączać co trwa kilka sekund, potem pani do mnie gada w słuchawce, potem wybieram dopiero tryb ANC? każdorazowo 20 sekund ustawiania vs. 1 sekunda w mpow? nie da się jakoś inaczej?

PPS. Jak obecnie wygląda sytuacja z Sony nausznymi - dalej ANC jest w xm3 na poziomie XM4 czy coś softowo w xm4 polepszyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności