Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

[ok. 1000 zł] Dokanałówki bluetooth


choragiewa

Pytanie

Dzień dobry,
2 lata temu zadałem tu identyczne pytanie tylko w trochę niższym budżecie, wtedy poleciliście mi WF-1000XM3 ;)
Niestety prawa albo lewa słuchawka padła, już nie pamiętam która. Ponoć częsty problem w tych soniakach.
Ale do rzeczy,

dokanałówki bluetooth
głównie rap, czyste wokale i jak najwięcej detali w tle do usłyszenia

wygodne (pianki w zestawie mile widziane)

dobry, przyjemny bass

najczęściej pod telefon ale pod Windowsa też chciałbym je podłączać.

Budżet to około 1000 zł, piszę tego posta gdyż teraz premierę miały Sony WF 1000 XM4
link do recenzji: 


Zaciekawiły mnie one, bo wydają się lepszą wersją moich starych słuchawek WF-1000XM3, ale czy warto tyle na nie wydać (chyba około 1200-1300 zł na amazonie) czy może znajdę coś lepszego w tym budżecie? Szczerze nie wiem czy interesuje mnie noise cancelling... Niby spoko, ale jeśli można dostać w tej samej cenie o wiele lepszy dźwięk porzucając noise cancelling to why not? :)
 

Btw, może istnieję jakieś rozwiązanie typu słuchawki bluetooth, ale z dopinanym kablem dzięki któremu jakość dźwięku idzie w górę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
  • MP3store

Pomyśl nad zestawem Fiio FH3 i adapterem BT Fiio UTWS3 :)

 

Masz świetne uniwersalne słuchawki kablowe  a dodatkowo w łatwy sposób zrobisz z nich  bezprzewodówki.

Kombinacji jest dużo. Ogólnie patent z adapterami bluetooth to świetna rzecz ze względu na to że nie jesteś ograniczony jak w przypadków gotowców BT .

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, Damix napisał:

A jak z dźwiękiem? Szukasz czegoś z tak duża ilością basu jak w XM3 czy troche z większą ogładą? 

Może tym razem z większą ogładą :) 
Zawsze byłem fanem basu i kupowałem basowe słuchawki, ale możemy sprawdzić jak to będzie z większą jego kulturą.

Btw, i tak bas w XM3 nie wydawał mi się jakoś bardzo przesadzony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, mp3storeBDG napisał:

Pomyśl nad zestawem Fiio FH3 i adapterem BT Fiio UTWS3 :)

wow, ciekawe
czyli to są takie przewodowe, ale dzięki temu modułowi można je mieć bez kabla na BT?
czytam ze ten moduł jest jednocześnie wzmacniaczem - więc czy jakość dźwięku na BT będzie dorównywała opcji na kablu, czy może nawet ją przewyższy?
No i ogólnie to dobrze grają? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, Damix napisał:

Rozważ też opcję np. Whizzer A-HE03 + wspomniane Fiio UTWS3, lub tańsze LC-BT1. 

 

Wygodniejsze są UTWS1 niż UTWS3. Odwrotnie dźwiękowo. Choć ergonomia dużo lepsza niż różnica brzmienia 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Damix napisał:

Wizualnie świetne, też odpinane? :) Jak jakość dźwięku po odpięciu, drastycznie spada?
Mozesz powiedziec o nich cos wiecej?

Na szybko ogarnąłem jakieś posty na forum, z rzeczy technicznych niestety za wiele nie zrozumiałem ale wszyscy się zachwycają 😮 
Szczerze to wziąłbym, jeśli już to z tego sklepu co podesłałeś linka, czy gdzieś w Polsce można je dostać? Ile trwa wysyłka?

Btw, brać jeszcze to? Potrzebne mi to?
https://shenzhenaudio.com/products/moondrop-littleblack-bluetooth-5-0-high-quality-bluetooth-cable-support-aptx?variant=30729196306564

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sam się na nie czaję, więc z własnych wrażeń nic nie powiem, poza tym, że w recenzjach są opisywane dość kusząco i mogą mi się spodobać brzmieniem. 

U nas na forum też już są użytkownicy tych słuchawek. 

 

Czy gdzieś w Polsce dostaniesz? Pewnie nie, ale możesz zapytać np. tego gościa bigmaras - Forum.MP3store.pl czy ma zamiar je u nas wprowadzić,  czy jest w ogole taka możliwość, prowadzi sklep na allegro. 

Z tego w sklepu w linku może się zdarzyć tak, że naliczą tobie VAT 23% gdy paczka dotrze do PL, także lepiej się zastanowić. 

A ten adapter BT... To już zależy od ciebie, ja raczej bym wolał ten od Fiio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności