Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Campfire Audio Honeydew i Satsuma


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

Campfire Audio wprowadził tańsze nowości w obudowach wykonanych z ABS, które mają tulejki ze stali nierdzewnej. Wewnątrz obu są drukowane w 3D komory akustyczne.

 

Honeydew.jpg

 

Honeydew (żółte) za 249 USD oparte są pojedynczym przetworniku dynamicznym 10 mm LCP (membrana biocelulozowa według specki) -> https://campfireaudio.com/shop/honeydew/

 

Satsuma.jpg

 

Satsuma (pomarańczowe) za 199 USD oparte są z kolei na pojedynczym przetworniku armaturowym z technologią T.A.E.C. -> https://campfireaudio.com/shop/satsuma/

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 17.09.2021 o 10:45, pawkos napisał:

Miał ktoś okazję już posłuchać HONEYDEW?

Właśnie słucham. Jakoś o wrażeniach nie potrafię pisać. Kupując je Pan z mp3store dzwonił zaniepokojony żeby się upewnić czy na pewno je chcę ponieważ tyle basu mają :). Jednak jak dla mnie jest go nawet za mało :D. Jakiś poroniony słuch mam bo w niektórych piosenkach np góra kłuje po uszach. Jak dla mnie na pewno nie ma za dużo basu. Na razie grają z telefonu przez ibasso DC03. Lub z laptopa. No kurde ale z laptopa jak dla mnie jest lepiej. Zamówiłem wstępnie jakiś wzmacniacz słuchawkowy z aliexpress, zobaczymy jak na nim będzie. Ewentualnie zostanie equalizer. Chociaż jak piosenka jest wybitnie basowa to słychać, jest łupnięcie. Jak jest umiarkowana to na pewno nie zalewa reszty. Chociaż jak już mówiłem, jestem lekko spaczony. Jak dla mnie podobnie grały Bqeyz bq3. Szkoda że je zepsułem bo bym porównał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu miałem okazję posłuchać krótko jednych i drugich. Moim zdaniem kiepskie słuchawki. Honeydew ciemne, przebasowione granie. Basu dużo, ale niezbyt dobrej jakości. Detalicznosc na bardzo niskim poziomie. Za 400-500 zł by jeszcze uszło, ale w obecnej cenie porażka.

 

Satsuma trochę bardziej klasowe granie, więcej detali, brak mułu, ale to takie nudne granie, bez emocji. 

 

Wykonanie słuchawek też pozostawia wiele do życzenia, niektóre chińczyki za 150 zł prezentują się lepiej. Jedynie co to fajne kolorki ;)

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności