Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Erzetich Phobos


Name44

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek, dziękuję za recenzje, opis jak w dobrej restauracji… ślinka leci

jak kiedyś będę w Wawie to tak delikatnie się wproszę aby posłuchać.. zaciekawiłeś mnie… na razie Electron to pierwsze co pewnie u mnie kiedyś się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudno je opisać Piotrze bo są jednocześnie takie zwyczajne i normalne w swej prezentacji ale jednocześnie grają tak obłędnie, że trudno ubrać to w słowa i choć w niewielkim stopniu przedstawić czytelnikowi. Mnie zachwycają w każdej godzinie słuchania. Radzą sobie doskonale z każdym gatunkiem muzycznym. W weekend będzie szansa posłuchać ich w towarzystwie innych wzmacniaczy i będzie okazja na opis wrażeń innych forumowiczów. Sam jestem ciekaw czy tylko mnie tak oczarowały?

Z pewnością warto im dać szanse i z czystej ciekawości posłuchać czegoś oryginalnego i świetnie brzmiącego o niezwykłej muzykalności 🙂 Mnie osobiście cieszy jeszcze to, że wszystkie wcześniej podjęte przedsięwzięcia ostatecznie zgrały się znakomicie brzmiącą całość. 

Gdy tylko będziesz w Warszawie dawaj znać. Chyba, że wcześniej podjade z nimi na jakiś meet 🙂  

   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uruchomisz nowy pociąg na forum 🤣 To rzadkie słuchawki na forum.

Są jeszcze jacyś posiadacze?

Koniecznie opisz jak wypadają na innych torach.  Wymagające są ze względu na moc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem nic o innych posiadaczach tego modelu więc wygląda na to, że jestem jedyny na forum. Chyba nie było też zbyt wielu okazji aby ich posłuchać na spotkaniach. A szkoda.

Słuchawki mają dość duże zapotrzebowanie na prąd. Sam Electron nie miał szans aby je dobrze zasilić. Obecnie, z dodatkowym wzmacniaczem jest bardzo dobrze.

No i na dzien dobry warto pomyśleć o lepszym kablu choć oryginalny lepiej pasuje do modelu Phobos niż do Mania których też słuchałem jakiś czas temu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zbliża się nowa wersja 2021 na jesień 😄.

 

"W V2021 ulepszyliśmy Phobos, aktualizując projekt, dodając aluminiowe nakładki na filiżanki z frezowanego CNC i opaskę na głowę z włókna węglowego, zachowując oryginalną sygnaturę dźwiękową."

 

spacer.png

 

https://www.erzetich-audio.com/products-phobos/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak te poprzednie ładniejsze były, tu tak trochę dziwnie pady mniejsze niż obudowa muszli, do tego chyba przycięte drewno aby pałąk nie zahaczał, szkoda że nie idą w swoją stronę tylko tak jakby naśladują innych, a mieli swój styl. Będzie trzeba kiedyś tych poprzednich posłuchać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również wygląd poprzednika bardziej się podoba. Ta opaska z włókna węglowego, aluminiowe nakładki... nie są tak urokliwe i spójne wizualnie jak protoplasta. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności