Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe +/- 200zł


EdiSk8

Pytanie

Witam, co byście polecili ze słuchawek dokanałowych do ok 200zł? Aktualnie używam Fiio F3, niestety prawa słuchawka przestała grać, wcześniej posiadałem Creative Ep-630, ale również jedna ze słuchawek padała, więc teraz się zastanawiam czy iść w przewód czy może kupić coś bezprzewodowego. Zależy mi na wygodzie, aby słuchawki nie wypadały z ucha, dobrym tłumieniu dźwięków z zewnątrz i podobnej albo lepszej jakości od poprzednich. 

Zaciekawiły mnie bezprzewodowe słuchawki Edifier TWS1 Pro, jak również przewodowe MARSHALL Mode Eq, które po przeczytaniu recenzji w końcu zamówiłem, po podłączeniu pod Redmi Note 8 pro delikatny zawód, moje źródło jest za słabe, brakuje mi mocy i troszkę lepszego basu. 

Chciałem je oddać do sklepu, ale okazało się, że to zbyt osobista rzecz i nie można dokonać zwrotu, teraz co byście zrobili na moim miejscu? Próbować je sprzedać i kupić coś innego? Zwróciły moją uwagę SENFER DT6 Pro. Czy może lepiej jakiś wzmacniacz słuchawkowy? 

Chyba, że macie jakieś ciekawsze propozycje na dokanałowe w tym przedziale cenowym? TWS albo po kablu, ważne aby były dokanałowe. 

 

Edytowane przez EdiSk8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
W dniu 11.06.2021 o 11:13, MP3store Lodz napisał:

Samemu używam Redmi Note 8 Pro, mam Moondropy SSR i SSP, chociaż preferuję te pierwsze ;), o dziwo muszę przyznać - jak na smartfon - z niższej-średniej półki ma fenomenalny układ dźwiękowy, o wiele lepszy niż wszelakie Samsungi serii A. Ja stety niestety nie jestem jakimś bassheadem, preferuję ciepłą górę i klarowną średnicę, z tej dwójki SSP ma zdecydowanie więcej i bardziej zbity bass, za to SSR ma więcej tej średnicy (niestety nadal nie jest ona klarowna, ale cóż da się przeżyć , doków i tak rzadko używam). 

Ewentualnie zainteresowałbym się KZ AS10... Miałem wczoraj okazję je testować i ... jestem pod wrażeniem. Brzmienie to ostra Vka, bassu jest dużooo, ale jest bardzo kontrolowany przez co nie zalewa on monolitycznie całej symfonii dźwięków, gdyby ktoś mi powiedział, że to hybryda to byłbym w stanie to uwierzyć... a to same armaturki. Idealne do muzyki elektronicznej, wszelakich drum 'n bassów czy (minimal w moim przypadku) techno :D 

Też mogą być ciekawe, ale na alli ponoć krąży sporo podróbek, masz jakąś pewną aukcję? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a ta cała tanya mocno hypeowana na forum? do mnie dopiero leci więc nie mogę się wypowiedzieć, ale jeżeli chodzi o strojenie to harman nie będzie jakoś dramatycznie bił po uszach nawet jeżeli ktoś miał doświadczenie z większymi v-kami.

(linia spaceship moondrop może być dużym szokiem, od nich poleciłbym crescent gdyby był jeszcze produkowany - arie itp są poza założonym budżetem)

 

Edytowane przez fero415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli wychodzi, że lepszą opcją będzie próba sprzedania Marshall'i i zakupienie czegoś co proponujecie na kablu, a braliście pod uwagę, że źródłem będzie smartfon od Xiaomi? Model Redmi Note 8 pro. Przyznam, że wszystkie propozycje są ciekawe, a co powiecie o tych co ja podałem wyżej, SENFER DT6 Pro. 

Myślicie, że wszystkie pozycje będą lepsze od Marshall Mode Eq? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bierz Senfery bo za ich cenę ciężko coś lepszego znaleźć. Tak jak @Inszyodradzam TinHiFi bo po swoich poprzednich basu będzie Ci brakować. Warto poszukać VIVO vivo Wireless Sport. Za ok 200 zł dostaniesz słuchawki BT z LDAC z mocnym basem, ale nie zalewającym innych pasm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja się szybko tych Senferów pozbyłem. Grają typowo po chińsku, czyli z nastawieniem na skraje i trochę męczącą wyższą średnicę.

Jak się tego nie lubi, to będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Samemu używam Redmi Note 8 Pro, mam Moondropy SSR i SSP, chociaż preferuję te pierwsze ;), o dziwo muszę przyznać - jak na smartfon - z niższej-średniej półki ma fenomenalny układ dźwiękowy, o wiele lepszy niż wszelakie Samsungi serii A. Ja stety niestety nie jestem jakimś bassheadem, preferuję ciepłą górę i klarowną średnicę, z tej dwójki SSP ma zdecydowanie więcej i bardziej zbity bass, za to SSR ma więcej tej średnicy (niestety nadal nie jest ona klarowna, ale cóż da się przeżyć , doków i tak rzadko używam). 

Ewentualnie zainteresowałbym się KZ AS10... Miałem wczoraj okazję je testować i ... jestem pod wrażeniem. Brzmienie to ostra Vka, bassu jest dużooo, ale jest bardzo kontrolowany przez co nie zalewa on monolitycznie całej symfonii dźwięków, gdyby ktoś mi powiedział, że to hybryda to byłbym w stanie to uwierzyć... a to same armaturki. Idealne do muzyki elektronicznej, wszelakich drum 'n bassów czy (minimal w moim przypadku) techno :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, EdiSk8 napisał:

Też mogą być ciekawe, ale na alli ponoć krąży sporo podróbek, masz jakąś pewną aukcję? 

 

Mówiąc o KZ:

Jeśli szukasz bezproblemowego, pewnego źródła to bym polecał Linsoula , ale no oni biorą swój "podatek od oryginalności"...

KZ ma na pewno na bangoodzie oficjalny sklep, nie jestem pewien czy też nie mają na aliexpress.

 

Moondrop:

Tutaj dealerem na pewno jest Shenzhen audio

ale całą listę w 100% pewnych sprzedawców mają na stronie 

W tym jednego dostępnego w Polsce ;)

 

Edytowane przez MP3store Lodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności