Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kilka pytań do posiadaczy X2HR


Jokerz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Do moich preferencji zdecydowałem się na Philips Fidelio X2HR. Ale wciąż mam kilka pytań/niepewności z nimi związanymi. Większość pytań kieruję do teraźniejszych lub dawnych posiadaczy X2HR, lecz znajdą się też inne pytania.

 

1)Czy mógłby ktoś zmierzyć wymiary stockowych padów w tych słuchawkach? Proszę tylko o wymiary w środku - wysokość, szerokość głębokość. Nigdzie nie znalazłem informacji jakie wymiary mają te pady a mam dość duże i lekko odstające uszy. Ogólna opinia o tych padach też się przyda :) 

 

2)Jaki najtańszy i nie ograniczający tych słuchawek dac/amp (all in one) kupić? Słyszałem dużo opinii że są to mało wymagające słuchawki i są osoby które nawet podłączają je czysto pod kompa (integre). Mam fx dac x3 pro lecz wiem że to nie jest nic wielkiego i raczej dobrze nie uciągnie tych słuchawek. Wstępnie nie mam ustalonego budżetu na daca. Jestem skłonny iść w używki żeby uzyskać jak najlepszy stosunek jakość/cena. Myślałem o używanym sbx g6 albo o ifi zen dac'u (też używka) aczkolwiek słyszałem opinie że ten produkt od ifi jest przereklamowany i lepiej wypada sbx g6. I tutaj kolejne pytanie co wy sądzicie o sbx g6? W słuchawkach będę grał ale nie tylko, powiedziałbym że 50% gry, 50% muzyka. Ponoć software jest przydatny a sam dac też dobry nie tylko dla graczy. 

 

3)Jak X2HR spisują się w grach FPS? Oczywiście chodzi mi o pozycjonowanie przeciwników w takowych grach. Często będę w nich grał w tego rodzaju gry. Jak ktoś ma porównanie do innych słuchawek z tego budżetu byłoby wyśmienicie. 

 

To chyba tyle. Każda pomoc się liczy chociażby w jednym podpunkcie. Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jokerz Jeżeli chcesz korzystać z softu Creative'a to weź Sound BlasterX G6. Dodatkowo będziesz miał wejście na mikrofon pod ręką. Ogólnie Fidelio X2 są mało wymagające i każde z urządzeń, które podałeś spokojnie je napędzi.

 

W grach i filmach te słuchawki spisują się bardzo dobrze, bo kreują naprawdę pokaźną scenę, a przy tym oferują dość rozrywkowe brzmienie. Mnie tylko bas potrafi zmęczyć po czasie, ale od czego jest EQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności