Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Uniqe Melody Mest Mk2


Palpatine

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry tekst i gratuluję zakupu, muszę je kiedyś sprawdzić. MK1 miały dla mnie ciut za mało dołu i momentami delikatnie agresywną górę, po całym Lateralusie czułem piłowanie w uszach ;) Z opisów wynika, że MK2 zmieniają właśnie lekko dół i górę + ergonomię, jeżeli faktycznie tak jest, to musi być bomba.

 

Ps. Link mi nie działa, musiałem wejść przez główną Muzo (https://muzostajnia.wordpress.com/2021/06/07/8137/)

Edytowane przez Najner
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Spawn napisał:

Za mało "kochliwy" opis jak na Ciebie ;)

Audiopoliamorystą jestem. W ostatnią niedzielę Kydryński w sieście użył tego określenia w stosunku do siebie. Co 

prawda zapomniał z przodu dodać audio, potem tłumaczył, że chodziło mu o muzykę…

 

Cytat

sięgnąłbym po Solaris 2020, w których basie i energii łatwo się zakochać.

@Spawn świeżutka zagadka, któren recenzent napisał te liryczne słowa ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine podałeś bardzo konkretne powody , przez które "musiałeś" kupić te IEMy. Jeśli serwis odesłałby Ci Andro V2 2019 naprawione to czy po przetestowaniu Mest MK2 dalej myślałbyś o ich zakupie ? Patrząc i na ich dźwiękowe właściwości i na cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lord Rayden miałem taką możliwość aby otrzymać od serwisu używaną sztukę Andromed V2, ale w międzyczasie zacząłem rozglądać się za innymi słuchawkami. V2 to świetne doki i nie wykluczam, że kiedyś do nich wrócę, ale póki co zostaję na dłużej z Mest MK2. Znalazłem to czego szukałem czyli allrounderow na wyższym poziomie sq i z mniejszą tendencją do wyłapywania szumów ze źródeł.

Edytowane przez Palpatine
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

@LuQi z racji faktu, że wciąż nie dobrałem do nich dapa siedzę na kablu oryginalnym. Mest MK2 to kameleony, bardzo mocno przejmują charakter źródła, do tego nie mniejsze korekty za pomocą tipsów i kabla. Nie miałem wcześniej słuchawek, które tak mocno byłyby podatne na cały tor. Natomiast co do kabli to mam już swoje typy....

@revdziękuję i się zgadzam ;)

Edytowane przez Palpatine
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności