Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio LT-BT1 - krótka recenzja kabla słuchawkowego Bluetooth, strasznie słaba bateria


shdart

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebowałem bezprzewodowo podłączyć słuchawki do telefonu.

Niby prosta rzecz, ale może fajnie coś znaleźć w dobrej relacji wartość do ceny.

 

Wybór padł na monitory QOA Vesper. W sumie lubię jak grają, ale nie o tym.

 

To monitory z odpinanym kablem 2-pinowym, więc można pozbyć się kabla do odtwarzacza/telefonu i wstawić coś z bluetoth.

Kupiłem Fiio LT-BT1.

 

Plusy:

  • dobrze leży na uszach (zauszniki u mnie działają jak trzeba)
  • obsługuje wszystkie akcje telefonu jakich potrzebuję (następny utwór, poprzedni, play/stop, odbieranie/kończenie rozmowy, uruchomienie asystenta głosowego, vol+/-)
  • łatwo i niezawodnie łączy się z telefonem
  • nie widzę denerwującego opóźnienia video/audio
  • na mój mało wysublimowany słuch nie widzę większych różnic między kablem a BT

 

Minusy:

  • Głośność nie jest zsynchronizowana z głośnością telefonu (możesz mieć Vol Max na słuchawkach a cicho z telefonu - i odwrotnie, na maks w telefonie ale cicho słuchawki). Wolę miec synchronizację.
  • Piszczy..... nie wiem co to, pojawia się nieregularnie. Słychać albo zaraz po włączeniu słuchawek, albo kiedy wyciszę muzykę w telefonie. Piszczy jak słaby transmitter FM do zapalniczki w samochodzie... słabo, ale jak muzyka gra to powiedzmy, że tego nie słyszę (no i nie zawsze to słychać)
  • Bateria! Tutaj jest źle. Bardzo źle. W specyfikacji producent mówi o 7h muzyki.
    • Niestety u mnie to ledwo sięga 2-3h. I to niespecjalnie głośno.
    • Głośność słuchawek jest niezależna, więc słuchawki ustawiam cicho, pewnie w okolicach 50%, a telefon na maks.
    • Czasem nawet dwóch godzin nie pograją :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności