Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 100-150 zł


sh0ddy

Pytanie

Padły mi stare słuchawki dokanałowe od telefonu i zastanawiam się nad nowymi, wpadły mi w oko 2 modele:
Takstar HI1200 oraz SoundMagic PL30+, szukam słuchawek które mają szeroki zakres dźwięku, mogą być z lekkim naciskiem na bas. Które wybrać spośród tych dwóch modeli i dlaczego? Dodam, że nie mogę znaleźć nigdzie recenzji modelu PL30+, a jedynie jego starszego odpowiednika bez plusa, który był kiedyś bardzo popularny wśród słuchawek do 100 złotych. Może znacie jeszcze ciekawsze, lepsze modele w tej cenie? Słucham głównie muzyki z gatunku Rock, metal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Widzę że poleciłeś mi świetny sprzęt i chyba kupię KZ ZSN Pro X, wyglądają świetnie i grają ponoć bardzo dobrze w swojej półce cenowej. Myślisz że spadnę z krzesła po przesiadce ze starych słuchawek od sony za 4 dyszki? :D
Swoją drogą świetna strona z recenzjami, warta polecenia i widać że znasz się na rzeczy :) doskonała robota!
Serdecznie pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chcesz spaść z krzesła to weź Senfer DT 6 lub DT 6 Pro. Okolice 20-23 $. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@sh0ddy KZ ZSN Pro X grają bardzo efektownie, dużo midbassu i mnóstwo góry przez co mogą się podobać, ale na dłuższą metę są moim zdaniem męczące.

Urbanfuny są bardzo fajne, ale mają problemy z kontrolą jakości, a przede wszystkim nie wiadomo na jaki przetwornik się trafi. Pożądany jest berylowy, ale od jakiegoś czasu producent opisuje go enigmatycznie jako "noble metal driver".

BQEYZ KC2 mogą mieć za mało basu.

KZ ZSX, BLON BL-03, BQEYZ BQ3, KZ DQ6, Moondrop SSP i Senfer DT6 z pewnością warto rozważyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowałem się na kupno KZ DQ6, wziąłem do tego jakieś bajery takie jak pokrowiec, kabel bluetooth i customowe tipy (3 pary z pianki, 3 z silikonu). Mam nadzieję że będą brzmiały tak świetnie jak wyglądają. Wrócę tutaj za parę dni jak przyjdą do mnie z Chin i opowiem jakie pierwsze wrażenia we mnie wywołały. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy odezwali się pod tym postem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzisiaj odebrałem słuchawki, w gratisie sprzedawca dodał piankowe tipy. Po pierwszym odsłuchu słowem jakie przyszło mi do głowy było "wow". Nieporównywalnie lepsze pod każdym względem od Sony MH755 które były moimi poprzednimi dokanałówkami. Niesamowite wrażenie zrobiły przy pierwszym otwarciu, kabel co prawda jest wątły i cienki ale reszta to absolutne mistrzostwo, a sam kabel zawsze można zmienić na inny. Na szczęście są bardzo wygodne i doskonale dopasowane do moich uszu. The Offspring i System of a Down brzmią świetnie. Doskonały zakup, który od tej pory będę polecał każdemu znajomemu. Niedługo dodam jeszcze mały update odnośnie pokrowca i kabla bluetooth.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam wszystkich!

Jest jakaś przewodowa alternatywa w podobnym klimacie sonicznym do 100zł dla Final Audio E500? Niestety nie ma gdzie ich kupić.

 

Jeżeli nie ma alternatywy to chyba kupię Sonicast Direm E3. No ale to stówka wyżej.

Edytowane przez Ziutek108
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności