Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Apple Music


Lord Rayden
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez The Grand Wazoo,

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Bo my jesteśmy trochę inni xD 

Nie no, wydaje mi się, że chodzi tu o to ze większość (tak jak widać na wykresie) uzywa spotify, a tez spora część osób uzywa iphona. Ludzie coraz bardziej chcą mieć telefon, który będzie działać i trochę "myslał za nich", wyciagam z pudełka i używam.

Też ci co uzywaja iphona praktycznie tylko uzywaja ApM lub spotify, ale to kwestia czasu jak przejdą na ApM.

Użytkownicy androida używają różnych serwisów, spotify, tidal, AM itd. 

A Tidala albo używają peppersi jak są promocje 😂, albo osoby które cenią sobie jakość, a takich jest mało. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tidalem jest jeszcze jedna sprawa - wiele osób w USA utożsamia tę platformę z jej właścicielem, Jay-Z, który jest uznawany za człowieka - korporację (w złym tego słowa znaczeniu - anty konsumenckim). Nawet, jakby Tidal miał najlepszą aplikację, najlepszą jakość i najlepszą bibliotekę, to masa ludzi nie zapłaci mu ani centa z powodów ideologicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Najner napisał:

z powodów ideologicznych.

???

testowałem tidala przez 3 miesiące, nigdy nie polubiłem żadnej piosenki murzyńskiego rapera, w moich playlistach nie było takich piosenek, a tidal z uporem maniaka proponował murzyńskich raperów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, 100icki napisał:

???

Mi chodziło akurat o jego podejście do fanów i robienia z muzyki maszynki do pieniędzy i niczego innego. Ale fakt, mnie również bardzo irytują sugestie Tidala kierowane do mnie, pełno tam rapu albo mainstreamowego, guwnianego popu. Spotify i YTMusic dużo lepiej doradzają muzykę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chico99 napisał:

 

afroamerykańskich raperów hehe ...

W USA nie ma Murzynów ???

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Mam kilka pytań:

-Czy można wgrywać na chmurę własną muzykę? Jaką mamy pojemność? Czy można to robić z poziomu Windowsa i Androida?

-jaka jest jakość na papierze oraz odczuwalnie?

-można na windzie i Androidzie ściągać muzykę offline? 

-jaki jest miesięczny koszt?

-czy muzyka też jest usuwana, jak na Spotify i - głównie - tidalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji shazam jak się ma szczęście można znaleźć darmowe miesiące 1-3 dla nieaktywnych bądź nowycy kont.

 

Sama apka dość ciekawa i może być przydatna w naszym hobby. :)

 

Aplikacja Shazam służy do rozpoznawania muzyki. Gdy użytkownik odtwarza piosenkę i nie zna jej tytułu lub wykonawcy, może użyć aplikacji Shazam, aby zidentyfikować utwór. Aplikacja wykorzystuje mikrofon urządzenia mobilnego, aby przechwycić dźwięk i porównuje go z zapisaną w swojej bazie danych biblioteką utworów. Jeśli utwór zostanie rozpoznany, aplikacja wyświetla jego tytuł i wykonawcę, a także udostępnia użytkownikowi opcje takie jak odsłuchanie utworu w serwisach streamingowych, dodanie go do ulubionych czy udostępnienie w mediach społecznościowych. Shazam jest dostępny na różnych platformach, w tym na urządzeniach z systemami iOS i Android.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ubolewam nad tym, że Apple Music w ekosystemie Windows + Android nie do końca dobrze działa.

 

Przesiadka na sprzęty marki spod Cupertino prawdopodobnie będzie mnie czekać, bo noszę się z tym zamiarem od pewnego czasu, jednak do tego momentu nie chcę sobie psuć pierwszego wrażenia (bo to, jak wiadomo, można sobie wyrobić tylko raz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, marek_m napisał(a):

Tak.

W trialu mogłem przenieść 50 utworów, ale na pewno potrzebne jest jeszcze coś do konwertowania. O ile iPad widzi pliki to nie może ich odtworzyć podając błąd. Także jak ktoś zna jakiś program robiący to wszystko bez ograniczeń to prośba o podzielenie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Moja droga wyglądała tak: Spotifaj, Tajdal, Ejpl music, Amazon music. Amazon ma szerszą bazę utworów które słucham i różne Amazon exclusive versions.

 

Ejpl nie miał lossless na Windows, nie wiem jak to obecnie wygląda. A jak cenowo i czy family?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
3 godziny temu, tommir napisał(a):

Wczoraj dołączyłem ;) na razie poznaję.

Jak to u Apple. Działa jak złoto, wszystko lossless, często o wysokim próbkowaniu.

Cena vs Tidal bardzo atrakcyjna, jak masz Apple Music i Apple TV to warto wykupić komplet abonamentów razem z iCloud dla całej rodziny za 45 zł

Edytowane przez Palpatine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności