Jump to content

Wyprzedaż: Audeze LCD-2 classic, Fiio LC-BT1, 1more Stylish TWS, Hiby W5, Rapture AMP

Damix

Recommended Posts

Mam kilka rzeczy na sprzedaż. Pewnie sukcesywnie będę dodawać kolejne. Wszystko można odebrać osobiście w Poznaniu lub możliwość wysyłki za opłatą. 

Lista:

1.  Fiio LC-BT1 - sprzedane 

2. Przejściówka  mini XLR >-< Jack 3.5mm, żeńskie z obu stron - Sprzedane

3. Słuchawki TWS 1more Stylish

4.  Hiby W5 - Bluetooth DAC/AMP

5. Ultimate ears Triple.Fi

6.  Westone Startips

7. Audeze LCD-2 classic

8. Rapture AMP 

9. Słuchawki bluetooth Bose QC35II - sprzedane

1. Sprzedane

Fiio LC-BT1 adapter bluetooth by twoje ulubione IEMy mogły się łączyć bezprzewodowo że źródłem. Złącza mmcx. Dźwiękowo dużo lepszy niż Fiio UTWS1/TRN BT20S. Używany z dwa tygodnie. Jednak przesiadłem się na słuchawki z ANC do podróży. W zestawie adaptery, przewód do ładowania, malutkie etui by zmieścić taki zestaw w kieszeń.

Cena: sprzedane

IMG_20210609_133415.jpg

2. Przejściówka  mini XLR >-< Jack 3.5mm, żeńskie z obu stron, na gniazdach Rean, z tego co pamiętam miedź srebrzona. Używana kilka razy z AKG K7XX żeby podpiąć przewód jack-jack.

IMG_20210519_140027.jpgIMG_20210519_140209.jpg

Cena: 35 29 zł + wysyłka. 

3. Słuchawki TWS 1more Stylish. Kupione jakoś rok temu. Wizualnie bez zarzutu poza małym ubytkiem na wypustce, gdzie zakłada się dodatkowe gumowe kołnierze, ale w niczym to nie przeszkadza. Pudełeczko może mieć jakieś drobne ryski. Tipsy i kołnierze z zestawu nieużywane, korzystałem tylko ze swoich spiraldots.

Cena: 90 zł + wysyłka IMG_20210519_144549.jpgIMG_20210519_144608.jpgIMG_20210519_144811.jpg

4.  Hiby W5 - Bluetooth DAC/AMP jeden z lepszych, a już na pewno w swojej cenie wymiata, choć nie jest zbyt popularny ze względu na nietypową konstrukcję. Sensowna moc, duża dynamika i rozdzielczość. Obsługa LDAC, aptx HD, aptx LL itd. stan dobry, ale jest trochę malutkich zarysowań ze względu na błyszczącą obudowę. Wszystko co w zestawie: klips, kabel do ładowania, etui ładujące,  samo urządzenie, gumowe etui na etui ;).

Cena: 249 200 zł + wysyłkaIMG_20210519_150054.jpgIMG_20210519_153248.jpgIMG_20210519_150010.jpgIMG_20210519_150002.jpgIMG_20210519_145921.jpgIMG_20210519_145917.jpgIMG_20210519_145859.jpg

5. Ultimate ears Triple.Fi - jedna słuchawka, sprawna. Jako, że pozostałą część kiedyś zgubiłem w czasie spaceru, została mi jedna słuchawka. Była raz klejona przednia część i jak widać dalej się odkleja, filtry w tulejce były wymieniane na nowe. Może komuś się przyda na dawce, lub jak ja, zgubi jedną. 

Cena: za darmo + wysyłka. IMG_20210519_140634.jpg

6.  Westone Startips. Chyba najlepsze  tipsy na tulejkę T100.  Największą para piankowych sprzedana, reszta w komplecie. Chyba tylko czerwonych gumowych używałem. Reszta nowa, nie miałem nawet okazji później słuchawek z tulejką t100 żeby używać.  

Cena za komplet: 50 zł + wysyłka IMG_20210519_140250.jpg

IMG_20210519_140644.jpg

7. Audeze LCD-2 classic. Używane, kupione rok temu od innego użytkownika forum.

Niewiele przeze mnie używane, przez większość tego czasu byłem na wyjazdach, wiec nie było nawet kiedy i jak. Opaska na pałąku zastąpiona moją chwilową twórczością, wypełniona gąbką, wygodniejsza niż rozciągnięta oryginalna od producenta, jedna z zaślepek/śrubek na końcu mechanizmu rozsuwania pałąka gdzieś mi zaginęła ale nie wpływa to w żaden sposób na funkcjonalność czy sprawność słuchawek, wystarczy dokupić czarną śrubkę z tego co pamiętam, pady są wymienione na  Dekoni Choice Leather. Kabel w zestawie jest oryginalny od producenta, dołączam też oryginalne pudełko z pendrivem, którego zabrakło na zdjęciach.

Cena: 1800 1750zł + wysyłka

DSC00578.JPGDSC00579.JPGDSC00583.JPGDSC00584.JPGDSC00585.JPG

8. Rapture AMP wzmacniacz słuchawkowy zamówiony w 2015 roku od jego konstruktora, płytka PCB z oznaczeniem Rev. A, na życzenie mogę podesłać zdjęcia wnętrza. Z zewnątrz stan dobry, kilka drobnych rysek na górnej pokrywie, powoli zaczynają się ścierać napisy na froncie. Sprzęt oczywiście sprawny, nie był poddawany modyfikacjom. 

Cena: 900 zł  + wysyłka 

DSC00587.JPGDSC00588.JPGDSC00590.JPG

9. Słuchawki bluetooth Bose QC35II kupione w maju 2021 na amazonie, niewiele używane, tylko przy podróżach pociągiem i samolotem. Także bateria nie była męczona, stan wizualny i techniczny bardzo dobry, niczego się tam nie doszukałem jeśli chodzi o skazy, pady czyste i nie ugniecione. Dołączam dowód zakupu, chociaż realizują gwarancję również po S/N, w zestawie wszystko co daje producent: słuchawki, pudełko, etui, kabel jack 3.5mm, kabelek usb do ładownania. 

Cena: 600 zł + wysyłka  SOLD

DSC00568.JPGDSC00569.JPGDSC00571.JPGDSC00572.JPGDSC00573.JPG

Edited by Damix
  • Like 2

• 2 weeks later...
  • Damix changed the title to Wyprzedaż: Fiio LC-BT1, 1more Stylish TWS, Hiby W5 i więcej
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Damix changed the title to Wyprzedaż: Bose QC 35II, Fiio LC-BT1, 1more Stylish TWS, Hiby W5, Audeze LCD-2 classic, Rapture AMP
  • Damix changed the title to Wyprzedaż: Audeze LCD-2 classic, Fiio LC-BT1, 1more Stylish TWS, Hiby W5, Rapture AMP
  • 2 weeks later...
  • Similar Content

• By rafficzka
      HUAWEI FreeBuds 4i ANC Biały 200 zł JABRA Elite 75t ANC Czarny 280 zł PANASONIC RZ-S500WE-K ANC Czarny 290 zł SAMSUNG Galaxy Buds+ SM-R175N Czarne 300 zł Samsung Galaxy Buds Live 300 zł  

Co wybrać, aby mi nie wypadały, głównie słucham audiobooków/podcastów podczas biegania, spacerów z psem, dlatego nie chce żeby wypadały, ale to wiadomo bardzo zależna cecha od mojego ucha. Poprzednie Xiaomi Redmi Airdots wypadają mi przy bieganiu albo schylaniu. Tak samo z przewodowymi Samsung In Ear EO-IG935BB czy Brainwavz Delta jak dobrze pamiętam sprzed paru ładnych lat były problemy. Jedynie trzymające się słuchawki w moich uszach jakie pamiętam były podobne do tych - https://i.imgur.com/yQUvr7j.png Nie będę miał jak przetestować przed zakupem, ewentualnie zwrócę.

Pytanie pozostaje w takim razie odnośnie brzemienia w audiobookach i muzyka ale rzadziej - pop/rap, ewentualnie inne propozycje mile widziane za podobną ceną bądź wyższą jeśli w parze z jakością
    • By Elberoth
      Sprzedam iFi iPro DSD DAC przetwornik cyfrowo analogowy

OKAZJA !
      40% rabatu od ceny detalicznej, wynoszącej 14900zł.

Cena: 8990zł 

Fabrycznie nowy. Kupiony 2 lata temu i do tej pory nierozpakowany.

• By Lampowy
      Hej.

Chce zmienić Ifi idac 2 na coś nieco cieplejszego ??

Moje typy to :
      - Arcam r dac ( czy w 2021 w swojej cenie nadal jest spoko?)
      - Marantz hd1dac
      - Nuforce 80 dac
      -Audio gd nbf 28.28 
      Budżet : do 2000 pln za używkę.

Reszta toru :
      wireword usb  oraz kabel zasilający diy - ifi idac 2 - ic occ diy - cayin ha1a ( i mnóstwo lamp).
      Słuchawki : akg k702, hd650, he400se.

Dziękuje za odpowiedzi  szczególnie cenne będą dla mnie opinie ludzi znających brzmienie klocków od ifi.
      Proszę nie sugerować zmiany słuchawek 

Pozdrawiam.
    • By discodroid
      FD7 uzupełniają linię produktów FiiO posiadających pojedynczy przetwornik dynamiczny, high-endowymi monitorami wyposażonymi w membrany z czystego berylu. Te niezwykłe słuchawki, to istny pokaz możliwości renomowanego, chińskiego producenta. Ekskluzywna stylistyka, drobiazgowo wykonane magnezowo-aluminiowe obudowy, system wyrównywania ciśnienia wewnątrz ucha, technologia pryzmatów akustycznych oraz kabel z miedzy monokrystalicznej, który tworzy idealną synergię z sygnaturą berylowego przetwornika.

Pewnie jesteście ciekawi jak to gra - FD7 mają przede wszystkim kapitalnie zrobiony bas. Nie chodzi tu nawet o samo brzmienie, ale o jego możliwości techniczne. Jest bardzo szybki i "w punkt" oraz posiada doskonały czas reakcji. Świetnie sprawdzi się w szybszych gatunkach muzycznych np. z rodzaju elektroniki lub takich w których występuje duża ilość instrumentów perkusyjnych. Ale w innych kwestiach FD7 radzą sobie równie dobrze - spójne, realistyczne i mocno oteksturowane brzmienie, zaprezentowane w pełny i niezbyt agresywny sposób. Rozdzielczości nie brakuje, aczkolwiek słychać sporo organicznego nalotu, który lekko "zabrudza" dźwięk i dodaje mu kolorytu. Scena jest potężna, jej szerokość oraz głębokość imponuje już od pierwszych wspólnie spędzonych chwil + koniecznie warto wspomnieć o wybitnie odwzorowanych właściwościach 3d, których do tej pory brakowało w słuchawkach tej klasy. 

To z pewnością jeden z ciekawszych produktów z pojedynczym przetwornikiem jaki do tej pory gościł w naszym sklepie w Katowicach i na pewno zaskoczy nawet najbardziej wybredne uszy. Bądź jedną z pierwszych osób w Polsce, które będą miały okazję przetestować FiiO FD7 - zadzwoń pod numer 515 161 665 lub napisz maila na adres katowice@mp3store.pl, żeby umówić się na bezpłatny odsłuch tego oraz innych produktów z naszej oferty! 

• By discodroid
      EarMen Tradutto - nowy, w pełni zbalansowany przetwornik cyfrowo-analogowy o ultrawysokiej rozdzielczości jest już dostępny do odsłuchu w naszym sklepie w Katowicach. Jest to fantastyczna opcja dla osób poszukujących niedrogiego DACa wysokiej klasy, zapewniającego brzmienie najwyższej jakości. To małe arcydzieło sztuki zostało zaprojektowane w skrupulatny sposób po to, żeby w maksymalny sposób zwiększyć wydajność Twojego systemu audio, zmniejszyć pobór energii i maksymalnie przefiltrować wszelkie zakłócenia mające negatywny wpływ na odbiór muzyki.

Tradutto zapewnia wyjątkową jakość dźwięku dzięki układowi ESS Sabre DAC ES9038Q2M, który obsługuje cyfrowe pliki o rozdzielczości do 32bit/768kHz lub DSD512. Zastosowanie układu XMOS XU216 oraz modułu QCC5124 zapewnia wsparcie dla MQA oraz umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki przy użyciu kodeka LDAC.

Odwiedź nasz sklep w Katowicach i przekonaj się na własne uszy co potrafi EarMen Tradutto. Zadzwoń pod numer 515 161 665 lub napisz na adres katowice@mp3store.pl, żeby uzyskać więcej szczegółów na temat naszej oferty!

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy