Jump to content

Wyprzedaż: Audeze LCD-2 classic, Fiio LC-BT1, 1more Stylish TWS, Hiby W5, Rapture AMP

Damix

Recommended Posts

Mam kilka rzeczy na sprzedaż. Pewnie sukcesywnie będę dodawać kolejne. Wszystko można odebrać osobiście w Poznaniu lub możliwość wysyłki za opłatą. 

Lista:

1.  Fiio LC-BT1 - sprzedane 

2. Przejściówka  mini XLR >-< Jack 3.5mm, żeńskie z obu stron - Sprzedane

3. Słuchawki TWS 1more Stylish

4.  Hiby W5 - Bluetooth DAC/AMP

5. Ultimate ears Triple.Fi

6.  Westone Startips

7. Audeze LCD-2 classic

8. Rapture AMP 

9. Słuchawki bluetooth Bose QC35II - sprzedane

3. Słuchawki TWS 1more Stylish. Kupione jakoś rok temu. Wizualnie bez zarzutu poza małym ubytkiem na wypustce, gdzie zakłada się dodatkowe gumowe kołnierze, ale w niczym to nie przeszkadza. Pudełeczko może mieć jakieś drobne ryski. Tipsy i kołnierze z zestawu nieużywane, korzystałem tylko ze swoich spiraldots.

Cena: 90 zł + wysyłka IMG_20210519_144549.jpgIMG_20210519_144608.jpgIMG_20210519_144811.jpg

5. Ultimate ears Triple.Fi - jedna słuchawka, sprawna. Jako, że pozostałą część kiedyś zgubiłem w czasie spaceru, została mi jedna słuchawka. Była raz klejona przednia część i jak widać dalej się odkleja, filtry w tulejce były wymieniane na nowe. Może komuś się przyda na dawce, lub jak ja, zgubi jedną. 

Cena: za darmo + wysyłka. 

6.  Westone Startips. Chyba najlepsze  tipsy na tulejkę T100.  Największą para piankowych sprzedana, reszta w komplecie. Chyba tylko czerwonych gumowych używałem. Reszta nowa, nie miałem nawet okazji później słuchawek z tulejką t100 żeby używać.  

Cena za komplet: 50 zł + wysyłka IMG_20210519_140250.jpg

IMG_20210519_140644.jpg

7. Audeze LCD-2 classic. Używane, kupione rok temu od innego użytkownika forum.

Niewiele przeze mnie używane, przez większość tego czasu byłem na wyjazdach, wiec nie było nawet kiedy i jak. Opaska na pałąku zastąpiona moją chwilową twórczością, wypełniona gąbką, wygodniejsza niż rozciągnięta oryginalna od producenta, jedna z zaślepek/śrubek na końcu mechanizmu rozsuwania pałąka gdzieś mi zaginęła ale nie wpływa to w żaden sposób na funkcjonalność czy sprawność słuchawek, wystarczy dokupić czarną śrubkę z tego co pamiętam, pady są wymienione na  Dekoni Choice Leather. Kabel w zestawie jest oryginalny od producenta, dołączam też oryginalne pudełko z pendrivem, którego zabrakło na zdjęciach.

Cena: 1800 1750zł + wysyłka

DSC00578.JPGDSC00579.JPGDSC00583.JPGDSC00584.JPGDSC00585.JPG

8. Rapture AMP wzmacniacz słuchawkowy zamówiony w 2015 roku od jego konstruktora, płytka PCB z oznaczeniem Rev. A, na życzenie mogę podesłać zdjęcia wnętrza. Z zewnątrz stan dobry, kilka drobnych rysek na górnej pokrywie, powoli zaczynają się ścierać napisy na froncie. Sprzęt oczywiście sprawny, nie był poddawany modyfikacjom. 

Cena: 900 zł  + wysyłka 

DSC00587.JPGDSC00588.JPGDSC00590.JPG

IMG_20210609_133415.jpg

Edited by Damix
  • Like 2

• 2 weeks later...
  • Damix changed the title to Wyprzedaż: Fiio LC-BT1, 1more Stylish TWS, Hiby W5 i więcej
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Damix changed the title to Wyprzedaż: Bose QC 35II, Fiio LC-BT1, 1more Stylish TWS, Hiby W5, Audeze LCD-2 classic, Rapture AMP
  • Damix changed the title to Wyprzedaż: Audeze LCD-2 classic, Fiio LC-BT1, 1more Stylish TWS, Hiby W5, Rapture AMP
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Similar Content

• By mp3store ldz
      Najnowszy FiiO BTR5 2021 w końcu przybył do Łodzi!! 
      Jest to zaskakującą świetny dac/amp bluetooth, wspiera on wszystkie kodeki najwyższej rozdzielczości LDAC i Apt-X HD, ma bardzo niskie szumy własne i przyjemną muzykalną sygnaturę z dużą sceną i głębokim basem. BTR5 działa także po kablu więc można go wykorzystać przy laptopie podczas pracy. Ciekawym zestawem jest Fiio btr5 z fd3 pro. Fd3 pro posiada modularny kabel z możliwością przejścia na balans 2.5mm który jest wspierany przez btr5. Dodatkowo fd3 ma wymienne filtry co pozwala na wiele godzin testowania różnych konfiguracji 😄. Btr5 nadaję się także do bardziej high endowych iemow. Kinera Nanna świetnie się sparowała z btr5 i nie odczuwałem dużych strat względem słuchania ich na dedykowanych dapach :).
      https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac/fiio/2021191099964002406/6953175790945/fiio-btr5-2021-dacplusamp-wersja-standard
      https://mp3store.pl/sluchawki/dokanalowe/fiio/2021490875343141145/6953175740759/fiio-fd3-pro-sluchawki-dokanalowe

• By prophet1
      Sprzedam FiiO E7. Zawsze używany w oryginalnym gumowym etui a folia z frontu nie zdejmowana od nowości.
      Cena 250 PLN z wliczoną przesyłką DPD
    • By MP3store WAW
      Długo wyczekiwany słuchawkowy DAC/AMP  od FiiO, model K9 Pro gotowy do odsłuchu!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym stacjonarnym wzmacniaczem słuchawkowym od FiiO. Model K9 Pro to połączenie wysokiej jakości wzmacniacza słuchawkowego opartego na układach THX AAA 788+ oraz przetwornika D/A opartego na kości AKM 4499. Takie połączenie pozwala na wysterowanie ogromnej części słuchawek na rynku, wraz z zapewnieniem obsługi plików o najwyższej gęstości, do 384kHz oraz DSD256. Dodatkowo, producent zadbał również o bezstratną transmisję bezprzewodową poprzez Bluetooth, gdzie z użyciem kodeka LDAC, podanie pliku o gęstości do 990 kbit/s nie stanowi tutaj najmniejszego problemu.

Brzmienie urządzenia, można określić jako bardzo rozdzielcze, dynamiczne, jednocześnie wyważone i bezpieczne, bowiem nie narzuca się swoim stylem gry i nie frapuje ucha przy dłuższych odsłuchach na wymagających słuchawkach. Jest to urządzenie niesamowicie kompletne, którego powstanie tylko limitowana ilość - 2000 sztuk.

Serdecznie zapraszamy na odsłuch do warszawskiego salonu MP3Store / HiFi Pro!

• By MP3store WAW
      Najnowszy wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem cyfrowo analogowym od wiodącej prym, niemieckiej manufaktury - Violectric DHA V226 to urządzenie wyposażony w doskonałej klasy wzmacniacz słuchawkowy, przedwzmacniacz oraz przetwornik D/A Cirrus 43131 - który zapewnia natywne wsparcie dla plików o bardzo wysokiej gęstości. 

Dzięki wysokiemu napięciu wyjściowemu, mocy wyjściowej oraz współczynnikowi tłumienia urządzenie jest w stanie wysterować praktycznie każde słuchawki. 

Brzmienie nienachalne, z dużą ilością powietrza, nieprzesadnej rozdzielczości. Gra żywo, dynamicznie, doskonale kontroluje bas oraz doskonale oddaje obraz soniczny nagrania.

Serdecznie zapraszamy na odsłuch do warszawskiego salonu MP3Store / HiFi Pro!

• By pabblo097
      Na amazon.de są dostępne za 79€ ~ 364zł. Czy to dobry wybór w tej cenie? Dotychczas używałem TRN T200 i byłem z nich zadowolony ale ostatnio coraz bardziej szwankują a poza tym brakuje im paru funkcji np. wskaźnika naładowania pudełeczka. Muzykę odtwarzam na Spotify, głównie pop. Jeśli macie jakieś inne propozycję w cenie ~350zł, z chęcią je rozważę.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy