Skocz do zawartości

Beyerdynamic T1 3 generacja jaki wzmacniacz?


bootloader

Rekomendowane odpowiedzi

@bootloadera słuchałeś ich z jakąś lampą? One grają już same w sobie taką mocną, stereotypową lampą - wypełnienia im nie brakuje do tego stopnia, że słuchane bezpośrednio po nich NightHawki Carbon wydają się lekko chude ;) O ile nie jesteś nastawiony na lampę i tylko lampę (32 ohmy to podobno nie najlepsze połączenie do większości baniaków) to jednak celowałbym w co innego. One nie są trudne do napędzenia, choć wiadomo jak to w tym hobby - jak większość słuchawek z lepszym sprzętem zagrają pewnie lepiej. Ale to zupełnie co innego niż chociażby takie T1v1, gdzie bez wzmacniacza to lepiej nie podchodzić. U mnie bardzo fajnie grają z Cowonem Plenue L i Yulongiem DAART Aquila, z tym drugim nawet chyba nieco lepiej. 

Dysponując takim budżetem jak napisałeś pewnie zleciłbym @majkelowi machnięcie comba DAC/AMP i nawet za dodatkową lampą bym się nie rozglądał, bo te słuchawki zrobią tu robotę moim zdaniem. 

Na jakiegoś Bursona z serii C3 też powinno starczyć, nie tak dawno temu sam miałem C3P i sobie chwaliłem. 

Choć rozpędziłem się widzę z integrami, a skoro mowa o samym wzmacniaczu to w przypadku takiego Headonica pewnie nawet można by zaoszczędzić trochę kasy :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na szybko te dwie opcje które podałem, albo od @majkela BlueBox albo jakiś Burson z serii C3 od @Maysteri powinno być cacy :)

Jakbyś chciał taniej to @MrBrainwashbyć może mógłby Cię nakierować na jakieś sensownie wycenione, pomierzone sprzęty rodem z Chin jak np. Topping czy SMSL. Sądząc po opisach ich brzmienia z tymi Beyerami powinno być ok. 

To tak na szybko z co bardziej popularnych rozwiązań sprzętowych z tego forum; jeśli chodzi o inne opcje to ktoś musiałby coś podpowiedzieć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bootloader napisał:

@Undertaker Nie słuchałem ich z lampą ale poczytałem trochę i faktycznie najlepszym rozwiązaniem byłby combo DAC/AMP. Nie będę oszukiwał jestem totalnym laikiem w temacie audio, dzisiaj dołączyłem na forum. :P

wydanie 6k nie świadczy o tym ze będziesz zadowolony :)

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, xtpppp napisał:

wydanie 6k nie świadczy o tym ze będziesz zadowolony :)

No wiadomo, bo to zależy, gdzie i na co się te pieniądze wyda. Natomiast z tym combem to bardzo słuszny kierunek. Za 6kzł można mieć coś na poziomie grzebniętego Coplanda DAC 215 co najmniej, a to już jest takie granie, że można sobie siąść na pupie i po prostu słuchać muzyki. Kolega @Tytus1988 tak stwierdził, a ja wiem, że jak on coś postanowi, to się tego trzyma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, bootloader napisał:

@Undertaker Nie słuchałem ich z lampą ale poczytałem trochę i faktycznie najlepszym rozwiązaniem byłby combo DAC/AMP. Nie będę oszukiwał jestem totalnym laikiem w temacie audio, dzisiaj dołączyłem na forum. :P

Jakbym miał 5,6K i te słuchawki, to bym z kolegą @majkelnawiązał kontakt. On jest uznanym konstruktorem prestiżowych audiofilskich wzmacniaczy w Twoim zasięgu. I faktycznie pod te słuchawki może Ci nawet wzmak dostroić.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, manuelvetro napisał:

Jakbym miał 5,6K i te słuchawki, to bym z kolegą @majkelnawiązał kontakt. On jest uznanym konstruktorem prestiżowych audiofilskich wzmacniaczy w Twoim zasięgu. I faktycznie pod te słuchawki może Ci nawet wzmak dostroić.

Rumieniec mnie opływa,

I to na pewno

Nie od piwa.

Edytowane przez majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności