Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Xduoo MT-604


lobuz1

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, neonlight napisał:

 

giphy (4).gif

Mi to x-duo uratowało słuchawki, bo chciałem 4 zbalansowane pary sprzedawać.  Także...

Do relaksu będą jak znalazł z lampką, a k812 z toppingiem i Canem do studio, analiz i refleksyj

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, manuelvetro napisał:

Lampa vs tranzystor. Koniec porównania. Tak gra.

Bierta oba, tanie a dobre @Whooy

Muszę Cię zmartwić- teraz będzie tylko drożej. Jak się wkręcisz dokupisz lampki, jedne, drugie a później zadasz sibie pytanie jak to może zagrać z czystym lampowcem i kupisz otl. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, lobuz1 napisał:

Muszę Cię zmartwić- teraz będzie tylko drożej. Jak się wkręcisz dokupisz lampki, jedne, drugie a później zadasz sibie pytanie jak to może zagrać z czystym lampowcem i kupisz otl. :)  

Muszę Cię zmartwić. Bardziej  kocham moją żonę niż zabawki. Nic już nie kupię :D 

W tym roku :P 

Szkolnym :( 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manuelvetro napisał:

W tym roku :P 

spacer.png

Zawsze możesz powiedzieć, że to nie Twoje. Na testy :)  .

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że co ja mówię?

Tylko nie mam kasy, bo mnie związała finansowo.

Za pożyczkę od niej na k812, wtopiłem przez rok w spłacanie pożyczki z pracy - bezprocentowej, wiec git, ale rata pokaźna, jak dla mnie, wiec nie będę miał za co kupić czegokolwiek.

Bierzemy ją w przyszłym miesiącu, wiec rzutem na taśmę zakupiłem jeszcze - na testy :P  - to xduoo i toppinga.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problemem jest brak miejsca bo pomysłów nie brakuje. Sprzedam trochę tych gratów jak się osłucham. Już byłem umówiony na testy daca r2r Denafrips Ares II, ale odwołałem bo trafił się wyjazd. Teraz słucham z line out otl na stereo żeby odpoczęły uszy. Też mnie kręci ten temat i korci, źeby kupić lepszy wzmacniacz stereo bo kolumny mam super.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także, nie przepinałem się. Prace mam domowe od dyrektora zadane. Pracuje dzień i noc. Z k812 z ZeNstawu pracuje się średnio, bo są studyjne, boleśnie czasem dokładne. Jak nie pracuję, to owszem, wsłuch.uję się w muzykę w nie ubrany bardzo chętnie. Ostatnimi dniami szukałem do nich lampy, ale wiedziałem, że nie znajdę, jak Feliks Audio Esspressivo, które miałem nie wiem w 2014 za 1k stoi za 3,5... Szok. Także to Xduoo MT-604 wpadło mi oko, bo zbalansowane, mogę wypuścić IC 4,4 albo z ZEN DAC, albo z ZEN CAN , więc miód, drugi IC 4,4mm od kulozeby będę miał we wtorek. Wsadzę go w Cana, zobaczymy, co lepiej zagra z Xduoo MT-604. Drugi IC 4,4mm też miał w zamyśle zostać między ZEN DAC a ZEN CAN, ale... nie wiem, jak będzie bo topping d10s bardzo fajnie gra z CANem - wsadziłem IC grubba hybryda 7n 8żył - bdb ICek - mój najlepszy - i z k812. To jest tor dla k812. Niestety, żadna para słuchawek - puszczanych po balansie z ZenStawu - po k812 - nie sprawiała mi przyjemności. Więc pomyślałem, może ten Xduoo MT-604 je uratuje przed komisem? Niech zagrają relaksacyjne, niech grają w odwrotnym kierunku niż 812, lampowym ciepłem, czarem etc.

I zgodnie z moją metodologią gupi (bo lampowy lajkonik) ma zawsze szczęście, zanabyłem Xduoo MT-604. I cóż - dopiero od godzinki mam 812 na uszach, po do pracy (po pracy) lepiej się przysłużyły pozostałe - he400se, hf580, dt990 edition 250ohn, hd650 - pędzone z Xduoo MT-604. Jak on gra? CO mogę powiedzieć, schitt Valhalla 2 grał jak tranzystor, a Feliks Audio Espressivo jak lampa, ciepłem, magią, czarem. No to z pamięci Xduoo MT-604 gra mi jak Feliks Audio Espresivo. Ma duży narzut własnego charakteru na słuchawki, bo wszystkie grają z nim bardzo przyjemnie, gładko, urzekająco. Owszem zrobiłem ze dwa razy dla próby przesiadkę z 812 (d10s-ZEN CAN) na inne nauszniki  (ZEN DAC-Xduoo MT-604) i...... nie miałem odczucia, fuj i fe, jak wcześniej, gdy po 812 z ZenStawu zakładałem inne - z ZenStawu. Mam zestaw do analizy i zestaw do relaksu. I dziś na relaksacyjnym spędziłem nie wiem, 8 godzin? Jakie wnioski? Jeżeli ZEN CAN jest killerem wśród niedrogich tranzystorów, to Xduoo MT-604 jest killerem wśród, no właśnie... Obejrzyjcie sobie film Zeusa, ja się pod nim podpisuję ręcyma i nogyma. Lampki stockowe podobają mi się, ale nie znam się. W każdym razie nie będę upgradował, nie mam takiej potrzeby, wiadomo, lajkonik. @lobuz1d10s z CANEM na 812 prócz czystości, szczegółowości, etc gra mi gładko, analogowo z nutką słodyczy? To może CANa narzut własny. W każdym razie do 812 jest pycha :D I choć jest to zestaw do analizy, to przyjemny :D Dziękuję koledze także za inspirację w zakresie rzeczonych i fotografowanych topping d10s i Xduoo MT-604, bom się kolegi zakupami zainspirował, zgodnie z dewizą (heurezą) że w krótkim czasie sprzętu przewaliłeś masy, a topipnga i xduoo (choć wcześniejszy model) trzymasz, mimo, że budżetowe, to coś musi być na rzeczy... 

:P 

Jestem w niebie

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znów cały prawie dzień pracy przed komputerem. He400se i dt990 edition 250 ohm królowały na zmianę - z MT-604 zasilanego Zen Dac. :) k812 - pół godzinki z Cana z d10s na koniec dnia. Ale przepinałem się na hd650, zmieniłem im kabel z 7n na 6n srebrzone, oba thx to @lobuz1, bo za dużo było ciepła z samej miedzi i lampy i jest i relaks i szczegół. Ubrałem specjalnie hd650, które - przed zmianą kabla, najsłabiej szły z 4 zbalansowanych par, bo muszę @bigmarasowi ocenić sprzęt na alle. Z kablem 6n srebrzonym jest czad, nie chce mi się nawet do k812 wracać. W tym mt-604 jest magia. Ale i precyzja. Wiem, co mówię, Opeth Watershed, Heir Apparent zagrane przez hd650 pędzone przez tytułową hybrydę rewelacyjnie i przepięknie. Nie ma śladów ostrości, ale szczegółowość jest znakomita.

 

EC0DE942-6F4D-4ED8-AA37-77C17E2A4A21.jpeg

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, manuelvetro napisał:

Dzisiaj znów cały prawie dzień pracy przed komputerem. He400se i dt990 edition 250 ohm królowały na zmianę - z MT-604 zasilanego Zen Dac. :) k812 - pół godzinki z Cana z d10s na koniec dnia. Ale przepinałem się na hd650, zmieniłem im kabel z 7n na 6n srebrzone, oba thx to @lobuz1, bo za dużo było ciepła z samej miedzi i lampy i jest i relaks i szczegół. Ubrałem specjalnie hd650, które - przed zmianą kabla, najsłabiej szły z 4 zbalansowanych par, bo muszę @bigmarasowi ocenić sprzęt na alle. Z kablem 6n srebrzonym jest czad, nie chce mi się nawet do k812 wracać. W tym mt-604 jest magia. Ale i precyzja. Wiem, co mówię, Opeth Watershed, Heir Apparent zagrane przez hd650 pędzone przez tytułową hybrydę rewelacyjnie i przepięknie. Nie ma śladów ostrości, ale szczegółowość jest znakomita.

 

EC0DE942-6F4D-4ED8-AA37-77C17E2A4A21.jpeg

Chyba trzeba będzie wypożyczyć ten cudowny sprzęt od miłego człowieka lubiącego tatuaże, siłownię i złote pokrętła 😜

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.

Dzisiaj chciałem więcej lampy w lampie, więc wyjąłem czarną końcóweczkę kabelka 4,4mm od kulozeby, wpiąłem he400se 7nOCC 8x by Perul i wyrzuciło mnie z butów. A chwilę wcześniej miałem na uszach z ustrojstwa na zdjęciu puszczane k812, więc nie było to byle jakie osiągnięcie.

Powiedzcie mi Panowie, czy te lampki wygrzewają się, zanim osiągną optimum brzmienia? Wiem, że pół godzinki po starcie, ale czy one z czasem nie grają coraz lepiej, po iluś tam godzinach grania?

Bo nie ukrywam, że solo mt-604 gra coraz lepiej. Zaje2biście nawet już gra. Technicznie to jest półka ZEN CAN, mocowo także, jak nie lepiej, ale barw teraz dostało cholerstwo takich, że neutralno-jasne he400se, są tak wielobarwne, miodne, nasycone, ehh... Zeus jaj sobie nie robił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, manuelvetro napisał:

Kurde.

Dzisiaj chciałem więcej lampy w lampie, więc wyjąłem czarną końcóweczkę kabelka 4,4mm od kulozeby, wpiąłem he400se 7nOCC 8x by Perul i wyrzuciło mnie z butów. A chwilę wcześniej miałem na uszach z ustrojstwa na zdjęciu puszczane k812, więc nie było to byle jakie osiągnięcie.

Powiedzcie mi Panowie, czy te lampki wygrzewają się, zanim osiągną optimum brzmienia? Wiem, że pół godzinki po starcie, ale czy one z czasem nie grają coraz lepiej, po iluś tam godzinach grania?

Bo nie ukrywam, że solo mt-604 gra coraz lepiej. Zaje2biście nawet już gra. Technicznie to jest półka ZEN CAN, mocowo także, jak nie lepiej, ale barw teraz dostało cholerstwo takich, że neutralno-jasne he400se, są tak wielobarwne, miodne, nasycone, ehh... Zeus jaj sobie nie robił...

Też przed chwilę kupiłem mt-604 i zapakuję tam lampy 5654 Siemensa, albo RTC :).

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tylko 990 balanced black edition 250 ohm mam na uszach z mt-604. Fakt, że one są najwygodniejsze i najlżejsze, plus to jak to gra, sprawia, że nie chce mi się ich zdejmować. A urządziłem się przednio. Wszystko w zasięgu ręki. Z prawej prócz 990, k701FAW i hf580. Z lewej hd650, he400se i k812.

Także, mt-604 gra, jak Zeusgodełwewttemwidło.

No.

:D 

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie słucha się z lampami RTC na K701. Wczoraj zbiłem jedną lampę Siemensa i musiałem wymienić na RTC 5654RT. Dokupiłem też Siemensy z UK.

958A1839-F3CF-495A-A3D3-203001BC75D5.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam balans w K701- wstawione gniazda 3.5 w każdej muszli i okablowanie wewnętrzne od jd. Wczoraj nawet lutowałem bo kabelek się urwał.Sygnał z dziurki 4.4 jest już wzmocniony i powinno  w sumie podłączać się tam słuchawki, ale jak nie robi się papka i przestery to spoczko.

73E733B7-02AB-4D21-A85C-4E08CDA4AEE3.jpeg

 

B29EE49B-A2C8-4656-84FB-B453168D86E3.jpeg

Mam teraz w sumie 7 możliwości (torów) do odsłuchu bez przepinania kabli. 3 dacki, sa1, sp400, sinus otl, 2 lampki xduoo, Xduoo XA-10. :)  Meble zrobione pod audio i przechowywanie płyt winylowych. Zrobię jakieś czystki bo chcę dobry dac r2r.

A5EB7753-6885-4EFC-A1DA-66CEE99C563B.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lobuz1 napisał:

Mam balans w K701- wstawione gniazda 3.5 w każdej muszli i okablowanie wewnętrzne od jd. Wczoraj nawet lutowałem bo kabelek się urwał.Sygnał z dziurki 4.4 jest już wzmocniony i powinno  w sumie podłączać się tam słuchawki, ale jak nie robi się papka i przestery to spoczko.

73E733B7-02AB-4D21-A85C-4E08CDA4AEE3.jpeg

 

B29EE49B-A2C8-4656-84FB-B453168D86E3.jpeg

Mam teraz w sumie 7 możliwości (torów) do odsłuchu bez przepinania kabli. 3 dacki, sa1, sp400, sinus otl, 2 lampki xduoo, Xduoo XA-10. :)  Meble zrobione pod audio i przechowywanie płyt winylowych. Zrobię jakieś czystki bo chcę dobry dac r2r.

A5EB7753-6885-4EFC-A1DA-66CEE99C563B.jpeg

Lajki mnie znowu zjadli, szlak!

To ładnieście się, kolego łobuz, urządzili :P A słuchawki? W szafkach? W pudłach z tyłu?

Ja mam od bodzia do audio meble :P i choć biurko 1,75m to się nie mieści. Żona kawałek zajmuje mniej niż 1/3 i oddać nie chce. A akurat forum608 by się zdało postawić, posłuchać czasem z 650, bo warto, a tak, na szafie smutny stoi pod mikroforum. Ja mam bez przepinania 5 torów aktualnie, z forum608 miałbym 6. Przenośnych nie liczę. Wiadomo, że celujemy w 8, bo to symbol nieskończoności. Czekaj, czekaj, z przenośnymi mam 8 😜 Nie, cholera, 9. Sparrow wszystko zepsuł ;) 

Edytowane przez manuelvetro
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki są między gramofonem i ps4 i za telewizorem :) Na ławie na stojakach stoją K701 ( obok gramofonu, ale ale słaba fotka) i Pigwy z drugiej strony niewidiczne. Biere słuchawki, odpalam Roon z tabletu i leżę na kanapie ;). Nie mam biurka do audio bo wolę leżeć gdy wchodzę w ten muzyczny trans ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności