Skocz do zawartości

Xduoo MT-604


lobuz1

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Elhaz_77 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie, a właściwie prośbę o potwierdzenie czy takie połączenie ma sens ;)

Myślę, że wszystko się sprowadza do tego, jak to finalnie zagra i czy odczujesz jakieś negatywne skutki double ampingu. Mimo, że takie coś nie jest zalecane, to jednak spora ilość osób tak działa i jest zadowolona. Jeśli ten dongle gra czysto, nie szumi itp, to myślę, że będzie spoko. Wiadomo, że najpewniejszą opcją jest wyjście liniowe z DACa, które nie jest dodatkowo wzmacniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Elhaz_77 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie, a właściwie prośbę o potwierdzenie czy takie połączenie ma sens ;)

Jako źródło będzie smartfon z podpiętym Ibasso DC04, które będę łączył z MT604 kabelkiem jack 4,4 mm do 4,4 mm, takim jak tu w ofercie: https://allegro.pl/oferta/jack-4-4mm-do-4-4mm-adapter-audio-zbalansowany-10178550320

podpiętym do wejścia balance in.

Do wyjścia w MT604 (balance out) podpinam widoczny na fotce powyżej przewód 4,4 mm na podwójny XLR, który podłączam do Audio gd NFB 1 Amp, który mam spięty ze wzmacniaczem mocy.

Regulację głośności w MT 604 robię na zero, a głośnością steruję w przedwzmacniaczu NFB 1 Amp?

Jak dla mnie to nie ma to sensu- może wyjść papka, albo przestery. Ja daję czysty sygnał z dac i to wszystko. W sumie to będziesz ten sygnał wzmacniał 4 razy.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lobuz1 napisał:

Jak dla mnie to nie ma to sensu- może wyjść papka, albo przestery. Ja daję czysty sygnał z dac i to wszystko. W sumie to będziesz ten sygnał wzmacniał 4 razy.

Dzięki za odpowiedź.

Jakby nie patrzeć na każdym kroku wychodzi, że muszę nabyć w końcu dac'a z wyjściem na xlr'ach :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Elhaz_77 napisał:

Jakby nie patrzeć na każdym kroku wychodzi, że muszę nabyć w końcu dac'a z wyjściem na xlr'ach :)

Jak chcesz go podpinać do tego Xduoo mt-604, to jeszcze rozważałbym DACa z wyjściem liniowym 4.4mm, jak np w Zen DACu. Chyba trochę łatwiej o adapter 4.4mm do 4.4mm, choćby iFi taki sprzedaje. Chyba, że XLR Ci potrzebne z innego powodu.

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Elhaz_77 napisał:

Dzięki za odpowiedź.

Jakby nie patrzeć na każdym kroku wychodzi, że muszę nabyć w końcu dac'a z wyjściem na xlr'ach :)

 

Polecam takie rozwiązanie- mam 3 dacki i myślę o czwartym Denafrips Ares II :)  .

 

Z budżetowych to ten może okazać się hitem:

https://hifigo.com/collections/soncoz/products/soncoz-la-qxd1-dac-fully-balanced-digital-audio-converters-with-xlr

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Artorias napisał:

Jak chcesz go podpinać do tego Xduoo mt-604, to jeszcze rozważałbym z DAC z wyjściem liniowym 4.4mm, jak np w Zen DACu. Chyba trochę łatwiej o adapter 4.4mm do 4.4mm, choćby iFi taki sprzedaje. Chyba, że XLR Ci potrzebne z innego powodu.

XLR  potrzebuję, aby podpiąć to do preampa/headampa Audio GD Nfb 1 Amp, który ma wejścia xlr oraz rca.

Dysponuje jednak interkonektem 4,4 mm na podwójny XLR, którym obecnie łączę wyjście z DC04 z moim Audio GD.

Mógłbym go zatem użyć do podłączenia ZEN dac do mojego preampa.

Szkoda tylko, że ten ZEN dac nie ma zasilacza w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jasna sprawa że musi być coś przed i plan mam taki aby wrzucić Shanling M3X na wejście i na wyjściu iść w 1W na przykład dla Timeless natomiast pytanie jest czy 604 to jest właściwy wzmacniacz dla IEM czy też IEMy będą wyłapywać wszelkie niedoskonałości; większość recenzentów testowała go z dużymi słuchawkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, telemach napisał:

jasna sprawa że musi być coś przed i plan mam taki aby wrzucić Shanling M3X na wejście i na wyjściu iść w 1W na przykład dla Timeless natomiast pytanie jest czy 604 to jest właściwy wzmacniacz dla IEM czy też IEMy będą wyłapywać wszelkie niedoskonałości; większość recenzentów testowała go z dużymi słuchawkami

To zależy od iemów. Np. z planarnymi P1 brzmi to bardzo dobrze, nie ma brumienia - one żrą tyle prądu co niejedne pełnowymiarowe. Potek w podobnym położeniu co podczas odsłuchu z Pigwami.

4FCBBA51-32D9-4A59-827B-439C378EBAAE.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności