Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Xduoo MT-604


lobuz1

Rekomendowane odpowiedzi

Dac SU9+ MT-604 z lampkami RTC i K701  jd mod na padach Brainwavz i kablu od kulozeby zagrały zjawiskowo, szeroką sceną, z detalem, nie tak jałowo- z dociażeniem. Te lampki RTC dodają trochę czarnego tła, oczyszczają i z tymi słuchawkami nie przytłaczają. Polecam za  niewielkie pieniądze zakupić bo na allegro gość ma ostatnie 6 sztuk. Bardzo mi pasuje połączenie z Xduoo z lekko grającymi K701. Sam od niego kupiłem w sumie 8 sztuk.  

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mt-604 przerwało hegemonię Robinów. Uff. Miałem ochotę posłuchać mt-604, ale nie z Zen Daca, bo ostatnio mi ZenStaw jako duo ładnie grał w balansie i postanowiłem, że tak musi zostać. Skąd wziąć daca w balansie do mt-604? Shanling M6 przypomniał mi się, plus kabelek Canare 4,4mm to 4,4mm od kulozeby i gra ! A do tego rozrywkowe zbalansowane hf-580 z chińską srebrzoną miedzią. Ten kabel z alli na niczym mi nie grał, ale z mt-604 łapie świetną synergię i cały zestaw spokojnie z Robinami może w dawaniu mi przyjemności rywalizować.

M6 na dobrym kablu od JD - gold plated 6n - pędził mi forum608. Uruchomię forum608 dla hd650 na poddaszu najprawdopodobniej, bo 650-ki dostają po tyłku od wszystkich słuchawek, obojętnie z czego puszczane -  czy mt-604, czy ZenStaw, czy mt-604 jako pre.

E8A4A43E-43D6-4549-A220-EE5B351B71EF.jpeg

38 minut temu, Artorias napisał:

Uuu, a kto wie czy nie omija Cię właśnie jakieś prawdziwie audiofilskie doznanie.

Z hd650 balanced chińskie srebrzone 6n było bardzo średnio. Za to po podłączeniu dt990 balanced special black edition czarny Perul solidcore+litz jest, jak piszesz :D nie omija mnie właśnie prawdziwe audiofilskie doznanie :P 

Aż mi się nie chce he400se podłączać.

Wnioski: dobrze mieć kilka torów. Nudy ni ma. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, manuelvetro napisał:

czarny Perul

Szczerze, to inaczej go sobie wyobrażałem. Ja za to czekam na czarne Robiny, ale może i dobrze, że jeszcze ich nie ma, bo mam w tym miesiącu trochę wydatków.

 

1 godzinę temu, manuelvetro napisał:

Wnioski: dobrze mieć kilka torów. Nudy ni ma. 

Dobrze mieć lampki, co by sobie urozmaicać tranzystorowe doznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend upłynie mi pod znakiem MT 604. Manu nic nie przesadzał zachwalając ten wznak. Mocy mu wystarczy, brzmienie świetne, irytuje tylko regulacja głośności.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Elhaz_77 napisał:

Ten weekend upłynie mi pod znakiem MT 604. Manu nic nie przesadzał zachwalając ten wznak. Mocy mu wystarczy, brzmienie świetne, irytuje tylko regulacja głośności.

Można się przyzwyczaić. Mam ustawione na 2 kreskę i nie ruszam- ustawiam pilotem na dac. Właśnie slucham od kilku godzin. Jest świetny, detaliczny, nie przymula.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na 12.00 głośność na stałe, a reguluję na bieżąco na ZEN DAC , jeśli on go pędzi, lub na shanling M6 :D 

BArdzo precyzyjnie można wszystko ustawić. Zeos ostrzegał, że to jedyna wada mt-604 - jak ktoś nie ma czegoś, z przodu (DACa) , do regulacji głośności, to będzie krucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocny jest skurczybyk. U mnie na smsl su9 głośność na 70% a mt-604 na 2 kreskę z Pikpokami, ale one są mniej wymagające prądowo niż Aeon. 

E0990B59-806E-493C-93CF-FADE9F8BC0F6.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Artorias napisał:

A te, to akurat P2. Pigwy poznam z daleka, nawet w całkowitych ciemnościach :D

Pikpoki mam na uszach podłączone tym czarnym kablem Vivo Scherlocku :P

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lobuz1 napisał:

Pikpoki mam na uszach podłączone tym czarnym kablem Vivo Scherlocku :P

Ahh miałem cichą nadzieję, że ten kabel leży luzem :D W każdym razie zacną kolekcję masz. Jeszcze Robinki i będzie rodzinka w komplecie, bo Aiva to czarna owca w rodzinie, choć i one mają swoich zwolenników.

 

A jak się spisują P2 na tym Xduoo? Gra to jakoś?

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy potrzebne mi te Robiny. Mam zamkniete Drop Panda, Aeon 2 i Ether CX i chyba wystarczy. Zobaczymy.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, manuelvetro napisał:

Jak się wyleczyłeś z zakupoholizmu?

A kto powiedział, że się wyleczył? Na razie nie stwierdził, że Robinów nie kupi. Sprawa otwarta.

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Artorias napisał:

A kto powiedział, że się wyleczył. Na razie nie stwierdził, że Robinów nie kupi. Sprawa otwarta.

Jasne, ze otwarta ;).

10 minut temu, manuelvetro napisał:

Pewne że niepotrzebne.

Jak się wyleczyłeś z zakupoholizmu?

Nie wyleczyłem- wręcz przeciwnie, ale chciałbym lepiej, inaczej, zaskakująco, a piszecie, że to takie na spacerki, młodzieżowe. :) Dzisiaj sprzedałem Fiio FA9 i kupiłem za nie kabelek 3m Vivo :) .

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lobuz1 napisał:

Nie wyleczyłem- wręcz przeciwnie, ale chciałbym lepiej, inaczej, zaskakująco, a piszecie, że to takie na spacerki, młodzieżowe. :)

Robiny przeszły niezłą metamorfozę, od reinkarnacji D7100 (ba, nawet w niektórych kwestiach ponoć lepsze), do słuchaweczek na spacerki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Artorias napisał:

Robiny przeszły niezłą metamorfozę, od reinkarnacji D7100 (ba, nawet w niektórych kwestiach ponoć lepsze), do słuchaweczek na spacerki.

Nie piję, nie palę, tanie są to może kupię :)

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamknięte k812 z basem z d7100

Jak chłopaki z dapów porównają na micie jutro, to potwierdzą

 

Z ZenStawu, już 812 odskakują Robinom. Ale z xdp100r vs xdp300r - jest 1:1. Różnice w scenie na korzyść 812 i dużo więcej jednak basu (z pionka) na Robinach. Z ZenStawu różnice w basie były mniejsze. Pionki mogą słabować prądowo, by bas wydobyć z 812 im właściwy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień odsłuchów i ciągle radocha, dawno już żaden sprzęt mnie tak pozytywnie nie zaskoczył...

Malutkie to, niepozorne, po raz kolejny okazuje się, że sprzęt nie musi kosztować kilku tysięcy, aby dobrze grał.

20211016_155428.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, a właściwie prośbę o potwierdzenie czy takie połączenie ma sens ;)

Jako źródło będzie smartfon z podpiętym Ibasso DC04, które będę łączył z MT604 kabelkiem jack 4,4 mm do 4,4 mm, takim jak tu w ofercie: https://allegro.pl/oferta/jack-4-4mm-do-4-4mm-adapter-audio-zbalansowany-10178550320

podpiętym do wejścia balance in.

Do wyjścia w MT604 (balance out) podpinam widoczny na fotce powyżej przewód 4,4 mm na podwójny XLR, który podłączam do Audio gd NFB 1 Amp, który mam spięty ze wzmacniaczem mocy.

Regulację głośności w MT 604 robię na zero, a głośnością steruję w przedwzmacniaczu NFB 1 Amp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności