Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

O wszystkim i o niczym #2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To się nazywa priorytety.
Ja np. zarabiam całkiem przyzwoicie, ale w życiu nie kupię sobie np. bmw, bo nowe dla mnie za drogie (acz doceniam, fajne, przejechałem trochę trójką i podobalo mi sie), a używki nie chcę.
Ale ktoś zarabiający kilkakrotnie mniej ode mnie odłoży i kupi, bo chce. I jego prawo.
Czy rzeczywiście beemka piątka jeździ 3 x lepiej od np. Passata?... :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. A prawdziwi audiofile powinni jeździć Polonezami. Ja prawdę powiedziawszy jak umawiam się z audiofilem na osobisty odbiór to pierwsze co zwracam uwagę i już wiem czy gość jest tru czy pozer to właśnie to jak gracianym autem przyjeżdża. A potem opowiada mi o swoim domowym torze za 50k. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być audiofile, którzy jarają się też samochodami i mają tor za 50k a samochód za wielokrotność tej kwoty. Ciężko teraz o Poloneza. :) .Dla mnie najlepszy jest służbowy i duży.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znów będziemy mieli polską markę samochodów... tylko nazwa zbyt podobna do Volvo:

https://voscoautomotive.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 14:27, hammerh34d napisał:

Ja noszę.
Myję ręce, zakladam rękawiczki, a na czas badania pacjenta zakladam drugie default_smile.png
Tak, badam w podwójnych rękawiczkach.

A po zbadaniu pacjenta zdejmujesz obydwie? Tak dopytuję, bo nie każdy pacjent zwraca na to uwagę. A lekarz też człowiek i z rutyny może zapomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tymi wewnętrznymi rękawiczkami dotykasz klawiatury i wszystkiego a potem brudnymi rękawiczkami zakładasz drugie?

Ostatnio jak byłem to po prostu lekarz zdezynfekował gołe ręce, założył rękawiczki, zbadał co trzeba, zdjął je i wrzucił do odpowiedniego pojemnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności