Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

O wszystkim i o niczym #2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, manuelvetro napisał:

Mnie się najbardziej podobała piątka z 2.2 VTEC czy też 2.3?

Ale korozja piątki jadała, a trójki mojej nic a nic, mimo eksperymentów lotniczych.

Heh.. a mi się właśnie piątka już nie podobała, przez tą kanciastą budę, te tandetne lampy tylne i kwadratowe przednie, to już nie była ta zgrabna linia. O.. jeszcze czwórka była spoko. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam.Którą ze stron internetowych od wysyłek kwiatow polecacie? która najmniej was zawiodła? pchać sie w pocztę kwiatową czy może skorzystać z innych ofert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, deftones9 napisał:

znalazłem na poczcie kwiatowej taką opcję.Trzeba tylko podać numer telefonu odbiorcy.Sęk w tym że znika forma zaskoczenia/niespiodzianki

No i może się okazać że odbiorca i tak nie poda adresu. Takie czasy. 

 

 

@deftones9 Jak znasz wszystkie dane i mniej więcej dzielnice miasta. To wyślij do paczkomatu bombonierkę i wino.

Edytowane przez espe0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deftones9 napisał:

Pytanie mam.Którą ze stron internetowych od wysyłek kwiatow polecacie? która najmniej was zawiodła? pchać sie w pocztę kwiatową czy może skorzystać z innych ofert?

Nie warto. Przerabiałem wysyłanie kwiatów z zaskoczenia. Szkoda czasu, kwiatów i pieniedzy.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem z rana i dotarły pół godziny temu.Dotarły w stanie bardzo dobrym, pani mega zadowolona.

 

Czy Ty Rafacio byłeś w swoim życiu z czegokolwiek zadowolony?

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.000,- zł + 23% VATu  (4.000,- zł) plus marża sprzedawcy (z 2.000,- zł) i vuala mamy 24.000 zł xD
2000 zl marży? Dobre sobie...

Wszystko drożeje to i słuchawki, dopóki ludzi e będą je kupować dopóty będą drożały, a będą kupować, bo zawsze znajdzie się sporo osób, które chcą mieć to co najdroższe bez względu na przełożenie price/sq.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MichalZZZ napisał:

to będą mialy wielu swoich fanów i ich cena jest naprawde normalna. 

Teraz już rozumiem. Aż się zastanowiłem czy samemu czegoś nie produkować. Może jakie kable z casto przemalowywać, może jakieś podstawki klecić jak fanatyk. Może mój prototyp kolumn z szafy wyciągnąć, dopieścić, dodać nieistniejącą historię audiofilską i puścić w świat za 15000 euro. Może też ktoś określi cenę jako normalną.

4 godziny temu, prolim napisał:

Czekam na jakiegoś gracza, który złamie ten ryne

Zależy pod jakim względem. Bo jeśli pójdzie w niską cenę to audiofile dla których jedynym wyznacznikiem jest cena nie kupią.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rafacio napisał:

Aż się zastanowiłem czy samemu czegoś nie produkować. 

Śmiało. Najpierw jednak przestan na wszystko narzekac, bo Ci nic nie wyjdzie z tej produkcji ;)

 

W kazdym razie dla mnie osobiscie cena jest normalna. Bo niby czego oczekiwałeś, że LCD5 będą na poziomie cenowym LCD4 albo tansze? :) 500 USD róznicy to nie jest duza kwota (moim zdaniem). Jeżeli faktycznie będą robiły różnice w brzmieniu, to cena jest jak najbardziej normalna.

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MichalZZZ napisał:

 500 USD róznicy to nie jest duza kwota (moim zdaniem)

500 USD to wystarczająca kwota na takie słuchawki, które wystarczą do pełnego zadowolenia ze słuchania o ile nie jest się pasjonatem zmian dla samych zmian. 

Ciężko mi się zgodzić, że 4000 czy 5000 euro czy nawet dolarów jest normalną ceną za w sumie coś tak prostego jak słuchawki. Smutne zaś jest urobienie konsumentów, którzy takie ceny akceptują, a nawet się nimi podniecają. Ciekawe też, że w takich cenach obracają się głównie firmy garażówki lub piwniczanki. Porządne z zapleczem inżynieryjnym czasem też, ale w garażówkach to cena jest główną cechą, która jest eksponowana. Co jeszcze dziwniejsze w takich produktach to to, że a to pady się rozleciały po roku, a to system regulacji nie działa itp. I jest to akceptowane. W słuchawkach za ponad 10 koła? Ba. Nawet w takich za dwa nie powinno mieć to miejsca. Bo dwa koła to i tak sporo jakl za dwa... Wiadomo co.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafacio napisał:

500 USD to wystarczająca kwota na takie słuchawki, które wystarczą do pełnego zadowolenia ze słuchania o ile nie jest się pasjonatem zmian dla samych zmian. 

Ciężko mi się zgodzić, że 4000 czy 5000 euro czy nawet dolarów jest normalną ceną za w sumie coś tak prostego jak słuchawki. Smutne zaś jest urobienie konsumentów, którzy takie ceny akceptują, a nawet się nimi podniecają. Ciekawe też, że w takich cenach obracają się głównie firmy garażówki lub piwniczanki. Porządne z zapleczem inżynieryjnym czasem też, ale w garażówkach to cena jest główną cechą, która jest eksponowana. Co jeszcze dziwniejsze w takich produktach to to, że a to pady się rozleciały po roku, a to system regulacji nie działa itp. I jest to akceptowane. W słuchawkach za ponad 10 koła? Ba. Nawet w takich za dwa nie powinno mieć to miejsca. Bo dwa koła to i tak sporo jakl za dwa... Wiadomo co.

Podobnie jak Bentley za grubo ponad 1 mln euro nie ma uzasadnienia w cenie.

Podobnie Audeze - to jest produkt celowo drogi dla pasjonató i ludzi zamożnych, nie dla biedaka to, pogódź się z tym. Nie ma sensu racjonalizować ceny, kupi ten, kto może, bo... może :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kubachim napisał:

Podobnie jak Bentley za grubo ponad 1 mln euro nie ma uzasadnienia w cenie.

Podobnie Audeze - to jest produkt celowo drogi dla pasjonató i ludzi zamożnych, nie dla biedaka to, pogódź się z tym. Nie ma sensu racjonalizować ceny, kupi ten, kto może, bo... może :)

Piszesz,że audeze(jak bentley)jest dla pasjonatów i ludzi zamożnych,a ja piszę,że dla jeleni dla rykowisku.Piszesz żeby się z tym pogodzić ,a ja piszę zgadzam się z tym.

Kto ma ten płaci,ja mam a nie płacę,wystarczą mi HeddyOne.Aleluja i do przodu🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi wybaczyć, ale ja to nie rozumiem tego narzekania na ceny produktów. Zwłaszcza w miejscu przeznaczonym dla pasjonatów. Być może dlatego nie rozumiem, bo jestem osobą, która mało na co w życiu narzeka. Cena jest jaka jest. Należy się z tym pogodzić, że wszystko drożeje. Wchodząc w to, bądź inne kosztowne hobby musisz sie z tym liczyć, że produkty flagowe będą miały wyśrubowane ceny. Przecież nikt nikomu nie każe tego kupować. To nie jest rachunek za mieszkanie, który musisz zapłacić :) Jak słusznie zauważył kolega @Rafacio można sie cieszyć świetnymi słuchawkami za różnice w cenie między LCD4 a LCD5. Mnie cały czas jednak chodzi o to, że cena jest normalna w stosunku do ceny LCD4. Bo na miłość boską, nikt chyba nie myślał, że LCD5 po tylu latach oczekiwań będzie od nich tańsze :) 

 

A już wyśmiewanie i nazywanie ludzi, którzy sobie mogą pozwolić na takie bądź inne produkty jeleniami jest bardzo nie na miejscu.

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle od jeleni wyzywają frustraci którzy bardzo by chcieli ale nie mogą sobie pozwolić na lepsze sprzęty,
Zazwyczaj tak to wygląda że najbardziej szczypie **** tych których nie stać.
Wystarczy popatrzeć na wstawki na peperz.jak właśnie wlatują jakieś słuchawki za 2k PLN. Jakieś droższy rower czy inne tego typu rzeczy. Zaraz się robi banda szczekacz że to debilizm przecież on ma najtańsze jakie można kupić i działa wybitnie.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności