Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

O wszystkim i o niczym #2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Jot R napisał:

 

@audionanik jeśli już żartujemy, to pamiętaj, że w kapitalistycznej Ameryce kokainę sprzedawali w napojach 😎

 

Coca Cola.

Toż z @audionanikiem sugerowaliśmy właśnie, że

Cytat

"amerykańscy naukowcy"

są tyle warci, co kolumbijscy.

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując sluchawki spoza UE, dokladnie z Izraela i to, że mają drewnianą obudowe, może mieć wpływ na inne opłaty celne ? Czy po prostu jest to elektronika i drewno nie ma tutaj nic do rzeczy ?

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, audionanik napisał:

Nie pamietam, bo zrezygnowali z niej jakoś na początku dwudziestego wieku - aż tak stary nie jestem.

 

9 godzin temu, audionanik napisał:

w socjalistycznych Niemczech za Hitlera amfetamina niemal została tak zakwalifikowana - w czasie wojny serwowano ją żołnierzom pod nazwą "pervitin":D.

 

Jesteś weteranem wojennym? :ph34r:

 

17 minut temu, audionanik napisał:

Swoją drogą to straszne z nich cioty.

No nie wiem, koka w składzie się dłużej utrzymała niż wino 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie emocje opadły- czas dodać trochę pikanterii i dynamiki w tym temacie. ;)  Czy wiecie, że odpowiednio dokręcona pokrywa w dac wpywa na sygnaturę dźwięku? Ważna jest kolejność dokręcania śrubek a „final tunning” robi się na ucho uderzając w blachę, która wydaje dźwięk o różnych częstotliwościach…jak dawni samochodziarze. Także ten, biegnijcie i odkręcajcie/przykręcacie śrubki :P  . Mogą być potrzebne podkładki z  brązu czy mosiadzu. Nie mam pomiarów- od razu mówię. 😜 

 

 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lobuz1 napisał:

Zdecydowanie emocje opadły- czas dodać trochę emocji i dynamiki w tym temacie. ;)  Czy wiecie, że odpowiednio dokręcona pokrywa w dac wpywa na sygnaturę dźwięku? Ważna jest kolejność dokręcania śrubek a „final tunning” robi się na ucho uderzając w blachę, która wydaje dźwięk o różnych częstotliwościach…jak dawni samochodziarze. Także ten, biegnijcie i odkręcajcie/przykręcacie śrubki :P  . Mogą być potrzebne podkładki z  brązu czy mosiadzu. Nie mam pomiarów- od razu mówię. 😜 

 

 

Była analogia do samochodziarzy.

Także się wypowiem, gdyż mam samochód marki Dacia.

Pomiędzy 1,9 a 2,0 obrotów coś mie w aucie wpada w wibracje (obroty wzbudzają drgania kokpitu) a we mnie wzbudza się taka emocja i dynamika, że aż mie mowę odbiera. Także, to, że  niedokręcone Dace grają, to nic, niedokręcone Dacie to dopiero maja wibratto.

Ale bitą brałem, to wiedziały gały.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, manuelvetro napisał:

Była analogia do samochodziarzy.

Także się wypowiem, gdyż mam samochód marki Dacia.

Pomiędzy 1,9 a 2,0 obrotów coś mie w aucie wpada w wibracje (obroty wzbudzają drgania kokpitu) a we mnie wzbudza się taka emocja i dynamika, że aż mie mowę odbiera. Także, to, że  niedokręcone Dace grają, to nic, niedokręcone Dacie to dopiero maja wibratto.

Ale bitą brałem, to wiedziały gały.

Manu niemożliwe. Byłem w fabryce Dacia w Pitesti kilka lat temu i wszystko odkręcali jak należy. :)  Do tej fabryki dostarczamy praktycznie w 100% nasze systemy montażowe. :)  

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał przecież, że bita była.

7 minut temu, manuelvetro napisał:

Była analogia do samochodziarzy.

Także się wypowiem, gdyż mam samochód marki Dacia.

Pomiędzy 1,9 a 2,0 obrotów coś mie w aucie wpada w wibracje (obroty wzbudzają drgania kokpitu) a we mnie wzbudza się taka emocja i dynamika, że aż mie mowę odbiera. Także, to, że  niedokręcone Dace grają, to nic, niedokręcone Dacie to dopiero maja wibratto.

Ale bitą brałem, to wiedziały gały.

To masz niezłego dac-a.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marek_m napisał:

Powiedz coś po pantoflarsku :) 

Po pantoflarsku to przestałem pić. Jej zasługa. I rzuciłem audio 2 razy, na 4 lata łącznie, jak drugi syn się urodził i potem jak, był bunt dwulatka.

Teraz nie dość, że auto kupiła, za remont płaciła i za dwukrotne wakacje (ja tylko za jedzenie) to nie pyta ile kosztowały te sprzęta, co nimi żongluję. Pyta natomiast „po co sprzedajesz, jak dobrze gra? No to wycofałem z komisu wsio ;) 

A z Dacii Sandero Stepway 2015, jestem naprawdę bardzo zadowolony. O dziwo bardziej niż z poprzednich: hondy prelude, rover 400, vectra 2.0, choć lubiłem wszystkie.

:D 
 

 

Aha, forum nie czyta, nawet MuzoStajni. Chyba nie zna mojego nicka nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto powód że weganizm jest taki sam be jak jedzenie miesa

Cytat

Rośliny też cierpią gdy są zjadane, najwyższy czas zacząć żywić się słońcem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, neonlight napisał:

Który model i jaki motór? 

To było moje pierwsze auto. Służyło mi do latania, dosłownie. Nad rowem, między drzewami, orałem nim po polu, leciałem też przez skrzyżowanie z parkowaniem równoległym na chodniku. Kolizje i wypadki na dzień dobry, ale Marian wyklepał lepi od japońca. Prelka trójka, , rocznik 92, 2.0 podwójny gaźnik, 109 kuni. Jak pochwaliłem się na początku, nie mogłem od razu nad tym stadem zapanować! Autko lekkie, dupą po asfalcie się szorowało, ale zakręty brała jak gokart.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, manuelvetro napisał:

To było moje pierwsze auto. Służyło mi do latania, dosłownie. Nad rowem, między drzewami, orałem nim po polu, leciałem też przez skrzyżowanie z parkowaniem równoległym na chodniku. Kolizje i wypadki na dzień dobry, ale Marian wyklepał lepi od japońca. Prelka trójka, , rocznik 92, 2.0 podwójny gaźnik, 109 kuni. Jak pochwaliłem się na początku, nie mogłem od razu nad tym stadem zapanować! Autko lekkie, dupą po asfalcie się szorowało, ale zakręty brała jak gokart.

Haha.. najładniejsza buda moim zdaniem, też miałem w planach zakup, ale z silnikiem 2.2 VTEC, 4WS i 185KM, wtedy to była rakieta. 😁 Jednak po doświadczeniach z Civic'ami i Accord'ami stwierdziłem, że to nie jest mój kierunek i ostatecznie niemiecka motoryzacja skradła moje serce. Choć przyznać muszę, że jak bym miał garaż na kilka aut, to chętnie bym tam Prelude zobaczył. 😁

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, neonlight napisał:

Haha.. najładniejsza buda moim zdaniem, też miałem w planach zakup, ale z silnikiem 2.2 VTEC, 4WS i 185KM, wtedy to była rakieta. 😁 Jednak po doświadczeniach z Civic'ami i Accord'ami stwierdziłem, że to nie jest mój kierunek i ostatecznie niemiecka motoryzacja skradła moje serce. Choć przyznać muszę, że jak bym miał garaż na kilka aut, to chętnie bym tam Prelude zobaczył. 😁

Ten silnik dupę urywał, dosłownie :D  Też o nim marzyłem. Mnie się najbardziej podobała piątka z 2.2 VTEC czy też 2.3?

Ale korozja piątki jadała, a trójki mojej nic a nic, mimo eksperymentów lotniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności