Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

O wszystkim i o niczym #2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, spark13 napisał:

Zasłużenie? 

Tak, tak po piłkarsku. Jak nie lubię ich gry tak na tym turnieju nawet mi się dosyć podobali. Cuda w piłce i ogólnie sporcie widzimy od lat. Albo się przywyknie albo trzeba zrezygnować z oglądania (tak zrobiłem z TDF).

 

Mam wrażenie, że dużo bardziej nie lubicie Angoli niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie lubiłem i dalej nie lubię angielskiej piłki i tak jak uważałem że w ostatnich turniejach ich reprezentacja jest mocno hajpowana a tak naprawdę to takie flaki z olejem i gra na lagę (co ma być to będzie), tak jednak pod względem czysto piłkarskim muszę zgodzić się z @bob2000. Już abstrahując od okoliczności, grali prawie-że kompletną piłkę, długo nie stracili chociażby bramki. Pewnie pokonali Niemców, a jacy by oni nie byli, to zawsze Niemcy, którzy znowu nie mieli większego problemu na odprawienie z kwitkiem Portugalii, która na tych Mistrzostwach na papierze skład miała mocniejszy niż w 2016 kiedy wygrywali. 

Duńczycy może i lepiej zaczęli i zdobyli piękną bramkę z rzutu wolnego, ale poza tym to w sumie nie zaprezentowali jakiegoś kosmicznego poziomu (niemniej jednak żeby tak grała nasza reprezentacja...)

Włochów Anglicy też totalnie zdominowali w pierwszej połowie, ale jako że w drugiej lepsi byli już Ci drudzy, to Synowie Albionu sami sobie mogą pluć w brodę. To mnie akurat nie dziwi że na takim poziomie mecz ma swoją dynamikę, gdzie po prostu jak masz swój moment to musisz go maksymalnie wykorzystać, bo losy meczu mogą się zupełnie odwrócić i wtedy nie ma zmiłuj. 

 

Generalnie jak dla mnie w finale zagrały dwie najlepsze drużyny turnieju i w sumie sam mecz był bardzo wyrównany patrząc na całość. Sam turniej bardzo udany, oczywiście nie dla naszej reprezentacji ale kogo to może dziwić ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórz to co napisałem Ci na pw. To już 3 raz.

 

Cytat

Temat został zamknięty bo stał się miejscem utarczek osobistych bez treści o szeroko pojętym audio. Po za tym poleciało sporo raportów na użytkownik którzy ostatnio się tam regularnie udzielali właśnie w związku z wycieczkami osobistymi.

Mogę tylko powtórzyć

Cytat

Temat został zamknięty bo stał się miejscem utarczek osobistych bez treści o szeroko pojętym audio. po za tym poleciało sporo raportów na użytkownik którzy ostatnio się tam regularnie udzielali właśnie w związku z wycieczkami osobistymi.

Temat nie wnosi nie po za miejscem do utarczek między użytkownikami.

 

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KaszaWspraju 

 

To ja powtórzę też jeszcze raz.

 

Temat nie łamie regulaminu i jest częścią hyde park gdzie ideą przewodnią jest wolność słowa i możliwość wypowiedzenia się na każdy temat. Zamykając ten temat łamiesz podstawową regułę. 

 

Temat nie jest miejscem utarczek bo utarczki mogą pojawić się w każdym temacie, a przez wiele lat prowadzenia tego tematu ile było tych utarczek?

 

W momencie zamknięcia tematu nic w nim specjalnego się nie działo, nie było powodu by go zamykać, ani potrzeby.

 

To wyłącznie Twoje WIDZIMISIE, subiektywne i sprzeczne z zasadami. 

Edytowane przez MrBrainwash
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ideą przewodnią jest wolność słowa i możliwość wypowiedzenia się na każdy temat.

Prywatne tematyczne forum, nie odpłatne, z regulaminem na który zgodziłeś się w momencie rejestracji konta.

 

.... i ostatni raz powtórzę:

 

Cytat

Temat został zamknięty bo stał się miejscem utarczek osobistych bez treści o szeroko pojętym audio. Po za tym poleciało sporo raportów na użytkownik którzy ostatnio się tam regularnie udzielali właśnie w związku z wycieczkami osobistymi.

 

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KaszaWspraju napisał:

Prywatne forum, nie odpłatne, z regulaminem na który zgodziłeś się w momencie rejestracji konta.

Prywatne, ale również publiczne. Jako ludzi obowiązują nas zasady przyzwoitości. Temat nie łamie regulaminu. Gdzie w regulaminie jest że moderator może zamykać wątki na podstawie wyłącznie swojego widzimisie? 

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KaszaWspraju napisał:

6.6. Wątki niezgodne z regulaminem mogą być usunięte bez możliwości przywrócenia.

5.6. Wypowiedzi niezgodne z regulaminem mogą być usunięte bez możliwości przywrócenia.
 

Nie przedstawiłeś niezgodności z regulaminem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawię jeden koronny argument dla Administracji.

Nie zamykajcie takich wątków, bo jak nie ma gdzie popychać pierdół to jest mniej wejść na stronę ...

Dobranoc.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, paratykus napisał:

Przedstawię jeden koronny argument dla Administracji.

Nie zamykajcie takich wątków, bo jak nie ma gdzie popychać pierdół to jest mniej wejść na stronę ...

Dobranoc.

 

Ja mogę przedstawić argument albo za zamknięciem forum bo idąc jego logiką forum jest miejscem utarczek i ogólnie mało się tu mówi o audio (lepiej o nim nie mówić bo będą sprzeczki) albo zmienić regulamin wykasować wszystkie punkty i wstawić jeden "KaszaWspraju" może robić dowolne rzeczy usuwać treści i zamykać wątki gdy ma takie wydzimisie. Wtedy nie mógłbym się przyczepić, ale forum straciłoby pozór jaki teraz ma bycia medium dla głosu niezależnych użytkowników. 

 

13 minut temu, jacmiszcz92 napisał:

Daj spokój. Lewactwo jest nieuleczalne. Jak tylko będzie okazja do zmiany moderacji lub na świętego dygdy (czyli nigdy) odezwie się jakiś admin, to osobiście będę wnioskował o bana dla całej moderacji.

 

Jestem spokojny i liczę na rozsądek moderacji. A to, że może się okazać, że go nie ma to już inna sprawa. Dałem szansę uargumentować mu swoje stanowisko i to nie jest tak, że się upieram. Do tej pory po prostu widzę, że jedynie okopał się w widzimisie i przedstawia rzeczy, które albo nie mają sensu, albo związku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MrBrainwash napisał:

liczę na rozsądek moderacji.

Przecież moderacja postępuje rozsądnie jeśli jej celem jest generowanie ruchu na forum - niedokładne sprzątanie i/lub wyrzucanie postów słusznych/merytorycznych bardzo pobudza i ożywia leniwych bądź znudzonych forumowiczów. To naprawdę działa.

Mi też pousuwano sporo postów o samym audio razem z tymi pieniackimi:D. Trochę potem zawsze popsioczę, ale tak serio to mam świadomość, że nie jestem właścicielem forum; uważam że może on sobie ( rękami modów) usuwać co mu się zachce, za co mu się zachce i kiedy mu się zachce:D.

Ja co najwyżej to mogę trochę się powyzłośliwiać dla sportu, albo se stąd iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, audionanik napisał:

uważam że może on sobie ( rękami modów) usuwać co mu się zachce, za co mu się zachce i kiedy mu się zachce:D.

To prawda. Ale ktoś tym wkurzony może nie pójść do sklepu, a może ma na oku jakieś malutkie głośniczki na pałączku za 30 koła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę nie rozumiem tego narzekania na moderacje. W ogole na innych forach jest zakaz podwazania działalności moderacji, a jak się komuś nie podoba, to drzwi są zawsze otwarte do wyjścia. Każde publiczne obrażanie moderatora konczy się banem. I ja to szanuje, bo są jakieś zasady, czy się komuś to podoba, czy nie. Jeżeli wchodzisz do kogoś do domu, to musisz się dostosowac do warunków tam panujących. Oczywiscie proszę mnie nie zrozumieć źle i odebrac tego osobiście. Do nikogo tutaj nie pije. Jestem mniej lub bardziej aktywny na wszelakich forach, zazwyczaj hobbystycznych, od wielu, wielu lat i nigdy nie dostalem żadnego bana, raz w życiu na forum zegarkowym z 10 lat temu jedno ostrzeżenie. Pisemnie poprzez pw. mnie też nie tak dawno temu poinformowano, że podbilem za szybko post sprzedazy przedmiotu (moje niedopatrzenie, bo myslalem, że mozna podbijac co 5 dni) i moje ogloszenie zostalo tymczasowo wykasowane. To tyle. Posty mi kasowano jedynie wtedy, kiedy odbijało mi się rykoszetem, bo w wątku, w którym uczestniczylem ktos się o coś sprzeczał. Na prawdę czasami wystarczy sie dostosować, przestrzegac regulaminu, pisać na temat i przedewszystkim być bezkonfliktowym miłym, normalnym człowiekiem, a nikt z Tobą i Twoimi postami nie bedzie mial żadnych problemów.

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest wolność słowa... Przestają podobać mi się ciągłe podnoszenia wysokości mandatów dla kierowców i dodawanie nowych przepisów, terror rowerowy. Z łażeniem po pasach ze smartfonem - karanie za to to przesada moim zdaniem. Ciągłe podnoszenie wysokości mandatów, grożenie zabieraniem aut. Coraz gorzej. Rozumiem trochę bardziej ostrość przy alkoholu. Polacy piją za dużo i jeżdżą po piciu. Ale głównie w postkomunistycznych jest zero, w wielu innych krajach jest 0.8 czy 0.5. No ale u nas pije się po rosyjsku.

Przekraczanie prędkości. Dawne 60 km/h w mieście było dla mnie ok  Tak jak liczne ulice ze znakami dopuszczającymi 60 i 70. No ale teraz na siłę dodano ścieżki rowerowe, porobione różne zawijasy na drodze i trasy przelotowe stają się węższe, mniej bezpieczne. Tak jak ścieżki rowerowe na jednokierunkowej ale w przeciwną stronę.  Być może te zaostrzenia biorą się stąd, że nikt (poza korkami i uliczkami pod blokami) nie jeździ 50 km/h. Tak naprawdę to dość żółwia prędkość na pustej ulicy 

Pierwszeństwo pieszego wchodzącego na pasy - oby nie było wykorzystywane do bezmyślnych wtargnięć .

 

Mod edit

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichalZZZ to nie jest "narzekanie na moderacje" z mojej strony. Bo mi moderacja i jej działania są obojętne. 

 

Chodzi o to, że na forum audio zakładam temat o audio - ale w dziale hyde park, aby można było się swobodnie wypowiadać, gdzie przyświeca wolność słowa i opinii, a offtopic nie powinien być karalny (o ile ktoś nie spamuje). Prowadzę go spokojnie przez kilka lat wklejam linki, opisuję zagadnienia, dyskutujemy, wymieniamy się podejściami. Ostatnie tematy były o pamięci słuchowej i pomiarach audio kabli czyli jak najbardziej na temat. Pojawiło się kilku użytkowników, ktorzy zamiast argumentować to zaczęli robić wycieczki osobiste, ale sytuacja cichnie i jest spokój. A za pare dni wpada moder i zamyka temat bez powodu nawet nie informując autora. Ten prosi o uzasadnienie i go nie dostaje - tylko wymówkę.

 

Spotkałeś się już z czymś takim? 

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkalem się z roznymi sytuacjami na forach, fakt, że wiele z nich w mojej ocenie nie do konca byly fer w stosunku do co poniektórych ludzi. Nawet ostatnio jeden z uzytkowników zostal potraktowany w co najmniej dziwny, niezrozumialy dla mnie sposób. W zasadzie nie on sam, a jego ogłoszenie. Mniejsza z tym. W kazdym razie nie pisalem o Tobie i do Ciebie, spokojnie :) Nikogo nie mam na mysli, choc obraz jako calokształt dla kogos kto sledzi forum jest jasny i przejrzysty. Ta sytuacja z wycieczkami osobistymi kierowanymi w Twoją strone mi się nie spodobała, pomimo, że zdecydowanie jestem po drugiej stronie barykady w teamie "grające kable" ;)

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin czytałeś kiedyś?
Posty na tematy polityczne i światopoglądowe są zabronione.
Jak piszesz że nie lubisz piwa żywiec, to jest to ok. Ale jak napiszesz o mnie że jestem lewakiem, to nie jest ok.
I dla mnie to jest ok. Reguły i ich interpretacja należą do właściciela forum. Nie podoba Ci się? Zmien forum. I kup słuchawki za 30k gdzie indziej. Proste.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności