Skocz do zawartości

O wszystkim i o niczym #2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bakus1233 napisał:

Spałeś w salonie samochodowym? 
🙈

W aucie siedziałem do późnej nocy i słuchałem muzy, a matka przychodziła wściekła i goniła mnie do domu, bo akumulator wyczerpywałem. 😆 

 

Edit.

Salony samochodowe, w owym czasie tj. ok. 23 lata temu, miałem wszystkie w 3City oblatane, a w domu stertę katalogów. 😎👍

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, chico99 napisał:

Makarony, jak zwykle, fuksiarze.

Okazało się, że w UK chamami są nie tylko kibice, ale i część piłkarzy. Anglicy nie zasłużyli nawet na finał. Z tym zdejmowaniem medali wiocha na maksa. Fajnie, że. Włosi wygrali. I to jeszcze na wyjeździe. Głupio, gdy gospodarz wygrywa. Zresztą to poroniony pomysł był, że nie grali na neutralnym gruncie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi medalami to w sumie nie tylko Anglicy tak mają/mieli, bo nie pierwszy raz widziałem takie zachowanie. Nie wiem, ktoś kiedyś tak się zachował w ramach rozczarowania przegranym finałem, reszta podpatrzyła i teraz małpuje, albo coś. 

 

Poza tym to Anglicy faktycznie chyba najmniej się najeździli po Europie na tych Mistrzostwach, dziwnie to zrobili. Jeszcze ten finał na własnym terenie i praktycznie z własną publicznością, że o karnym-widmie na Sterlingu nie wspomnę. Choć niby tłumaczą się tym że tam wcześniej na Kane'ie powinien być gwizdnięty. 

Jakieś wtrynianie polityki, klękanie, gwizdanie na hymny, chamscy kibice - nic dziwnego że mało kto im kibicował. 

 

Ale jak to ktoś napisał - plus finału na Wembley taki że kibice zniszczą własne miasto po meczu :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, majkel napisał:

Anglicy nie zasłużyli nawet na finał.

Nie lubię angielskiej piłki nożnej, ale uważam, że zasłużenie dotarli do finału. Nawet początkowo byli lepsi od Włochów. Strzał Angola był piękny. Gdyby nie Chiesa i jego ogromna chęć zwycięstwa to Włosi pewnie zeszliby z boiska pokonani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bob2000 napisał:

Nie lubię angielskiej piłki nożnej, ale uważam, że zasłużenie dotarli do finału. Nawet początkowo byli lepsi od Włochów. Strzał Angola był piękny. Gdyby nie Chiesa i jego ogromna chęć zwycięstwa to Włosi pewnie zeszliby z boiska pokonani.

Gdyby nie karny w meczu z Danią wzięty z pupy, to nie wiem, gdzie by byli. Bilans jest taki, że więcej czasu lepsi byli Włosi. Poza tym gdybać to sobie można, np. jak wyglądałby mecz, gdyby Spinazzola nie miał kontuzji albo Immobile został zdjęty wcześniej? 🙂

Edytowane przez majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bob2000 napisał:

Nie lubię angielskiej piłki nożnej, ale uważam, że zasłużenie dotarli do finału. Nawet początkowo byli lepsi od Włochów. Strzał Angola był piękny. Gdyby nie Chiesa i jego ogromna chęć zwycięstwa to Włosi pewnie zeszliby z boiska pokonani.

Zasłużenie? 

 

Laser w oczy dla bramkarza reprezentacji Danii. 

Karny podyktowany sędzia główny zaś nie raczył ruszyć 4 liter do monitora i przylukać powtórek. 

 

Ale zacznijmy od początku. 

 

Klękanie!!!!! 

Sport to nie polityka. 

Zaś piłkarze z wysp za wszelką cenę narzucali pewien pogląd/urojenie. 

 

 

UEFA zakazała takich akcji ale oni mieli/mają to tam gdzie słońce nie zachodzi. 

 

Hymn. 

Gwizdanie podczas śpiewania hymnu reprezentacji Niemiec i Danii. 

 

Na to nie mam komentarza. 

Takie zachowanie to dla mnie walkower. 

 

 

 

 

 

Zabawne widzieliście jak Szkoci świętowali zwycięstwo Italii? 

 

 

https://www.onet.pl/sport/onetsport/euro-2020-krzyki-klaksony-i-euforia-szkoci-swietuja-porazke-anglikow/ydcwxdg,d87b6cc4

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MrBrainwash napisał:

Oj chyba czyjeś wyznania miłości zniknęły. A już chciałem robić klimat.

 

 

👉👈

Ale, że co, gdzie i z kim?! Kurde, wystarczy na chwilę do fryzjera wyskoczyć i już ma się tyły. 😆

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MrBrainwash napisał:

wyznania miłości

 

bo muzyka łagodzi obyczaje

 

 

37 minut temu, neonlight napisał:

Ale, że co, gdzie i z kim?! Kurde, wystarczy na chwilę do fryzjera wyskoczyć i już ma się tyły. 😆

Niestety Kasza (miłośnik Wagnera) zrobił nalot na wątek

 

  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo CWAŁ WALKIRII jest niezniszczalny. Za jego pomocą oduczyłem sąsiada słuchać głośno zenkow martynikow itp. Po 2,5 godziny zapętlonego CWAŁu więcej nie słyszałem majteczek w kropeczki itp :)

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności