Skocz do zawartości

O wszystkim i o niczym #2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Whooy napisał:

 

Synku, o kobietach wiesz sub-ZERO. Tyle mam Tobie do powiedzenia w tej kwestii. Bez urazy.

Ale skąd pomysł, że Twoje zdanie ma dla mnie jakiekolwiek znaczenie? Internetowi atencjusze budzą u mnie niesmak, a nie stanowią źródło wiedzy.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa co tu sie dzieje.Whoyy, stary myślałem na początku że poprostu chcesz zrobić ciekawą dyskusje w której kilka osób sie udzieli, wymieni doświadczeniami i będzie fajnie.

Ale widząc Cie w kolejnym temacie jak pitolisz o tym samym to mam dwa wnioski:

1.Nie masz co robić więc trolujesz, bawi Cie to - ok

2.Drugi wniosek chyba najbardziej do Ciebie pasuje, jesteś chłoptasiem który zwyczajnie ma tone kompleksów, nigdy nie zaruchałeś, wymyśliłeś sobie samego siebie i próbujesz pompować ego na forum(sic!) dla audiofli.Kużwa, ja nie urodziłem sie wczoraj i znam ludzi, lubie ludzi i mam jakieś doświadczenie w obcowaniu z ludzmi.Nikt normalny, żaden normalny ogarnięty facet, który jeszcze ma powodzenie u kobiet, który jest pewny siebie, który zna swoją wartość nie włazi na forum ze sprzętem audio i nie ******li takich kocopołów.

Więc sorry ale albo odwiedź specjaliste, albo zmień forum.Wyraźnie masz popalone styki i pogubiłeś sie w życiu.Dla twojego dobra zalecam specjaliste

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie @Whooy takie pytanie - w zasadzie co chcesz osiągnąć pisząc na forum audio? :)

Myślałem, ze będzie jakaś fajna dyskusja, a Ty w zasadzie wszystkich obrażasz.

Jaki jest tego cel? Chcesz kogoś przekonać do czegoś? I czemu akurat na forum audio?

 

Na forach podrywaczy nakłaniasz ich do słuchania muzyki? Bo w zasadzie to wszystko bezcelowe, upierdliwe, a i zaraz wyczyszczą temat, a Ty znów bana dostaniesz.

Potem tym wszystkim pannom opowiadasz o czasie spędzonym na forum czy jak? Nie nabijam się, po prostu chciałbym zrozumieć motyw działań, bo na razie to wygląda na marnowanie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim czego się spodziewa samiec alfa gdy powie beciakom niewygodną, bolesną dla nich prawdę? Że się z nim zgodzą i będą go lubić? Że nie będą go nienawidzić i nie będą chcieli wykorzystać każdej możliwej okazji aby mu dokopać? :D Że nie wpadną w dysonans poznawczy?

image.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście od wczoraj byli w Internetach...

 

To czystej wody troll jest przecież, ale z tych bardziej oldschoolowych, bardziej inteligentnych :D. Skończyło się rumakowanie w działach o sprzęcie, to zaczął o relacjach damsko-męskich. Doskonały wybór tematu, bo każdy ma jakieś doświadczenia z tym związane, a więc "dyskusja" może się toczyć, atencji przez to otrzymuje sporo, kompleksy same się leczą...

 

 

Schowek01.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wycieczki osobiste nagradzam.

5.4. Nie wolno:
a) Obrażać, wyzywać, poniżać, naśmiewać się z innych użytkowników.
b ) Wypowiadać się w sposób naruszający obowiązujące normy społeczne.
c) Wypowiadać się na tematy naruszające prawo.
d) Wypowiadać się używając wulgaryzmów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bakus1233 napisał:

Przede wszystkim czego się spodziewa samiec alfa gdy powie beciakom niewygodną, bolesną dla nich prawdę? Że się z nim zgodzą i będą go lubić? Że nie będą go nienawidzić i nie będą chcieli wykorzystać każdej możliwej okazji aby mu dokopać? :D Że nie wpadną w dysonans poznawczy?

image.gif

no dokładnie, ale beciaka mamy tu tylko jednego. Reszta teorii się zgadza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

22 minuty temu, joysofjoyc4 napisał:

Jakbyście od wczoraj byli w Internetach...

 

To czystej wody troll jest przecież, ale z tych bardziej oldschoolowych, bardziej inteligentnych :D. Skończyło się rumakowanie w działach o sprzęcie, to zaczął o relacjach damsko-męskich. Doskonały wybór tematu, bo każdy ma jakieś doświadczenia z tym związane, a więc "dyskusja" może się toczyć, atencji przez to otrzymuje sporo, kompleksy same się leczą...

 

 

Schowek01.jpg

A ja myślę, że doświadczenia kolegi @Whooy są prawdziwe, tj rzeczywiście uwodzi wiele kobiet. I osób mu podobnych jest sporo i kobiet, które lubią w tym uczestniczyć też. Problem w tym, że:

a) nie wiadomo dlaczego opisuje to na forum audio

b) nie prowadzi dyskusji a rozbudowane monologi 

c) wizja rzeczywistości i relacji damsko-męskich którą przedstawia jest bardzo wąska, tj dotyczy wąskiego grona osób (mimo ciągłego gadania o tym, że kobiety to i tamto, są takie a nie takie). Myślę że dobrym przykładem tego jest film z "Krzysiem co rozj...ał system" na przesłanym przez @Whooy filmie - chłopek roztropek w koszulce polo, który sprzedaje swoją filozofię na filmach , na których ledwo potrafi sklecić sensowne zdania, nagrywanych przy drodze przy polu :) 

 

3 godziny temu, Whooy napisał:

BTW. Tu Krzysiu rozj....ał system:

 

 

 

 

 

Edytowane przez Andrewek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec. Przeczytałem. Szkoda, że się trollujemy, bo inaczej byłaby ciekawa dyskusja.

Ratunek widzę tylko w:

Godzinę temu, KaszaWspraju napisał:

Kolejne wycieczki osobiste nagradzam.

5.4. Nie wolno:
a) Obrażać, wyzywać, poniżać, naśmiewać się z innych użytkowników.
b ) Wypowiadać się w sposób naruszający obowiązujące normy społeczne.
c) Wypowiadać się na tematy naruszające prawo.
d) Wypowiadać się używając wulgaryzmów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deftones9 napisał:

żaden normalny ogarnięty facet, który jeszcze ma powodzenie u kobiet, który jest pewny siebie, który zna swoją wartość nie włazi na forum ze sprzętem audio i nie ******li takich kocopołów.

 

A fora dyskusyjne od czego są? Od zaczerpnięcia wiedzy, co dystrybutor w tym miesiącu ma w ofercie? Fajnie. Ale ile można o tym pisać???

1 godzinę temu, bakus1233 napisał:

Przede wszystkim czego się spodziewa samiec alfa gdy powie beciakom niewygodną, bolesną dla nich prawdę? Że się z nim zgodzą i będą go lubić? Że nie będą go nienawidzić i nie będą chcieli wykorzystać każdej możliwej okazji aby mu dokopać? :D Że nie wpadną w dysonans poznawczy?

image.gif

 

Nie spodziewam się tu peanów. Testuję, co ludzie mają w głowie. A mają beciarski bałagan, oj mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, KaszaWspraju napisał:

Kolejne wycieczki osobiste nagradzam.

5.4. Nie wolno:
a) Obrażać, wyzywać, poniżać, naśmiewać się z innych użytkowników.
b ) Wypowiadać się w sposób naruszający obowiązujące normy społeczne.
c) Wypowiadać się na tematy naruszające prawo.
d) Wypowiadać się używając wulgaryzmów.

Nie dotyczy moderatorów i niektórych użytkowników w temacie trochę śmiechu

 

13 godzin temu, manuelvetro napisał:

Bardzo uprzejmie proszę moderację o NIEKASOWANIE jeszcze, tak choć do 17.00.  W pracy jestem, nie zdążyłem poczytać, a tuszę ciekawie było. Please, please, please. Bez ironii to jest wpis.

Też nie zdążyłem otworzyć paczki z chrupkami. Widzę, że jest potrzeba na odpowiednik removeddit

 

@deadman42 Wolę zasadę nie dyskutuj z lewakiem. Mają ze sobą dużo wspólnego.

 

Nobla to dostanie ten, kto udowodni wpływ różnego rodzaju kabli na dźwięk. Jak na razie czytałem same banialuki

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacmiszcz92 napisał:

 Jak na razie czytałem same banialuki

To łap następnego, bo ja też coś tam słyszę kable, ale są to zmiany niewielkie, na pewno nie takie wydumane, jak je opisuje większość maniaków okablowania, na podobę wszystkim znanego recenzenta/poety p. Piotra Ryki. 😉

 

Z mojego skromnego doświadczenia, kiedyś zrekablowałem K551, z tym że tam na stock'u są żyły grubości włosa, więc nie dziwne, że wymiana na znacznie solidniejszy kabel dała słyszalną zmianę, natomiast już w innych słuchawkach były to zmiany pomijalne, imo. 

 

Aczkolwiek, nie wiem, który konkretnie element, a może i wszystkie, kabla Cardas do HD800s, również wprowadza zauważalne zmiany w ich tonalności, pogrubia, ociepla i przyciemnia je delikatnie, jednak na tyle istotnie, że rzeczywiście jest sens jego użycia, jeśli chcemy iść w tym kierunku zmian oczywiście.

 

Przy czym warto zaznaczyć, iż to nie jest jakiś chińczyk z aliex, czy innego banggood za stówkę, a za ponad tysiaka, zrobiony od początku do końca na porządnych materiałach, więc może i tu tkwi przyczyna owych, dobrze słyszalnych zmian, nie mam pojęcia. ;)

 

 

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacmiszcz92 napisał:

Wolę zasadę nie dyskutuj z lewakiem. Mają ze sobą dużo wspólnego.

O polityce na forum muzycznym się nie wypowiadam.

Dodam tylko, że ostatnio byłem w delegacji 3 tygodnie z kolesiem o zdecydowanie lewackich poglądach. Dyskusje przy gorzałce (jak to w delegacji😛) były zażarte, ale bez "złej krwi". Idiotą nie jest, a że w tym temacie ma IMO wypaczone poglądy to nie poradzę. Z niektórymi moimi argumentami (acz bardzo niechętnie😁) musiał się zgodzić.

Podobnie jak i ja.

Ważne, żeby nie popadać w skrajności i nie być zawziętym ortodoxem, bo to do niczego dobrego nie doprowadzi.

3 godziny temu, jacmiszcz92 napisał:

Nobla to dostanie ten, kto udowodni wpływ różnego rodzaju kabli na dźwięk. Jak na razie czytałem same banialuki

Też nie słyszę wpływu kabli na dźwięk. Co nie oznacza że tak nie jest, tylko ja być może jestem ułomny w tym temacie.

Edytowane przez deadman42
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2021 o 16:27, bakus1233 napisał:

Czy to jest dobre wykonanie głośnika za 350zł?

6D7CE49E-ADBC-4323-B678-16CAFF5F0865.jpeg

 

Sory że tak późno, ale znalazłem fajny głośnik który czeka u mnie na "złoty projekt" :P

Cena prawie 3k, a wykonanie takie:

DSC_6717.JPG

 

DSC_6716.JPG

 

Jak widzisz, nikt za bardzo nie przywiązuje wagi do części których nie widać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, espe0 napisał:

 

Sory że tak późno, ale znalazłem fajny głośnik który czeka u mnie na "złoty projekt" :P

Cena prawie 3k, a wykonanie takie:

DSC_6717.JPG

 

DSC_6716.JPG

 

Jak widzisz, nikt za bardzo nie przywiązuje wagi do części których nie widać :)

image.gif
 

a cóż to za głośnik, że tyle kosztuje? To średniotonowy? Oskar mówił, że nic lepszego od głośników seasa do kolumn diy nie wynaleźli, ale te głośniki kosztowały około 1000zł za sztukę, a tutaj głośnik za prawie trzy?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jacmiszcz92 napisał:

Wolę zasadę nie dyskutuj z lewakiem.

 

To jest naprawdę patologia, żeby z takimi tekstami wyjeżdżać na forum o audio.

I nawet opowieści Whooya jak mu przyrodzenie urosło o kilka cm jak zaczął biegać maratony były ciekawsze od tego :D

 

Edytowane przez Kuba_622
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności