Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

O wszystkim i o niczym #2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@bendezar @MrBrainwash Ja już postanowiłem nie żonglować słuchawkami, już mnie nie bawi to ciągłe kupowanie i sprzedawanie :) Wybrałem HD600, ale spokojnie mogłyby to być inne z tej serii, po 15 minutach słuchania muzyki, jak mózg się zaadaptuje, to różnice między 600, 650, 660 nie mają dla mnie żadnego znaczenia :)

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dinaENG-1024x754.jpg

 

Nie wiedziałem czy to wklejać, ale pomyślałem czemu nie, uzupełnię temat i swoją myśl. @Whooy po prostu nie rozumiesz, że na wszystko jest miejsce i wszystko podlega jakimś wzorcom, ale dla ludzi od pewnego poziomu zaczynają liczyć się relacje (dobrze pojmowane) synergia i spojrzenie całościowe z góry. 

 

Dla kogoś z wyższego poziomu te niższe poziomy są męczące, niekiedy śmieszne i mało istotne, stanowią przyjemny dodatek, ale nie treść życia. Dla kogoś z niższego te wyższe będą niezrozumiałe i górnolotne. Wszystko kwestia w jakim stopniu ktoś sobie rozwiną korę mózgową. Ptaka nie interesuje oddychanie pod wodą, a ryby gęstość chmur. "Życie" społeczne i sytuacja społeczna, które opisałeś są tak samo ciekawe jak moda na sukces czy zeszłoroczny śnieg dla osoby która potrafi wyjrzeć po za czubek wacka. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście fantastyczni. Przy takiej wizji świata, a co za tym idzie - podejściu do bab, zaczynam rozumieć, dlaczego 18 lat młodsze niunie są tak pozytywnie zszokowane, kiedy się ze mną spotykają. Po prostu dzisiejsza młodzież opowiada im jakieś quasi-intelektualne kocopoły, przy których witki im opadają. Ja wydaję im proste polecenia i to wchodzi jak w masło. Dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Whooy napisał:

Jesteście fantastyczni. Przy takiej wizji świata, a co za tym idzie - podejściu do bab, zaczynam rozumieć, dlaczego 18 lat młodsze niunie są tak pozytywnie zszokowane, kiedy się ze mną spotykają. Po prostu dzisiejsza młodzież opowiada im jakieś quasi-intelektualne kocopoły, przy których witki im opadają. Ja wydaję im proste polecenia i to wchodzi jak w masło. Dzięki.

 

Wierzę, że się dogadujecie. Człowiek uzyskuje pełne unerwienie w płatach czołowych ok. 25 roku życia. Twoja mentalność pasuje do tej 18sto letniej.

Zaimponowałeś 18latce. Brawo. :D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MrBrainwash napisał:

Wierzę, że się dogadujecie. Człowiek uzyskuje pełne unerwienie w płatach czołowych ok. 25 roku życia. Twoja mentalność pasuje do tej 18sto letniej.

Zaimponowałeś 18latce. Brawo. :D

 

 

Ostatnio absolwentce technikum hotelarskiego. Słodka jest. 

 

Mój umysł nie jest w stanie ogarnąć, jak można łączyć pogawędki pseudointelektualne z płciowością i grą d-m. Ale jak widać, w dzisiejszym popieprzonym świecie Zachodu - można. Radziłbym, jeśli macie dzieci, zrobić test DNA, zapewne nie są wasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zrobiłbyś coś miłego w życiu i przestał o tym smęcić na forum jaki jesteś, według siebie, wspaniały? Tak, wiem, na pewno miło to łechcze ego, ale z zewnątrz wygląda żałośnie, nijak nie pasuje do profilu forum i pewnie znów skończy się czyszczeniem.


Może zamiast tego załóż jakiegoś bloga, albo książkę napisz? Po Greyach i innych 365 Dni, takie teksty też się pewnie sprzedadzą, a ewidentnie masz wielką potrzebę, by uzewnętrzniać swoje fantazje.

Główny bohater już jest: atrakcyjny fizycznie, błyskotliwy, dominujący, asertywny, dziki, namiętny, piekielnie inteligentny. Tu i ówdzie lubisz też zasugerować jak bardzo jesteś majętny, więc tym lepiej. Dorzuci się tajemniczą przeszłość, luksusowe samochody, ciuchy, zegarki, jachty, może ze dwa samoloty i już można zacząć wprowadzać cichą, acz zjawiskowo piękną, bohaterkę w świat zwierzęcej kopulacji i pokazywać jej miejsce u stóp pana.

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Whooy napisał:

 Radziłbym, jeśli macie dzieci, zrobić test DNA, zapewne nie są wasze.

 

Wchodzę w to, nawet więcej, założę się. Proponuje 50k + koszt testu. Podejmujesz, czy znów wyjdziesz na miękką pipe?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inszy napisał:

Po Greyach i innych 365 Dni

 

Świetna uwaga. Czyżby kobiety zaczytywały się w płytkiej historii, która napełnia je obrzydzeniem???????? (tak WY to widzicie).xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, micbud napisał:

w przypadku nastolatek, to akurat normalna sprawa, mnie to nie dziwi.

 

hqdefault.jpg

O! Tak właśnie wyglądają właśnie te najlepsze "sztuki" facetów z siłowni! Widzę ogólnie, że temat dotyczący "bab" przeniósł się tutaj 🙄
 

Ja czasami się bawiłem jako dzieciak w taką zabawę, że się udawało, że ktoś nie istnieje. Jak ktoś coś mówił, albo robił, to się go ignorowało. Ja dla dobra tej społeczności poddałbym pod głosowanie aby taką zabawę uskutecznić w "komunikacji" z kolegą @Whooy :D Oczywiście tylko w tematach dotyczących małpiej seksualności. Bo IMO to jest albo trolling, a jeśli nie to całość jest żałosna i przestrzegam przed wchodzeniem w takie "rozmowy".

Edytowane przez Andrewek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Whooy napisał:

 

Świetna uwaga. Czyżby kobiety zaczytywały się w płytkiej historii, która napełnia je obrzydzeniem???????? (tak WY to widzicie).xD

To Ty to tak widzisz. Bo czytasz o tym w internetach i przekazujesz dalej. A cała reszta facetów po prostu to robi. W małżeństwie lub bez małżenstwa, no big deal. Zdarzają się wyjątki, którym nie wychodzi, no ale cóż, życie. Takie mogą odreagować w internecie, misiaczku 😁

4 minuty temu, Andrewek napisał:

O! Tak właśnie wyglądają właśnie te najlepsze "sztuki" facetów z siłowni! Widzę ogólnie, że temat dotyczący "bab" przeniósł się tutaj 🙄
 

Ja czasami się bawiłem jako dzieciak w taką zabawę, że się udawało, że ktoś nie istnieje. Jak ktoś coś mówił, albo robił, to się go ignorowało. Ja dla dobra tej społeczności poddałbym pod głosowanie aby taką zabawę uskutecznić w "komunikacji" z kolegą @Whooy :D Oczywiście tylko w tematach dotyczących małpiej seksualności. 

Etam, trochu śmiechu jakoś pustawe, to przynajmniej tu jest ubaw 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej!

Nie psujcie zabawy!

Nie żebym jawnie pytał...

...kolega pyta:

@Whooy znasz może jakiś taki złoty środek żeby taka koleżanka do łóżka przyprowadziła jeszcze ze 2 koleżanki na taką "imprezę"?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, micbud napisał:

To Ty to tak widzisz. Bo czytasz o tym w internetach i przekazujesz dalej. A cała reszta facetów po prostu to robi. W małżeństwie lub bez małżenstwa, no big deal. Zdarzają się wyjątki, którym nie wychodzi, no ale cóż, życie. Takie mogą odreagować w internecie, misiaczku 😁

Etam, trochu śmiechu jakoś pustawe, to przynajmniej tu jest ubaw 😀

Może i tak, co ja tam jako białorycerz wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Whooy napisał:

 

Świetna uwaga. Czyżby kobiety zaczytywały się w płytkiej historii, która napełnia je obrzydzeniem???????? (tak WY to widzicie).xD

Czemu obrzydzeniem? Tanie erotyki czytają tak samo chętnie jak ckliwe romanse, czy biografie. To ma dostarczyć pewnych emocji, a nie być instrukcją na życie (nie licząc modeli upośledzonych emocjonalnie).
W drugą stronę faceci oglądają mordobicia czy filmy S-F, bo te dostarczają adrenaliny, a nie dlatego, że chcą się znaleźć w otoczeniu gangsterów z maczetami czy spadać z orbity w uszkodzonym okręcie międzygwiezdnym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, micbud napisał:

A cała reszta facetów po prostu to robi

 

Na co dzień widzę to robienie, normą jest, że spotykam piękną dziewczynę, a ona mówi, że przez ostatnie trzy lata nikt do niej nie podszedł. Co najwyżej jakieś tam miękkie gadki, właśnie nad wyraz "yntelektualne" w pracy czy na studiach. Takiego spizdowacenia w dziejach ludzkości nie było. 

Teraz, Inszy napisał:

Czemu obrzydzeniem? Tanie erotyki czytają tak samo chętnie jak ckliwe romanse, czy biografie. To ma dostarczyć pewnych emocji, a nie być instrukcją na życie (nie licząc modeli upośledzonych emocjonalnie).
W drugą stronę faceci oglądają mordobicia czy filmy S-F, bo te dostarczają adrenaliny, a nie dlatego, że chcą się znaleźć w otoczeniu gangsterów z maczetami czy spadać z orbity w uszkodzonym okręcie międzygwiezdnym.

 

A czyż przypadkiem kobiety właśnie tego nie PRAGNĄ? Konkretnego podejścia i działania nakierowanego na seks. A nie ******lenia głupot o globalnym ociepleniu czy malarstwie renesansowym???

4 minuty temu, espe0 napisał:

Ej!

Nie psujcie zabawy!

Nie żebym jawnie pytał...

...kolega pyta:

@Whooy znasz może jakiś taki złoty środek żeby taka koleżanka do łóżka przyprowadziła jeszcze ze 2 koleżanki na taką "imprezę"?

 

Kombinuj. Może zacznij od mądrych gadek, na pewno podkręcą te laski...do wyjścia, choćby oknem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Whooy napisał:

Na co dzień widzę to robienie, normą jest, że spotykam piękną dziewczynę, a ona mówi, że przez ostatnie trzy lata nikt do niej nie podszedł. Co najwyżej jakieś tam miękkie gadki, właśnie nad wyraz "yntelektualne" w pracy czy na studiach. Takiego spizdowacenia w dziejach ludzkości nie było.

 

no toż o tym mówiłem, jak się bierzesz za pasztety, do których nikt nie podchodzi, albo nastolatki zadające się z dziećmi we własnych klasach, to się nie dziw, że nie ma robienia. A galerianki, czy brzydule wniebowzięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Whooy napisał:

A czyż przypadkiem kobiety właśnie tego nie PRAGNĄ? Konkretnego podejścia i działania nakierowanego na seks. A nie ******lenia głupot o globalnym ociepleniu czy malarstwie renesansowym???

Widzisz, tylko takiego Greya, to one lubią, bo zaczęło się tajemnicą, później było trochę niezbyt wyszukanego seksu, a skończyło się przeprosinami faceta i małżeństwem - ot, tani romans ze szczyptą pikanterii.

 

Natomiast dla kobiet, które faktycznie mają bogate życie seksualne, taki Grey może posłużyć tylko jako źródło żartów. A one same nie latają z każdym chętnym, tylko wymagają, by facet miał coś do powiedzenia, również o globalnym o ciepleniu czy malarstwie. Smakosz nie rzuca się na byle kebsa.

A jako że ewidentnie nie miałeś do czynienia z kobietami, które faktycznie zostały niewolnicami, to informuję, że ma to u nich podłoże emocjonalne, a nie fizyczne. Choćbyś był napakowany i molestował je na ulicy, bardzo mała szansa, by w ogóle zwróciła na Ciebie uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Inszy napisał:

Grey może posłużyć tylko jako źródło żartów. A one same nie latają z każdym chętnym, tylko wymagają, by facet miał coś do powiedzenia, również o globalnym o ciepleniu czy malarstwie. Smakosz nie rzuca się na byle kebsa.

 

Synku, o kobietach wiesz sub-ZERO. Tyle mam Tobie do powiedzenia w tej kwestii. Bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności